10,5 palcový iPad Pro Wi‑Fi + Cellular 512 GB – ružovo zlatý

SKU
MPMH2FD/A

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Ako získať lacnejšie
Detaily >
Kúpiť na splátky

DETAILY

Všetko čo ti ide od ruky,
vieš teraz lepšie.
Nech robíš na čomkoľvek, nový iPad Pro ťa v tom nenechá. Má ďaleko väčší výkon ako väčšina PC notebookov. Pritom sa s ním krásne robí. Na prestavaný Retina displej je radosť pozerať, rovnako ako sa ho dotýkať. A všetko to spája iOS, najvyspelejší mobilný operačný systém na svete. iPad Pro. Všetko, čo chceš od moderného počítača. A teraz ešte viac.
Úplne nový 10,5 palcový model.
Najvyspelejší displej na svete.
Výkonnejší ako väčšina PC notebookov.
iOS 11 posúva iPad na úplne novú úroveň.
Retina displej
Najvyspelejší na našej planéte.

iPad vždy ponúkal fantastické Multi-Touch prostredie. Prestavaný Retina displej iPadu Pro definuje úplne nový štandard. Je nielen jasnejší a menej odrazivý, ale má tiež ďaleko rýchlejšiu odozvu ako čokoľvek, čo tu bolo pred ním. Nech prechádzaš stránky v Safari, alebo hráš intenzívnu 3D hru, všetko pôsobí dokonale hladko, rýchlo a pútavo.
Nový 10,5 palcový displej
Nový 10,5 palcový iPad Pro má skoro o 20 percent väčšiu obrazovku ako 9,7 palcový model, takže na ňom máš viac miesta na viac práce. Jeho klávesnica na obrazovke má klávesy plnej veľkosti. A pritom je stále tak prenosný.
10,5palcový
2224 x 1668
12,9palcový
2732 x 2048
Obnovovacia frekvencia 120 Hz. Nebudeš veriť vlastným očiam. Ani rukám.
Retina displej nového iPadu Pro podporuje obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Filmy a videá na ňom vyzerajú fantasticky a v hrách ťa nebudú rušiť žiadne grafické nedokonalosti. Ukazuje sa, že rýchlosť je naozaj krásna vec. Nech na displeji robíš prstom, alebo Apple Pencil, všetko bude reagovať ešte lepšie.
Nový iPad Pro
120 Hz
obnovovacia frekvencia
Štandardný LCD displej
60 Hz
Viac, než uvidíš obyčajným okom.
600 nitov
Jas
Vďaka vyššiemu jasu je na ňom všetko vidieť lepšie, nech ho vezmeš kamkoľvek.
P3
Široký farebný gamut
Široký farebný gamut P3 so sýtejšími odtieňmi zelenej a červenej znamená realistickejšie fotky a videá.
1,8 %
Odrazivosť
Antireflexná povrchová úprava, ktorú vyvinul Apple, prispieva k lepšej čitateľnosti displeja všade, kam iPad vezmeš.

Už na jeseň
Multitaskuje lepšie. Šmahom ruky.
Urobiť viac ako kedykoľvek predtým bude čoskoro ešte jednoduchšie. Úplne nový Dock v iOS 11 umožňuje ľahko otvárať naposledy použité aplikácie a súbory. Pri používaní Slide Over alebo Split View sú obe aplikácie stále aktívne, takže môžeš pracovať s oboma súčasne. Pri vytváraní webovej stránky tak ľahko upravíš obrázok vo fotkách. Alebo v Safari naplánuješ dovolenku a v Kalendári rovno potvrdíš termín. iPad Pro s iOS 11 je ideálny na všetko, čo chceš robiť - súčasne.
Výkon
Výkonnejší ako väčšina PC notebookov.
Čip A10X Fusion So 64 bitovou architektúrou a šiestimi jadrami tí dá do rúk neskutočný výkon. Doslova za pochodu tak môžeš strihať 4K video. Rendrovať komplexný 3D model. Alebo vytvárať a anotovať prepracované dokumenty a prezentácie. Ako nič. Na zariadení, ktoré na batériu vydrží celý deň.1
.
A10X
Čip
Čip A10X Fusion zvláda zložité úlohy ako strih 4K videa, rendrovanie 3D obrázkov alebo hranie hier s úplnou ľahkosťou.
.
ISP
Obrazový signálový procesor
Obrazový signálový procesor Apple dosahuje technikami strojového učenia ohromné kvality fotiek a videí.
.
10 hodín
Výdrž batérie až
Batéria ti vydrží na celý deň práce a tvorby.1
CPU
iPad Pro (nový)
o 30 % rýchlejší

iPad Pro (predchádzajúca generácia)
Grafika
iPad Pro (nový)
o 40 % rýchlejší

iPad Pro (predchádzajúca generácia)
Apple Pencil
Teraz ešte ostrejšia.
Vďaka vyššej obnovovacej frekvencii displeja nového iPadu Pro sa Apple Pencil 2 chová ešte priamejšie a prirodzenejšie. Žiadna iná digitálna ceruzka neumožňuje písať, anotovať alebo kresliť s takou presnosťou na úrovni jednotlivých pixlov.
Procreate
Vyber si zo stoviek kresliacich nástrojov v jedinej aplikácii.
Notability
Kombinuj písanie od ruky, fotky, zvukové nahrávky a obyčajný text v jedinej poznámke.
iOS 11
Monumentálny skok pre iPad.
iPad s iOS 11 ožíva ako nikdy predtým. Nové funkcie a možnosti ti umožní pracovať podstatne lepšie. A celkový dojem z iPadu bude ešte presvedčivejší a osobnejší. Urobíš s ním, čo si zmyslíš. Pretože teraz to ide.
Dock
V úplne novom Dock ľahšie nájdeš svoje obľúbené a naposledy použité aplikácie a súbory. Obzvlášť šikovne umožňuje pracovať s niekoľkými spustenými aplikáciami súčasne a prepínať medzi nimi.
Súbory
V novej aplikácii Súbory máš všetky svoje súbory pohromade. Nielen tie, ktoré sú uložené v iPade, ale aj súbory jednotlivých aplikácií, tých z iCloudu aj súbory, ktoré máš uložené napríklad na Dropboxe alebo Boxe.
Preťahovanie
Veci teraz môžeš v pohode preťahovať prstami po obrazovke. Môžeš jednoducho a hladko presúvať text, fotky a súbory z jednej aplikácie do druhej, kdekoľvek na displeji.
Prepínač aplikácií
Novo navrhnutý prepínač aplikácií umožňuje medzi aplikáciami hravo prechádzať prechádzaním. Dokonca si aj pamätá predchádzajúce použité kombinácie aplikácií v multitaskingu.
Multitasking
Nielen že je multitasking novo navrhnutý, ale obe aplikácie sú teraz vo Slide Overi aj Split View stále aktívne.
Apple Pencil
S iOS 11 je Apple Pencil ešte praktickejšia. Ľahko skicuj, kresli alebo píš hneď vedľa textu v Poznámkach. A keď Apple Pencil klepneš na zamknutú obrazovku iPadu, hneď môžeš začať písať poznámku.
Aplikácie
Sila iPadu. Krát 1,3 milióna.
iPad je výkonný nástroj na prácu, zábavu a učenie. Má špičkový čip a viac než milión aplikácií, ktoré využívajú celú plochu Multi-Touch displeja. Takže premení, ako robíš to, čo ťa baví.
Dizajn
Sotva pol kila. Pritom tony možností.
Aj keď má iPad Pro úžasný výkon, vyspelý displej, dva fotoaparáty, ultrarýchly bezdrôt a batériu na celý deň 1, je elegantný a kompaktný. Môžeš s ním vyraziť v podstate kamkoľvek a robiť na ňom prakticky čokoľvek.
10,5 palcový
6,1 mm tenký
469 gramov

12,9 palcový
6,9 mm tenký
677 gramov
Bezdrôtové rozhranie
Rýchlejšie prezeraj web, streamujte video a zdieľaj dokumenty v podstate kdekoľvek vďaka Wi-Fi 802.11ac a 4G LTE Advanced. 3 Pomocou integrovanej Apple SIM 4 sa pripojíš k mobilným dátovým sieťam vo viac ako 180 krajinách a regiónoch.

866
Mb/s cez Wi-Fi
Podporuje
25
pásiem LTE
450
Mb/s cez 4G LTE
Fotoaparáty
iPad Pro má rovnaké výborné fotoaparáty ako iPhone 7. Vyspelá optická stabilizácia obrazu a clona ƒ/1,8 umožňuje zachytávať parádne fotky a videá aj pri slabom svetle. A vďaka širšiemu rozsahu zaznamenaných farieb si kľudne každé selfíčko môžeš dať za rámček.

.
12MP
fotoaparát
.
7MP
fotoaparát FaceTime HD
Touch ID
Vyspelým snímačom odtlačkov prstov Touch ID môžeš svoj iPad okamžite odomknúť a zabezpečiť svoje súkromné dáta v aplikáciách.

.
2 x
rýchlejšia ako predchádzajúca generácia
Smart Keyboard
Keď potrebuješ klávesnicu, jednoducho rozbal Smart Keyboard s klávesmi plnej veľkosti. Je k dispozícii v prevedení pre 10,5 palcový aj 12,9 palcový iPad Pro. Až dopíšeš, zase z neho preložením urobíš ľahký a odolný kryt. Poriadne môžeš písať, aj keď vyrazíš naľahko.

Nová
10,5 palcová
klávesnica plnej veľkosti
iPhone + iPad
Začni to tu. Dokonči tam.
E-mail môžeš rozpísať na iPhone a dopísať na iPade Pro. Fotku, video alebo blok textu skopíruješ z iPhonu do iPadu. Alebo cez AirDrop bezdrôtovo zdieľaj súbory medzi zariadeniami. iPhone a iPad Pro hladko spolupracujú nielen medzi sebou, ale aj s Macom a Apple Watch.
iCloud. Všetko, na čom záleží, na jednom mieste.
Na iCloude sa ti bezpečne ukladajú všetky fotky, hudba, aplikácie a ďalšie veci. A sú tam aktuálne, zaistené a prístupné z akéhokoľvek zariadenia.

Technické informácie

Výrobca
Apple
Hmotnosť
0.4770
EAN kód
190198343338
Výpredaj
No
Konektvita
Wi-Fi + Cellular
Displej
10.5"
Procesor
No
Model
512GB Cellular
Veľkosť
10,5"
Kapacita
512 GB
Farba
ružovo zlatá
Pripojenie
Wifi + Cellular