Ako bude prebiehať predaj nových iPhonov v iSTYLE?

  1. 1. fáza - Strážiť dostupnosť - Nové iPhony XS a XS Max sú už online na našej stránke, založte si zákaznícky účet a zvoľte si Strážiť dostupnosť. Vyplníte kontaktné údaje a pošleme vám potvrdenie, že o vás vieme. Ak chcete byť medzi prvými, odporúčame zaregistrovať sa už v tejto fáze.
  2. 2. fáza - Predobjednávky od 21.9. - Ak ste nám už dali kontakt, o štarte oficiálnych predobjednávok na Slovensku vás budeme informovať priamo e-mailom. Stačí, ak nám potvrdíte váš záujem prostredníctvom tlačidla priamo v e-maile.
  3. 3. fáza - Distribúcia - Budeme vás emailom informovať o dodaní Vami vybraného produktu a požiadame vás o potvrdenie rezervácie, ktorá sa týmto zmení na objednávku.
    Pozor - na potvrdenie máte 48 hodín, následne rezervácia vyprší a produkt bude priradený ďalšiemu zákazníkovi. Ak budete vedieť, že o produkt nemáte záujem, rezerváciu môžete zrušiť a spravíte tým radosť inému záujemcovi.
  4. 4. fáza - Štart predaja od 28.9. - Oficiálny štart predaja nového iPhonu XS a XS Max na Slovensku.

O všetkých časoch a termínoch budete pohodlne informovaní e-mailom. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Zostaňte s nami a vychutnajte si nové Apple produkty, ktoré hýbu celým svetom!