Apple Watch remienok 38mm s modernou prackou malý - svetlo ružový

SKU
MJ572ZM/A
 

Dostupnosť

DETAILY

Užívaj si

Vychutnaj si slobodu a kombinuj klasické i športové alebo prevliekacie remienky na Apple Watch podľa nálady a chuti. Remienky môžeš meniť, skúšať a experimentovať. Jazda plná farieb ťa nakopne.

Remienky na Apple Watch s modernou sponou sú vyrobené z vláčnej granadskej usne v malej francúzskej garbiarni, ktorá produkuje kožu najvyššej kvality od roku 1803. Nemusíš sa teda báť, že by tvoj kožený remienok stratil časom šmrnc.

Pohodlie predovšetkým

Kožené remienky s modernou prackou sú pohodlné na celodenné nosenie vďaka kvalitnému spracovaniu, ktoré sa získava pomalým valcovaním kože. Pracka je v skutočnosti magnetické zapínanie s pevným a ľahko uzatvárateľným spojom.

Vnútorná strana koženého remienka je pokrytá vrstvou z tkaniny Vectran, ktorá pomáha udržať tvar remienka a bráni tak jeho vyťahaniu alebo povoleniu. Jedná sa o materiál, ktorý použila NASA na pristávacie airbagy vesmírnej lode, prevážajúcej sondy na Mars.

Remienok sa tak príjemne ovinie okolo zápästia presne na rozmer, ktorý potrebuješ.

Kompatibilita

Vychutnaj si voľnosť a uži si širokú škálu kombinácií Apple Watch remienkov. Remienky je možné meniť a kombinovať podľa nálady, chuti alebo tvojho oblečenia. S remienkom tak môžeš dať svojmu štýlu šmrnc a podčiarknuť svoj look. Remienky môžeš navyše zladiť aj s obalom na iPad alebo obalmi na iPhone. Vďaka tomu môžeš svoje doplnky dokonale zjednotiť.

Odporúčaná dĺžka tvojho zápästia u malej veľkosti remienka by mala byť medzi 135mm - 150mm. 40mm remienok pasuje aj k 38mm puzdru a naopak. Stačí si len vybrať, vymeniť remienok a môžeš vyraziť.

Rovnakým spôsobom môžeš nosiť 44mm puzdro k 42mm remienku a naopak. Všetko stále dokonale sedí.

Cvakni a vymeň

  • Výmena koženého remienka na Apple Watch je jednoduchá a rýchla.
  • Na vnútornej strane hodiniek stačí stlačiť drobné, podlhovasté tlačidlo, určené k výmene pásku.
  • Po stlačení tohto tlačidla sa remienok na príslušnej strane uvoľní a môžeš meniť starý za nový.
  • Nový remienok okamžite pevne zacvakne a rovnakým spôsobom pomocou stisku tlačidla sa následne opäť uvoľní, až ho budeš chcieť vymeniť.

Obsah balenia

  • Apple Watch remienok 38mm s modernou prackou svetlo ružový malý

Technické informácie

Výrobca
Apple
Hmotnosť
0.1800
EAN kód
888462180467
Kapacita
38mm
Výpredaj
Yes
Farba
jemne ružová
Farba
Light Pink
Materiál
Koža
Apple Watch compatibility
Apple Watch 38mm, Apple Watch Edition 38mm, Apple Watch Sport 38mm
Pripojenie
No