Kenu Airframe+ Car kit Set, cestovná sada do auta:

Kenu Airframe+ Car kit Set, cestovná sada do auta

SKU
CK1-KK-NA
Car Kit spája dva najlepšie doplnky Kenu, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre cestovanie autom. Vodiči môžu upevniť, nabíjať a synchronizovať svoj telefón v priebehu cesty bez akéhokoľvek obmedzenia, zatiaľ čo cestujúci využijú druhý port pre nabíjanie vlastného zariadenia.

Ostatní si tiež pozreli

Držiak AIRFRAME +

Airframe + drží vaše zariadenie na úrovni očí pri riadení. Pripravte si na cestu GPS aplikáciu, hudbu alebo využite handsfree volania. Telefón budete mať vždy po ruke bezpečne ukotvený priamo pred sebou. Pracuje so všetkými telefónmi do veľkosti displeja 6 "a je kompatibilný s väčšinou automobilov.

Adaptér DUALTRIP

Dualtrip je vybavený dvomi side-by-side vysokorýchlostnými USB portmi, ktorými možno nabíjať hneď dve zariadenia s maximálnou rýchlosťou zároveň. Je kompatibilný s takmer všetkými USB káblami a je ideálny pre nabíjanie inteligentných telefónov, tabletov a iných prenosných zariadení.

Výrobca
Kenu
EAN kód
858160003375
Výpredaj
No
Materiál
Meď, Nerezová oceľ, Plast, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Farba
čierna
Kompatibilita
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS
Kapacita
No
Čo je v krabici?
Držák do auta + adaptér