• Slovensky
 • English

iSTYLE pro firmy

Umožnite svojim zamestnancom odviesť
tú najlepšiu prácu.

macOS a iOS sú navrhnuté tak, aby sa Vaši zamestnanci cítili pri práci pohodlne a bezpečne. Vďaka intuitívnemu ovládaniu budú môcť plniť svoje povinnosti jednoduchšie, rýchlejšie a pracovať, ako najlepšie vedia. Výsledkom bude efektívnejšia a výkonnejšia firma.

 • Prečo Apple?
 • Kto sme
 • Čo robíme
 • Prečo si vybrať nás
 • DEP

Apple pre biznis

Produkty Apple sú vytvorené tak, aby odrážali potreby moderných firiem a organizácií. Zamestnancom ponúkajú výkonné riešenia spolu s reprezentatívnym dizajnom, ktorý podčiarkuje obraz kvalitného obchodného partnera.

Vďaka intuitívnemu ovládaniu sa produkty ľahko zavádzajú v malých, stredných i veľkých firmách vrátane korporácií, kde sú plne kompatibilné s biznis systémami a aplikáciami.

Obľúbenosť platforiem macOS a iOS umožňuje hladký prechod medzi systémami, keďže väčšina zamestnancov už toto užiateľské prostredie pozná.

Navrhnuté pre všetky oddelenia

Produkty Apple sa vyznačujú dokonalým dizajnom, intuitívnym ovládaním a najširším ekosystémom príbuzných aplikácií. Preto sú ideálnym nástrojom pre každého zamestnanca. Pomôžte svojim zamestnancom uspieť v každodenných úkonoch a spoluvytvárať hodnotu vašej firmy.

Pripravené na používanie

Produkty Apple hladko fungujú s aplikáciami, ktoré používate ako Google G Suite alebo Microsoft Office. Vďaka tomu môžu Vaši zamestnanci pohodlne prepínať medzi aplikáciami a pracovať tak, ako sú zvyknutí.

Na všetkých mobilných platformách ponúka Apple najviac aplikácií pre potreby vášho podnikania či už je to business intelligence, fakturácia, komunikácia, alebo meranie a záznam efektivity.

Aplikácie si môžete ľahko prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim firemným potrebám a prostrediu. Systémy možno tiež integrovať do back-end systémov.

Prvoradá je bezpečnosť

Produkty Apple sú plne pripravené na používanie s nainštalovaným systémom a sadou aplikácií. Základné riešenie zahŕňa celosystémovú ochranu od bezpečnosti zariadenia, cez aplikácie, až po ochranu dát.

Vďaka pravidelným aktualizáciám vrátane pomoci na diaľku si môžete byť istí, že používate bezpečné produkty od kvalitného poskytovateľa.

Jednoduché zavedenie, podpora a správa

Vďaka svojej kompatibilite sa produkty Apple plne integrujú do Vášho podnikania bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom narúšali bežiace procesy. Ako súčasť ekosystému Apple môžu byť mnohé aplikácie nainštalované na ďalšie zariadenia Apple pre rýchlejší prístup k dôležitým informáciám, čím uľahčujú procesy rozhodovania.

Náklady a investície

Zariadenia Apple sú vyrobené tak, aby mohli vo vašej firme slúžiť roky. Pre svoju kvalitu majú zvyčajne najvyššiu zostatkovú hodnotu zo všetkých produktov na trhu. Preto sú pohodlným finančným riešením pre akúkoľvek spoločnosť. Navyše, vďaka flexibilným splátkovým programom iSTYLE a možnosti opätovného odkúpenia môžu byť tieto produkty pre vašu firmu ešte atraktívnejšie.

Kto sme

Sme špecializovaným predajcom výrobkov a príslušenstva značky Apple s najdlhšou tradíciou na trhu. Naše oddelenie B2B pomáha firmám a organizáciám rásť už viac než desať rokov.

Našim cieľom je zlepšiť vaše podnikanie a pomôcť vám zamerať sa na ďalšie dôležité témy s ním spojené. Dodávaním kvalitného hardvéru a jeho možného spravovania uľahčujeme vaše podnikanie.

Ponúkame vám svoje skúsenosti

Za viac než 10 rokov našej existencie sme pomohli viac než 100 korporáciám, ktorým priebežne dodávame dlhodobé riešenia, a viac než 1000 stredným firmám s dodaním a integráciou.

Čo je pre nás dôležité

Navrhnúť Vám optimálne riešenie alebo jeho možné varianty.

Pomôcť Vám dokončiť objednávku tak, aby bolo pre Vás všetko rýchle, efektívne a bez starostí

Poskytnúť podporu v počiatočnom aj neskoršom fungovaní. Pokiaľ si vyberiete nás, nebudete sami.

Náš tím

Matyáš Rezek

Matyáš Rezek

Sales manager

(+420) 732 330 029

rezek@istyle.cz

Vedúci oddelenia B2B pre spoluprácu s firemnými zákazníkmi a vzdelávacími inštitúciami

Dušan Ďatko

Dušan Ďatko

Key account manager

(+421) 917 492 256

datko@istyle.sk

Obchodný poradca pre spoločnosti a korporátnu klientelu

Janko

Radek Janko

B2B system engineer

(+420) 608 564 456

janko@istyle.cz

Matúš Moniš

Matúš Moniš

Small & Medium Buisness Specialist

(+421) 903 234 151

monis@istyle.sk

Lukáš Dutka

Lukáš Dutka

Small & Medium Buisness Specialist

(+421) 948 398 599

dutka@istyle.sk

Získajte maximum zo svojho pracovného zariadenia - máme pre Vás ten pravý software !


Či už ide o zdieľanú kancelársku prácu, tvorivé úlohy alebo bezpečnostné riešenia, softvér robí Vaše digitálne úlohy jednoduchšími.

Riešenia MDM

Nevidíte na našich stránkach to, čo hľadáte? Potrebujete niečo iné? Neviete aká je pre Vás tá správna voľba?

Pre nás nieje nič prekážkou! Spojte sa s nami a my Vám radi pomôžeme.

Poradíme Vám po telefóne

Radi Vám ukážeme, ako najlepšie používať systémy Apple. Ak máte akúkoľvek otázku, nebojte sa nás hocikedy opýtať. Sme tu preto, aby sme Vám pomohli. Len tak sa naučíte využívať všetky úžasné funkcie ekosystému Apple bez obmedzení a uľahčíte si podnikanie. Aj my sme raz začínali.

Zaškolíme vašich zamestnancov

Vašim zamestnancom pomôžeme so zaučením, aby si rýchlo osvojili nové produkty Apple. Máme k dispozícii certifikovaných inštruktorov, ktorí naučia vašich manažérov, ako efektívne používať viaceré aplikácie Apple spolu a tak si uľahčiť každodenné pracovné povinnosti.

Školenia môžeme zorganizovať na pôde klienta alebo aj externe.

Vyberieme vhodné produkty

Na základe potrieb Vašejej firmy dodávame štandardné aj špeciálne konfigurácie, ktoré potrebujete pre optimálny výkon svojich zamestnancov. Konfigurácie možno kombinovať podľa potrieb jednotlivých pracovných pozícií.

Okrem vybraného hardvéru Vám dodáme aj rôzne príslušenstvo, vrátane ochranných skiel, obalov, a autonabíjačiek pre rôzne podmienky.

Postaráme sa o Vás

Sme poskytovateľom autorizovaného servisu pre produkty Apple. Máme tím certifikovaných a skúsených profesionálov, vďaka čomu môžeme poskytnúť rýchly, vysokokvalitný servis v prípade, že sa s vaším zariadením Apple niečo stane. Dve z našich servisných centier získali prestížne ocenenie APASP (Apple Premium Authorized Service Provider) za rok 2019. Toto ocenenie sa udeľuje len servisným centrám, ktoré konzistentne vykazujú maximálnu spokojnosť zákazníkov a ponúkajú servis najvyššej kvality.

Postaráme sa o Vaše zariadenie

Pomocou systému Mobile Device Management (MDM) Vám môžeme pomôcť nastaviť a spravovať všetky zariadenia s iOS vo vašej firme dohromady. MDM umožňuje vašemu IT oddeleniu sledovať bezpečnosť a obsah zariadení, ktoré používajú Vaši zamestnanci. Vaše IT oddelenie vyškolíme v používaní MDM a pomôžeme Vám s prvotným nastavením.

Nastavíme pre Vás všetky zariadenia

Aby bol prechod hladký, radi Vám nastavíme nové produkty Apple tak, aby ich vaši zamestnanci len vybalili a mohli hneď začať používať. To zrýchli celý proces a ušetrí čas zamestnancom, ktorí sa nebudú stresovať inštaláciou namiesto výkonu svojich pracovných povinností.

S nami máte istotu

Produkty Apple sú najvyššej kvality, vydržia mnoho rokov a vďaka nadčasovému dizajnu skvele vyzerajú. Čo však v prípade, že sa stane niečo nečakané? Krádež, náhodné poškodenie či rozbitie po záručnej dobe.
V dennom i firemnom fungovaní sa stáva mnoho nečakaných udalostí. Rozliata káva alebo zabudnutý počítač v aute nepotrebujú komentár. Preto pre Vás radi uzatvoríme poistenie proti krádeži alebo náhodnému poškodeniu či predĺženú záruku na 3 roky.

Požičiame Vám naše vybavenie

Nie ste si istí, ktoré zariadenie bude najvhodnejšie v každodennom fungovaní Vašej firmy? Vašim počiatočným obavám z neznámeho rozumieme, preto Vám radi poskytneme možnosť otestovať si naše vybavenie v reálnych podmienkach Vášho podnikania. Vaša spokojnosť a správny výber produktov sú pre nás absolútnou prioritou.

Organizujete väčšiu akciu a potrebujete dostatočné množstvo vybavenia? Spojte sa s nami, požičiame Vám vybavenie, ktoré potrebujete.

Prečo my

Pre rozvoj firmy a schopnosť udržať si svoju pozíciu na trhu je jednou z najdôležitejších aktivít výber vhodného obchodného partnera. Keďže sme si toho plne vedomí, urobíme všetko preto, aby sme Vám pomohli nájsť riešenia pre uľahčenie vášho podnikania, aby ste sa mohli plne zamerať na obchodný rast.

Čo Vám prináša spolupráca s iSTYLE?

 • Silné partnerstvo v rozvoji Vášho podnikania. Firmám a podnikom pomáhame riešiť hladký chod podnikania už viac než 10 rokov.
 • Vlastného Key Account Managera s rýchlym a individuálnym prístupom k vašim potrebám.
 • Profesionálnu pomoc s výberom produktov. Na základe vašich potrieb Vám pripravíme najvhodnejšie riešenie za najlepšiu cenu.
 • Nákup na faktúru s možnosťou individuálnej dohody o flexibilnom čase splatnosti podľa objemu objednávky alebo typu spolupráce.
 • Atraktívne možnosti financovania vo forme finančného alebo operatívneho lízingu. Spolu vyberieme najvhodnejšiu formu financovania, vďaka ktorej budete môcť preinvestovať svoj kapitál do rozvoja a ďalších potrebných aktivít. Môžeme Vám pomôcť pokryť náklady z externých zdrojov až do 100 % hodnoty tovaru.
 • Výhody programu nákupu pre zamestnancov.

Nájdeme riešenie aj pre Vašu firmu

iSTYLE DEP ID: 33E0480

Device Enrolment Program (DEP)

DEP je služba automatickej registrácie zariadení, ktorá predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako zaviesť macOS a iOS do vašej spoločnosti alebo školy.

Program DEP zjednodušuje počiatočné nastavenia a automaticky priradí zariadenie do vášho systému MDM (Mobile Device Management). Zariadenia sú pripravené prijať profily, aplikácie a obmedzenia bez potreby fyzického nastavenia. S programom DEP a zariadeniami vlastnenými firmou nie je potrebná žiadna manuálna konfigurácia. Zariadenia sú nastavené a pripravené na serveri predtým, než ich vybalíte z krabice. Len čo sa zariadenie aktivuje a pripojí k internetu, je hneď nastavené podľa vstupu z MDM servera.

Na využitie služby DEP stačí, keď si zariadenie kúpite u nás a my Vám pridelíme identifikačné číslo DEP a pomôžeme implementovať ho voVašej firme alebo škole.

Ako to funguje?

 1. Vytvoríte si účet na https://business.apple.com/. Zadáte základné informácie o svojom podnikaní a číslo DUNS, ktoré nájdete tu. Zároveň musíte vytvoriť Apple ID pre správu DEP. Po dokončení registrácie dostanete svoje DEP ID, ktoré nám poviete.
 2. Vytvoríte správcovské účty pre registráciu svojich zariadení. Môžete vytvoriť správcovský účet pre celú spoločnosť prípadne školu alebo len pre niektoré oddelenia.
 3. Pomocou tokenu sa pripojíte k serverom MDM a priradíte im pomocou sériového čísla alebo čísla objednávky nové zariadenia. Pre budúce nákupy môžete nastaviť automatické priradenie k želanému MDM serveru.
 4. Systému MDM priradíte požadované profily, aplikácie a obmedzenia. Keď uživateľ dokončí počiatočné nastavenie, zariadenie bude automaticky registrované do MDM a nastavené podľa vašich požiadaviek.

iSTYLE pro firmy

Allow your employees to do their best.

macOS and iOS are designed to make employees feel comfortable and safe when they work. With their intuitive controls, they will be able to fulfil their duties more easily and quickly and work as best they can. The result will be a more efficient and effective company.

 • Why Apple
 • Who we are
 • What We Do
 • Why choose us
 • DEP

Apple to Business

Apple products are made to reflect the needs of modern companies and organizations. They offer employees powerful solutions along with a representative design that underlines the image of a quality business partner.

With intuitive controls, products are easily deployed to small, medium and large companies, including corporations, where they are fully compatible with business systems and applications.

The popularity of the macOS and iOS platforms promote a smooth transition between systems also, as most employees already familiar with this environment.

Designed for any department

Apple products have the perfect design, intuitive control and the widest ecosystem of related applications. This makes them the best tool for any employee. Help your employees succeed in day-to-day operations and bring more value to your company.

Ready to use

Apple products work seamlessly with applications you use, such as Google G Suite or Microsoft Office. This allows your employees to conveniently switch between applications and work as they are accustomed to.

On all mobile platforms, Apple has the most applications you need for your business. Starting with business intelligence, billing, communication or measuring and recording efficiency.

You can easily customize your applications to fit your business needs and your business environment. Systems can also be integrated into back-end systems.

Safety first

Apple products are fundamentally ready for use with an out-of-the-box solution and application suite. This basic solution also includes system-wide protection from device security to applications to data protection.

With regular updates, including remote management assistance, you can be sure that you have secure products from a quality provider.

Easy to deploy, support and manage

Thanks to their compatibility, Apple products are fully integrated into your business without disrupting running processes in any way. Thanks to the Apple ecosystem, many applications can be extended to other Apple devices for faster access to important information and make decision making easier.

Costs and investments

Apple devices are built to last for years in your business. Due to the quality of products, they usually have the highest residual value of all products on the market. This makes it a convenient financial solution for any company. In addition, flexible financial leasing programs with iSTYLE as well as any repurchase we can make for your company make these products even more attractive.

Who we are

We are Apple's Premium Reseller with the longest tradition in the market. Our B2B department has been helping your businesses and organizations grow for over 10 years.

Our goal is to improve your business and help you focus on other important topics related to your business. By delivering quality hardware and its possible management, we make your business operation easier.

We will offer you experience

For more than 10 years of our existence, we have helped more than 100 corporations, where we continuously deliver long-term solutions, and more than 1,000 mid-market businesses to help with both delivery and integration.

What is important to us

Suggest for you an optimal solution or its possible options.

Help you complete the order process so that everything is fast, efficient and worry-free for you.

Provide support in early and later operations. You're not alone, if you choose us.

Náš tím

Matyáš Rezek

Matyáš Rezek

Sales manager

(+420) 732 330 029

rezek@istyle.cz

Vedúci oddelenia B2B pre spoluprácu s firemnými zákazníkmi a vzdelávacími inštitúciami

Dušan Ďatko

Dušan Ďatko

Key account manager

(+421) 917 492 256

datko@istyle.sk

Obchodný poradca pre spoločnosti a korporátnu klientelu

Janko

Radek Janko

B2B system engineer

(+420) 608 564 456

janko@istyle.cz

Matúš Moniš

Matúš Moniš

Small & Medium Buisness Specialist

(+421) 903 234 151

monis@istyle.sk

Lukáš Dutka

Lukáš Dutka

Small & Medium Buisness Specialist

(+421) 948 398 599

dutka@istyle.sk

Get the most out of your work device – we also have the software you need!


Whether it’s shared office work, creative jobs or security solutions, the software we offer makes your digital tasks more seamless.

MDM Solutions

Don’t see what you’re looking for? Need something else? Maybe you don’t yet know what the ideal choice would be?

Not an obstacle! Get in touch with us, and we’ll help.

We will advise you over the phone

We care to show how to use Apple's systems the best possible way. Do not be afraid to ask us anytime, if you have a question. We are here to help. Only then will you learn to use all the amazing features of the Apple ecosystem without any restraint, and make your business easier. We, too, were beginners once.

We will train your employees

We will help your employees with trainings to rapidly adapt any new Apple product. We have certified instructors who will teach your managers how to effectively use Apple applications with each other, making it easier for them to work and make their day less difficult.

We can provide training both in our premises and internally.

We will select suitable products

Based on your business needs, we provide both the classic and special configurations you need for the right performance of your employees. The configurations can be combined according to the needs of individual work positions.

In addition to classic hardware, we will also provide accessories including cover glass, packaging and car chargers for specific conditions.

We'll take care of you

We are an Authorized Service Provider for Apple products. We have a team of certified, experienced professional. As a result, we provide fast, high-quality service in case something unexpected happens to your Apple device. Two of our service centres have received the prestigious APASP award for 2019. (Apple Premium Authorized Service Provider) This award is only given to service centres that consistently ensure maximum customer satisfaction and offer the highest quality service.

We will take care of your device

With Mobile Device Management (MDM), we can help you set up and manage all iOS devices in your business in bulk. MDM enables your IT department to control the security and content of the devices your employees use. We will train your IT department to use MDM and assist you in initial setup.

We'll set up all the devices for you

To make the transition smooth, we're happy to set up the new Apple products for you so your employees can just unpack them and start using them right away. This will speed up operations and save time for your employees, who will not be stressed by the installation instead of performing their work duties.

You can be sure with us

Apple products are high quality, last many years and look great thanks to timeless design. But what if something unexpected happens? Theft, accidental damage, failure after the warranty period. There are many unexpected events happening in both daily and corporate operations. Spilled coffee or a forgotten computer in the car speaks for itself. Therefore, we will be happy to arrange for you theft and accidental damage insurance, possibly extended warranty for up to 3 years.

We will lend you our equipment

Not sure which device will work best for your company's actual operations? We understand your initial concerns about the unknown. Therefore, we give you the opportunity to test our equipment in the real conditions of your business operations. Your satisfaction and the right choice of products is our absolute priority.

Are you organizing a larger event and need a sufficient amount of equipment? Contact us. We lend the equipment you need.

Why us

For the development of companies and maintaining their position on the market today, one of the key activities is the selection of a suitable business partner. Being fully aware of this fact, we are doing our utmost to help you solve and facilitate your business operations so that you can fully focus on your business growth.

What does cooperation with iSTYLE bring to you?

 • A strong partnership for the development of your business. We have been helping corporate customers solve operational issues for over 10 years.
 • Personal Key Account Manager with fast and individual access to suit your needs.
 • Professional help with product selection. Based on your needs we will prepare the most suitable solution with the best possible price.
 • Purchase on invoice with the possibility of individual agreement of flexible due date, according to the order volume or type of cooperation.
 • Attractive financing options in the form of financial or operational leasing. Together we will help you to choose the appropriate form of financing, thanks to which you can reinvest your own capital into development or other necessary activities. We can help to cover costs from external sources up to 100% of the value of goods.
 • Benefit of Employee purchase program.

We will also find a solution for your company

iSTYLE DEP ID: 33E0480

Device Enrolment Program (DEP)

DEP is an automatic device registration service that provides a quick and easy way to deploy Mac and iOS to your business or school.

DEP simplifies initial setup and automatically assigns the device to your MDM (Mobile Device Management). The devices are ready to receive profiles, applications and restrictions without the need for any physical setup. With DEP and company-owned devices, no manual configuration is required. The instruments are set up and ready on the server before you unpack them from the box. Once the device is activated and connected to the Internet, it is immediately set up according to your input on the MDM server.

To use the DEP service, just buy the device through us and we will then give you the DEP Reseller ID and help you implement it in your company / school.

How does it work?

 1. Create an account at https://business.apple.com/. You will enter basic information about your business and DUNS number, which you can find HERE. You also need to create a dedicated Apple ID for DEP administration. After completing the registration you will receive your DEP ID, which you need to tell us.
 2. Create administrator accounts to register your device. You can create an administrator for the whole company / school or only for certain sections.
 3. Through TOKEN you connect your MDM servers and assign them devices by serial number or order number. For future purchases, you can set up automatic assignment to the desired MDM server.
 4. You assign the required profiles, applications, and restrictions in your MDM. When the user completes the initial setup, the device will be automatically registered to the MDM and set up to your liking.