Beats by Dr. Dre™ Studio™ bezdrôtové slúchadlá - čierne

SKU
MHAJ2ZM/B

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

Ostatní si tiež pozreli

DETAILY

Precíťte svoju hudbu

Beats Acoustic Engine prináša dôverný a reálny kontakt s hudbou. Softvér DSP sprostredkováva presne takú emocionálnu hodnotu, ktorú vám chceli Dr Dre, Jimmy Iovine a ďalšie hviezdy hudobného priemyslu všetkých žánrov (rock, hip-hop, pop, elektronická hudba a R&B) priblížiť.

Stíšte celý svet okolo

Stíšte si okolité zvuky pri každodennom dochádzaní alebo drámy vašich hlučných susedov - s duálnou technológiou adaptívneho potlačenia hluku ANC (Adaptive Noise Canceling) slúchadiel Beats si doprajte ticho bez kompromisov. Pri počúvaní hudby technológia ANC automaticky vyvažuje počúvanie a zvuky z okolia. Ak chcete slúchadlá použiť čisto na odizolovanie okolitého hluku, režim "Iba ANC" automaticky zvýši úroveň potlačenia hluku na maximum.

Aké batérie?

Môžete si dopriať dlhodobé počúvanie obľúbených rytmov - integrovaná nabíjateľná batéria ponúka 12 hodín výdrže pri bezdrôtovom prevádzke slúchadiel a 20 hodín výdrže pri pripojení káblom. Stav batérie je zobrazený na dobre viditeľnom ukazovateli. Navyše možno nové slúchadlá Studio takmer kdekoľvek nabíjať cez štandardný adaptér mikro USB.

Ľahšie, pevnejšie a pohodlnejšie

Keď sa spoločnosť Beats rozhodla predstaviť novú verziu týchto legendárnych slúchadiel, pristúpila k tomu ako k dizajnu nádherných športiakov a volila veľmi starostlivo. Nový model slúchadiel Beats Studio pôsobí čistejšie: výrazné zaoblenie, hladký povrch a žiadne viditeľné skrutky. Slúchadlá teraz vážia menej ako pôvodný model a majú ľahší, pevnejší a pohodlnejší hlavový oblúk. Náušníky sú mäkšie a slúchadlá sú vybavené ergonomickým mechom, vďaka ktorému sa flexibilne prispôsobia rôznym tvarom hlavy. Hudbu si tak môžete nechať len pre seba.

Technické informácie

Výrobca
Beats by Dr. Dre
Hmotnosť
43471.0000
Farba
matná čierna
Výpredaj
No
Kapacita
No
Pripojenie
No