B&O Beoplay H5 - čierne

SKU
1643426
 

Stock information

Ostatní si tiež pozreli

Bezdrôtové slúchadlá Beats Studio3 Wireless - matne sivé
Bezdrôtové slúchadlá Beats Studio3 Wireless - matne sivé
Special Price 299,00 €
Regular Price 349,00 €

Skladom

Bezdrôtové slúchadlá Beats Solo3 Wireless - saténovo zlaté
Bezdrôtové slúchadlá Beats Solo3 Wireless - saténovo zlaté
Special Price 249,00 €
Regular Price 299,00 €

Skladom

Bezdrôtové slúchadlá Beats Solo3 Wireless - lesklé biele
Bezdrôtové slúchadlá Beats Solo3 Wireless - lesklé biele
Special Price 199,00 €
Regular Price 299,00 €

Skladom

DETAILY

BeoPlay H5
KAŽDODENNÁ PREMENA
TRHÁME KÁBLE. PRIDÁVAME ŠTÝL.
PRE ŽIVOT V POHYBE
DYCH VYRÁŽAJÚCI BEZDRÔTOVÝ ZVUK
V B&O PLAY berieme hudbu vážne. Keď sme pripravovali nové slúchadlá H5, našou prioritou bolo vytvorenie produktu, ktorý spĺňa všetky očakávania pravého milovníka čistých tónov. Keďže sa jedná o slúchadlá, ktoré budete používať v každej situácii, chceli sme vám zabezpečiť ten najlepší zvuk bez ohľadu na prostredie, v ktorom sa pohybujete.
BEOPLAY APLIKÁCIA
PRISPÔSOBTE ZVUKOVÝ PROFIL TOMU, ČO PRÁVE ROBÍTE
Beoplay H5 s rôznymi zvukovými režimami poskytne ten najlepší hudobný zážitok, nech už robíte čokoľvek a kdekoľvek. Len vy si môžete ľubovoľne meniť nastavenia pomocou aplikácie Beoplay App vo svojom iPhone alebo Apple Watch. Navyše pre vás pripravujeme jedinečné profily ToneTouch, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre všetky typy aktivít. Cvičenie, cestovanie, počúvanie podcastov a relax.
KOMFORT
POHODLNÉ NA DLHÝ BEH
(I KRÁTKU PRECHÁDZKU)
Slúchadlá H5 sú navrhnuté pre počúvanie hudby pri behaní. Sú prispôsobené na cvičenie, odpočinku i cestovanie. Dva typy štupľov do uší ComplyTM Šport a Silicone sme pribalili v niekoľkých veľkostiach a prevedenia, takže sadnú naozaj každému. V balení nájdete aj sťahovací klip, vďaka ktorému si môžete upraviť dĺžku slúchadiel podľa vášho želania.
ComplyTM Sport
ComplyTM Sport s technológiou SweatGuardTM sú skonštruované z vysoko odolného a priedušného materiálu s pamäťou tvaru. Tieto štuple ocení každý profesionálny aj amatérsky športovec. Skvele sa prispôsobia a nevypadnú z ucha ani pri náročnej fyzickej aktivite.
Silicone
Pre tých, ktorí uprednostňujú silikónové štople sme pripravili nástavce v 4 veľkostiach. (XS, S, M, L)
DIZAJN
PRE MILOVNÍKOV MODERNÉHO VZHĽADU
Vode a prachu odolné materiály. Beoplay H5 sú tým najlepším, po čom môžete siahnuť.
  • Každý deň budú pripravené pomôcť na ceste k splneniu vašich cieľov.
  • Štuple ComplyTM Šport zabránia vniknutiu akýchkoľvek nečistôt do zvukového výstupu a spoľahlivo potlačia okolitý hluk.
VYDRŽ A NEPRESTÁVAJ
AŽ 5 HODÍN VOLNOSTI A POHODLIA
Beoplay H5 vám dodajú presne to, čo potrebujete na dosiahnutie maximálneho výkonu. Sú ďalším kúskom energie vo vašom tele.
  • Nabíjanie je jednoduchšie než kedykoľvek predtým. S USB dokovacou stanicou sa nemusíte zaoberať žiadnym párovaním alebo zložitým prepojením.
  • Pomocou magnetov stačí slúchadlá pricvaknúť k doku a už nabíjate. Budete ich mať stále pri ruke a pripravené k ďalšiemu tréningu.
  • Dobíjacia stanica je dostupná aj ako príslušenstvo. Môžete mať jednu doma, druhú v práci. Bez energie? Už nikdy viac.
VŽDY PO RUKE
Nechceli sme urobiť len obyčajné slúchadlá. Stvorili sme produkt, ktorý budete nosiť, či už ho práve používate alebo nie. Vďaka magnetom stačí slúchadlá zopnúť k sebe okolo krku a nemusíte sa báť, že je niekde zabudnete alebo sa vám stratia v batohu. Akonáhle sa jeden magnet dotkne druhého, H5 sa okamžite vypnú.
ŠTÝL
AKO MÓDNY DOPLNOK
H5 sú ideálnym produktom pre všetkých športových nadšencov, ktorí vedia oceniť dizajn a kvalitu. Nie sú to len slúchadlá do posilňovne, sú to slúchadlá, ktoré sa stanú vašou neoddeliteľnou súčasťou a doplnkom zároveň.

Technické informácie

Výrobca
Bang & Olufsen
EAN kód
5705260062366
Výpredaj
No
Typ slúchadiel
In-ear
Farba
čierna
Materiál
Hliník
Pripojenie
Bluetooth