Bezdrôtový reproduktor Logitech Ulimate Ears MEGABOOM 3 - fialový

SKU
984-001405
 

Dostupnosť

DETAILY

MEGABOOM 3

Ľahko prenosný Bluetooth® reproduktor s vybalancovaným 360 ° zvukom, hlbokými basmi, vodeodolnou konštrukciou a ovládaním jedným dotykom.

Ultimate ears MEGABOOM 3

Hlasný a verný

MEGABOOM 3 je dokonalý v celej svojej kráse. Je navrhnutý na unikátne spracovanie zvuku, ktoré prenáša do čistých a vyrovnaných tónov, ktoré si zamilujete.

360° zvuk

Každý detail tohto reproduktora odráža jeho dokonale vyvážený zvuk, ktorý vďaka oválnemu designu smeruje do všetkých strán.

Hlboké basy

MEGABOOM 3 sú dunivé basy bez skreslenia a až o 50% hlbšie ako u BOOM 3.

MEGABOOM 3 istyle cz písek

Uži si hudbu kdekoľvek

MEGABOOM 3 je určený na to, aby zvládol životné výzvy a dobrodružstvo. Vykonaných bolo viac ako 25 naozaj náročných testov odolnosti, vrátane tisícov stlačení tlačidiel a stoviek pádov. MEGABOOM sa tak právom radí medzi najodolnejšie reproduktory na svete.

Ovládanie jedným dotykom

S MEGABOOM 3 môžete prehrávať, pozastavovať a preskakovať skladby priamo neviditeľným tlačidlom reproduktora. Stačí ho stlačiť a pohodlne ovládnete akúkoľvek streamovanú hudbu. Alebo jednoducho nastavte zoznamy skladieb pre Apple Music a Deezer Premium cez aplikáciu v telefónue.

MEGABOOM 3 istyle cz tlacitko

Odolné materiály

MEGABOOM 3 je pokrytý dvojtónovou tkaninou, ktorá je rovnako tvrdá a odolná ako krásna. Tento textilný povrch je navrhnutý do extrémnych podmienok a je súčasne používaný ako materiál pre motorkárske bundy alebo hasičské oblečenie.

Nekonečná výdrž

MEGABOOM 3 obsahuje rovnakú technológiu batérií ako niektoré z najznámejších elektrických automobilov. Ľahko vydrží až 20 hodín na jedno nabitie. A to už je poriadna porcia muziky.

MEGABOOM 3 istyle cz baterie

Pláve bez obáv

MEGABOOM 3 sa narodil, aby si zaplával. Je úplne vodotesný. Vďaka stupňu krytia IP67 proti vode a prachu môže byť úplne ponorený do vody po dobu až 30 minút. Keď sa potom objaví na hladine - bude hrať ako by nikdy neprestal.

MEGABOOM 3 istyle cz dok

Rýchle nabíjanie z doku

ripojte MEGABOOM 3 k dokovacej stanici (predávaná samostatne) a reproduktor bude vždy plne nabitý a pripravený na ďalšie dobrodružstvo.

Hlavné vlastnosti

 • Kto je lepší DJ? Pripoj 2 telefóny súčasne a súper s priateľmi
 • Vďaka chytrej aplikácii v telefóne môžeš nastaviť hudobné filtre
 • Prepojiť možno viac ako 150 reproduktorov BOOM a MEGABOOM naraz
 • Vodotesný do hĺbky 1 meter až na 30 minút
 • 360° zvuk - s maximom 90 DBC a dvomi aktívnymi 2" reproduktory

 

 • Výdrž až 20 hodín na jedno nabitie
 • Jednoduché pripojenie cez Bluetooth
 • Kompatibilné so všetkými inteligentnými zariadeniami disponujúcimi technológiou BT
 • Dosah Bluetooth až 45 metrov
 • Výška (225 mm), priemer (87 mm), váha (925 g)

Obsah balenia

 • Reproduktor MEGABOOM 3
 • microUSB napájací kábel
 • napájací adaptér

Technické informácie

Výrobca
Logitech
Hmotnosť
43469.0000
EAN kód
5099206080393
Farba
purpurová
Farba
purpurová
Prepojenie
Bluetooth
Kompatibilita
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
Kompatibilita
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration