Bezdrôtový reproduktor Sonos ONE - biely:

Bezdrôtový reproduktor Sonos ONE - biely

SKU
ONEG1EU1
Vychutnajte si výnimočne bohatý priestorový zvuk od inteligentného reproduktoru s hlasovým ovládaním. Sonos One je reproduktor, ktorý tvorí budúcnosť hudby. Bezdrôtovo sa pripojte k ďalším modelom systému Sonos Home Sound System, aby ste si mohli vychutnať hudbu v každej miestnosti zvlášť. Alebo ozvučiť všetky naraz rovnakou piesňou. Impozantná čierna alebo biela farba a hladká matná povrchová úprava, odolná kovová mriežka, ktorá sa hodí do každého prostredia.

Osvedčený design

Navrhnutý s heslom "malý ale mocný", Sonos One je obohatený dvojicou zosilňovačov Class-D a ovládačov na mieru, starostlivo naladených na jedinečnú akustickú architektúru reproduktora.

Multi-room technológia

Sonos One sa bezdrôtovo pripája k reproduktorom Sonos v ďalších miestnostiach, čo vám umožní neobmedzene rozširovať systém domáceho zvuku.

Viac Sonos - viac zábavy

Spárujte dva Sonos spoločne v jednej miestnosti pre parádny stereofónny zvuk. Pridajte Sub pre hlboké basy, Playbar televízora alebo ďalším Sonos reproduktorom pre epický bezdrôtový priestorový zážitok domáceho kina.

Budúcnosť ovládania hlasom

Sonos One vám umožňuje spustiť a ovládať svoju hudbu hlasom. Pomocou hlasu a aplikácie Sonos môžete ovládať a spravovať celú svoju hudobnú knižnicu z jedného miesta: Amazon Music, Spotify, Pandora, Apple Music, rádio, podcasty a mnoho ďalšieho. (Ovládanie hlasom v slovenčine nie je podporované.)

Vhodný takmer kamkoľvek

Pripevnite Sonos One na stenu, strop alebo iný stojan. Vďaka svojej miniatúrnej veľkosti je tiež ideálny do knižnice, na policu a do tesných priestorov.

Odolnosť proti vlhkosti

Sonos One je navrhnutý tak, aby bol maximálne odolný a použiteľný aj na miestach, kam iné reproduktory nemôžu. To zahŕňa taktiež kúpeľne a vonkajšie terasy.

Vytvorte domáce kino

Použite dvojicu reproduktorov One a Playbar alebo pridajte Playbase a vytvorte priestorový zvuk pre vašu kompletnú filmovú knižnicu, hry a televízne programy.

Atmosféra i súkromie

Vďaka svetelnej LED kontrolke máte prehľad, kedy je mikrofón reproduktora aktívny. Technológia Sonos One je navrhnutá s mimoriadnym dôrazom na bezpečie - a tak sa nemusíte obávať, že by niekto ďalší počúval.

Výrobca
Sonos
Hmotnosť
1.8500
EAN kód
8717755773593
Výpredaj
No
Farba
biela
Farba
biela
Prepojenie
AirPlay
Kompatibilita
iPhone 5s or later
Kompatibilita
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad mini
Kompatibilita iPod
iPod touch (5th gen.)
Kompatibilita
iMac, iMac 27" (2017), Mac mini, Mac Pro, MacBook, MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13" (Mid 2012 or newer) , MacBook Pro 13", MacBook Pro 13" Retina (Late 2012 or newer) , MacBook Pro 15", MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012 or newer), MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", ** MacBook Pro 2016 **, MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar