Bezdrôtový reproduktor Sonos SUB GLOSS Subwoofer - čierny

SKU
SUBG1EU1BLK

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Všetko znie lepšie s reproduktorom Sub.

Keď spojíte Sub s akýmkoľvek reproduktorom Sonos, začujete časť hudby, ktorú ste doteraz nepoznali. Sub reprodukuje všetky nízke tóny potrebné k dodávaniu perfektných basov, pričom nechá zvyšné reproduktory sústrediť sa na zdokonaľovanie stredných a vysokých frekvencií. Nebudete len počuť rozdiel. Budete ho cítiť.

Nastavujte cez Wi-Fi

Zapnite, pripojte a už žiadne ďalšie rušenie.

Spustite v akejkoľvek miestnosti

Nechajte znieť každú pieseň v inej miestnosti. A alebo vo všetkých rovnakú.

Jedno ovládanie pre všetko

Vyberte si miestnosť, vyberte si pieseň a stlačte Play.

Každým dňom úžasnejší

Aktualizácia softvéru vždy neznamená len zlepšenie ovládania. Reproduktor Sub bude deň odo dňa lepší.

Pocíťte silu basov

Basy sú všade. Stačí obyčajný závan vetra, ľahký pohyb vzduchu. Reproduktor Sub prináša úžasný detailný zážitok z dynamických basov vytvorených párom silných wooferov. Dizajn s priehľadom uprostred tela navyše pomáha prúdeniu vzduchu okolo celého reproduktora a lepšiemu šíreniu hlbokých tónov.

Vytvor si rodinu

Sub spolupracuje so všetkými reproduktormi a komponentmi z rodiny Sonos. Vytvorte si domáce kino alebo profesionálnu hudobnú atmosféru vo svojom byte. Stačí pripojiť ďalšie reproduktory a spárovať ich v mobilnej aplikácii. O dokonalý zážitok už sa postará inteligentný systém Connect Amp.

Bez vibrácií

Pri vytváraní basov a ich prenosu voľným vzduchom sa väčšina výkonných reproduktorov stretáva s problémom otrasov a vibrácií. V dôsledku toho je častým javom ich chrastenie alebo dokonca pochodovanie po podlahe a policiach. Sonos tento reproduktor navrhol tak, že umiestnil jednotlivé subwoofery oproti sebe a tým vyrušil ich vzájomné silové pôsobenie. Hlboké príjemné basy budú tým jediným, čo budete počuť.

Parádny spoločník

Väčšina subwooferov je veľká čierna krabica bez štipky osobnosti či vkusu. Preto sú obvykle skryté niekde ďaleko v rohu miestnosti. U Sub je to inak. Všetko, vrátane jedinečného tvaru "O", je navrhnuté tak, aby maximalizovalo kvalitu zvuku a vyzeralo krásne vo vašej domácnosti.

Na podlahu alebo pod gauč

Nechajte ho stáť alebo položte rovno na podlahu. Môžete ho dokonca skryť pod gaučom. Či tak alebo onak, Sub rozoznie celú miestnosť príjemnými a čistými basmi. Je vybavený gumovými nožičkami, aby sa zabránilo jeho poškriabaniu a dodáva sa aj s ďalšími plstenými nožičkami, ak ho chcete položiť vodorovne.

Jedna aplikácia - milión možností

Aplikácia Sonos vám pomôže rýchlo prepojiť všetky vaše služby, aby ste mohli počúvať obľúbenú hudbu, poslať ju do rôznych miestností, upraviť jednotlivé hlasitosti a mnoho ďalších možností nastavenia. A ak majú vaši priatelia aplikáciu Sonos, môžu urobiť to isté.

Cez 80 streamovacích služieb

Sonos vám prehrá všetko - najpopulárnejšie streamovacie služby, internetové rádio, obľúbené podcasty a audioknihy, zbierku stiahnutej hudby a všetko, čo máte radi.

Špecifikácia

 • Dva Class-D digitálne zosilňovače dokonale ladené tak, aby zodpovedali dvom vyhradeným ovládačom reproduktorov a akustickej architektúre.
 • Dva ovládače reproduktorov, ktoré znižujú chvenie, sú umiestnené tvárou v tvár pre hlbší, bohatší zvuk a nulové buzzy a vibrácie.
 • Duálne akustické porty starostlivo naladené pre zvýšenie výkonnosti Sub.
 • Frekvenčná odozva: Prehráva až 25 Hz.
 • Automatické vyrovnanie. Nastavenie zvuku upravíte tak, aby perfektne vyvážilo Sub a spárovaný reproduktor Sonos pre optimalizáciu kvality zvuku.
 • 15,3 x 15,8 x 6,2 palca (389 x 402 x 158 mm)
 • 36,3 libry (16 kg)
 • Tlačidlá a svetlá na bočnom paneli
 • LED indikácia stavu Sub
 • Napájanie pomocou univerzálneho vstupu 100-240 V, 50-60 Hz AC
 • WiFi, nie Bluetooth
 • Ethernetový port

Obsah balenia

 • Sonos Sub
 • napájací kábel
 • príručka Sonos QuickStart Guide

Technické informácie

Výrobca
Sonos
Hmotnosť
16.0000
EAN kód
8717755773333
Výpredaj
No
Farba
čierna
Farba
čierna
Kompatibilita
iPhone 5s or later
Kompatibilita
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Kompatibilita iPod
iPod touch (5th gen.)
Kompatibilita
iMac, iMac 27" (2017), Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook 12", MacBook, MacBook Air 11", MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13", MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15", MacBook Pro 17"