Spájame sily💪🏻

iSTYLE sa spája s m:zone. Svoju pôsobnosť tak rozširuje na šesť predajní na Slovensku a 61 v strednej a východnej Európe

Ekosystém Apple

Ekosystém Apple – jeden z najlepších dôvodov, prečo práve Apple. Žiadna iná firma sa nemôže pochváliť tak geniálnym prepojením zariadenia.

História iPhone II. časť

V prvej časti sme sa bavili o modeloch iPhonov od roku 2007 až do roku 2016. Sľúbili sme si pokračovanie, tak tu je.

História iPhone I. časť

Vzhľadom k blížiacemu sa novému iPhone sa poďme pozrieť na trochu histórie. Teraz je to 16 rokov od vydania prvého iPhone. Históriu rozdelíme do dvoch častí, na iPhone 7 a novšie sa môžeš tešiť v ďalšom článku.

iPadOS 17 posúva prácu s PDF a umožní spolupracovať v skupine

Noviniek z tohtoročného WWDC je mnoho. Tie v iPad OS 17 ale každopádne potešia všetkých, ktorí na iPade aspoň občas pracujú s PDF súbormi. Vďaka vylepšeniam chystaným pre jesenný iPadOS 17 to totiž bude zase o niečo jednoduchšie.

Safari v MacOS Sonoma: pracovné profily aj webové aplikácie

Najrýchlejší a druhý najpoužívanejší prehliadač Safari dostane s jesenným updatom množstvo nových funkcií. Čo presne to prinesie používateľom?

Apple Watch v novom: Jednoduchšie sledovanie fyzického aj duševného zdravia

Používaš na trackovanie svojich športových aktivít a celkového zdravia Apple Watch? S pripravovaným updatom watchOS 10, ktorý by mal prísť na jeseň, dostanú hneď niekoľko nových funkcií. Poďme sa na ne pozrieť.

AirTag budeš po novo môcť zdieľať až s piatimi ľuďmi

Lokátor od Apple, ktorý pomáha nájsť stratené kľúče, peňaženku, auto na parkovisku alebo napríklad aj stan na festivale, môžeš novo zdieľať so svojimi blízkymi.

Apple TV integruje FaceTime a mieri do zasadačiek

Videokonferencie budú zase o niečo jednoduchšie. Na júnovej WWDC totiž Apple predstavil nové funkcie svojej Apple TV, vďaka ktorým spustíš plnohodnotný videohovor za pár sekúnd a bez nutnosti investovať do drahých zariadení. Na aké novinky sa môžeš tešiť?

Najnovší Apple softvér bol predstavený - WWDC 23 prehľadne

Apple nás nešetril a predstavil hneď niekoľko zásadných noviniek. Aké? Pozri sa s nami na to najzaujímavejšie.

Apple predstavil nové produkty - WWDC 2023

Apple na WWDC 23 ohromil svet predstavením svojich najnovších produktov. Ktoré sú to?

Veľký špeciál - Ako na najúžasnejšie fotky priamo z iPhonu #2

Pokračujeme ďalej a nadviažeme na minulý článok, v ktorom sme si ukázali základy nastavenia fotenia alebo nahrávania pomocou iPhonu. Dnes sa na to pozrieme trošku viac dopodrobna.

Items 1 to 12 of 215 total

Page