JBL Pulse 3 - prenosný Bluetooth reproduktor - čierny

SKU
JBLPULSE3BLK

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Zvuk, ktorý môžete vidieť.

Posuňte svoj zážitok z počúvania na vyššiu úroveň s JBL Pulse 3, prenosným, vodotesným Bluetooth reproduktorom, ktorý kombinuje 360° zvuk s 360° svetelnými efektmi. Oživte svoju hudbu pomocou žiariacich LED diód, nech už ste kdekoľvek. So vstavanou dobíjateľnou batériou, ktorá poskytuje až 12 hodín času prehrávania a IPX7 vodotesným puzdrom, je Pulse 3 ideálnym pre bezstarostné počúvanie na pláži alebo pri bazéne – alebo dokonca v ňom. Prostredníctvom technológie JBL Connect+, môžete bezdrôtovo prepojiť viac ako 100 JBL Connect+ vybavených reproduktorov, na zosilnenie párty. Pulse 3 je taktiež vybavený mikrofónom s reproduktorom potláčajúcim šum a ozvenu, pre krištáľovo čisté hovory. Stačí jednoducho potriasť Pulse 3 a vytvoríte synchronizovanú svetelnú show s ostatnými zariadeniami Pulse 3. Prispôsobte si svoj zážitok zo svetelných efektov pomocou svojich prstov s aplikáciou JBL Connect.

Bezdrôtové Bluetooth streamovanie

Bezdrôtovo pripojte až 2 smartfóny alebo tablety k reproduktoru a prepínajte prehrávanie úžasného a výkonného stereo zvuku. 12 hodín času prehrávania Vstavaná 3000 mAh dobíjateľná Li-ion batéria podporuje až 12 hodín prehrávania s hudbou a svetelnými efektmi.

360° svetelné efekty a zvuk

JBL Pulse 3 má prispôsobiteľné 360° svetelné efekty, ktoré nastavujú atmosféru tým, že oživujú vaše obľúbené skladby.

IPX7 vodotesnosť

Zoberte si Pulse 3 na pláž alebo k bazénu bez obáv z dažďa, obliatia alebo ponorenia (maximálne do 1 metra s maximálnym trvaním 30 minút).

Pripojenie prostredníctvom JBL Connect+

Zosilnite si svoj zážitok z počúvania a vytvorte si vlastnú párty bezdrôtovým pripojením s viac ako 100 JBL Connect+ kompatibilnými reproduktormi.

Mikrofón s reproduktorom

Vďaka reproduktoru potláčajúcemu šum a ozveny, môžete uskutočniť hovory prostredníctvom svojho reproduktora len stlačením tlačidla – a to krištáľovo čisté.

Aplikácia JBL Connect

Vaša hudba môže pôsobiť úžasne, keď prispôsobíte svetelné sekvencie a jednoducho upravíte svoje nastavenia pomocou aplikácie JBL Connect.

Integrácia hlasového asistenta

Sprístupnite Siri al bo Google Now pomocou vášho reproduktora jednoduchým stlačením tlačidla.

Technické informácie

Výrobca
JBL
EAN kód
6925281925047
Výpredaj
No
Farba
čierna
Prepojenie
3.5 mm, Bluetooth
Podporované audio formáty
A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Odpor
20 W
Frekvencia
65 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu:
≥80 dB
Napájanie a batéria
Lítium-iónovo polymérová (3,7 V, 6000 mAh)
4.5 hodiny @ 5 V 2,3 A
Reproduktor
3 x 40 mm
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (V x Š x H): 223 x 92 x 92 mm
Hmotnosť: 960 g