Získaj bonus 350 €
vďaka projektu Digitálny žiak.

Vyber si ten správny iPad alebo Mac pre svoje štúdium. S poriadnou výbavou ide hneď všetko lepšie.

Apple produkty

Apple produkty

iSTYLE je zmluvný predajca v projekte Digitálny žiak. Projekt Digitálny žiak je určený pre žiakov základných, stredných a stredných odborných škôl. Na jeho konci je žiak schopný študovať digitálne, pripravený naplno rozvíjať svoj potenciál, získavať a zdokonaľovať svoje digitálne zručnosti, a teda uspieť v digitálnej dobe.

Ako uplatním zľavu?

Zaregistrujem sa
na stránke digitalnyziak.sk

Počkám
na spracovanie mojej žiadosti.

Obdržím správu
o oprávnení.

Navštívim vybranú predajňu
iSTYLE spolu so svojim zákonným zástupcom.

Vyberiem si
iPad s klávesnicou alebo Mac.

Vypíšem všetky potrebné dokumenty
na predajni.

Užívam si svoje nové zariadenie!

iPhone rodina

iPad

iPad je taký všestranný, že s prehľadom zvládne prakticky čokoľvek. Je to tvoj elektronický zápisník, mobilná trieda, kancelária, ktorú si rozložíš kdekoľvek, kreatívne štúdio, prenosná videoherňa a súkromná premietacia sála. Nech si zvolíš akýkoľvek iPad, všetko ti na ňom pôjde ľavou zadnou a bude ťa to baviť.

Vybrať

Porovnanie modelov iPad

iPhone Doplnky

Príslušenstvo

Pre iPad

Vybrať

Emoji

Zvládni s iPadom
ešte viac.

Mac rodina

MacBook

Počítače Mac so supervýkonnými čipmi Apple rady M ponúkajú okrem neuveriteľného výkonu a možností aj fantastické displeje, profesionálne porty a super rýchle SSD úložiská.

Vybrať

Porovnanie modelov Mac

iPhone Doplnky

Príslušenstvo

Pre Mac

Vybrať

Emoji

Uľahči
si štúdium.

Prečo nakúpiť v iSTYLE?

Proč ikona

Naši špecialisti ti s výberom radi poradia.

Sme k dispozícii na telefóne,
aj  prostredníctvom emailu.

Kontaktovať >

Proč ikona

Rýchle doručenie
až k tebe domov.

Tvoju objednávku rýchlo doručíme k tebe domov.

Viac informácií >

Proč ikona

Až 30 dní na vrátenie objednávky.

Každú online objednávku môžeš vrátiť do 14 dní, za poplatok aj do 30 dní.

Viac informácií >

Otázky a odpovede

Pre koho je projekt určený?
Skupiny oprávnených užívateľov príspevku tvoria štyri skupiny žiakov, pričom sú z veľkej časti tvorené sociálnymi skupinami obyvateľstva v hmotnej núdzi, domácnosťami s nízkymi a podpriemernými príjmami a žiakmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Patria sem:

 • žiaci, ktorí sú členmi domácnosti v hmotnej núdzi (príjem členov domácnosti nedosahuje sumy životného minima)
 • žiaci, ktorí majú vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie o tom, že ich špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby vyplývajú z ich vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí
 • žiaci, ktorí sú členmi domácností, ktoré neprekračujú 60% mediánu príjmu (na základe potvrdenia o výške príjmu, resp. doklad o nevykonávaní zárobkovej činnosti, napr. potvrdenie o nezamestnanej osobe) *
 • žiaci prvého ročníka stredných škôl (pre školský rok 2023/2024) vrátane žiakov piateho ročníka osemročných študijných programov

 • *Medián príjmu domácnosti je stredná hodnota príjmu identickej skupiny domácností, ktorá rozdeľuje celú skupinu na dve presné polovice – teda jednu polovicu domácností, ktorá má súčet príjmov nižší ako druhá polovica a druhú polovicu domácností, ktorá má súčet príjmov vyšší ako prvá polovica. Medián príjmu je hodnota vyjadrená výpočtom pre danú skupinu domácností a nevypočítava sa na konkrétnu domácnosť. Dôležitým faktorom pre objektívne posúdenie príjmových parametrov je skladba domácnosti – teda počet dospelých osôb a detí zaradených do vekových skupín. Ďalším parametrom je výška príjmov, ktoré domácnosť získala v posudzovanom období, do ktorých sa započítava hrubý ročný príjem, dôchodok, príspevky na deti, sociálne dávky a iné príjmy, ktoré domácnosť v posudzovanom období získala. Kľúčom k identifikácii oprávnenosti získania príspevku na nákup digitálnej techniky v rámci projektu Digitálny žiak, je presný súčet všetkých príjmov domácnosti a porovnanie s indikatívnou tabuľkou mediánu príjmu pre relevantný typ domácnosti. V prípade, že podľa súčtu príjmov domácnosť spadá do definície 60% mediánu príjmu, alebo si samotným výpočtom nie ste istý, je potrebné vyplniť registračný formulár na stránke www.digitalnyziak.sk, kde následne realizátor projektu overí v registroch štátnej správy oprávnenosť žiaka z danej domácnosti pre získanie príspevku, o čom bude zákonného zástupcu informovať prostredníctvom SMS správy, odoslanej na telefónne číslo uvedené pri registrácii.

  Indikatívna tabuľka výpočtu mediánu príjmu pre vybrané typy domácností:

  Mapa OC
  Ako to funguje?
  Podrobný popis na získanie a uplatnenie príspevku nájdete nižšie. V prípade, že patríte do skupiny oprávnených užívateľov a chcete získať svoj digitálny príspevok, vyplňte registračný formulár na stránke digitalnyziak.sk.

  Call centrum +421 232 284 466.

  Na aké zariadenie si je možné príspevok uplatniť?

  Podrobné informácie o technických parametroch, ktoré musí vaše digitálne zariadenie spĺňať nájdete tu Mapa OC
  Dokedy môžem požiadať o príspevok a uplatniť si ho?
  Žiaci a ich zákonní zástupcovia môžu o príspevok požiadať do konca júna aktuálneho kalendárneho roka. Registrácia na webovej stránke digitalnyziak.sk bude dostupná až do 30.9 2023. Uplatnenie príspevku je možné v ktorejkoľvek z dostupných predajní zapojených do projektu, a to do 31. októbra 2023.
  Môžem využiť príspevok aj pri nákupe online?
  Momentálne nie. Bonus 350 € k nákupu zariadenia iPad (s klávesnicou) alebo MacBook je dostupný len na predajniach iSTYLE.
  Na aké zariadenia v iSTYLE sa príspevok vzťahuje?
  Bonus môžeš využiť pri kúpe iPadu alebo počítaču Mac.

  Podmienky pre iPad:
 • Platí len pre Celullar verzie iPadu
 • Podmienkou je aj kúpa kompatibilnej klávesnice k iPadu

 • Podmienky pre Mac:
 • Platí len pre modely: MacBook Air a MacBook Pro
 • Môžem kombinovať zľavy?
  Bonus možno kombinovať so študentskou zľavou EDU (iPad 6% a Mac 6%).

  Viac o študentskej zľave

  Môžem nakúpiť na firmu?
  Nákup na spoločnosť nie je možný.