LMP Compact PRO dokovacia stanica s 8 portami - vesmírne šedá

SKU
17113

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Dokovacia stanica LMP Compact PRO


Rozlíšenie 4K s obnovovacou frekvenciou 60 Hz? Rozšírenie na dva 4K displeje z vášho MacBooku? Používate rýchly Gigabitový Ethernet? Nabíjanie iPadu počas práce? To všetko je súčasťou tohto kompaktného USB-C doku s 8 portami a masívnou šírkou pásma ako žiadna iná dokovacia stanica vo svojej triede. Ideálny pre integráciu do najvýkonnejších pracovných procesov 4K pri najvyššej obnovovacej frekvencii (Mini-DP 4K @ 60 Hz a HDMI 4K @ 30 Hz)!

Hlavné vlastnosti:

  • 4K až 60 Hz cez Mini-DP
  • Dvojitá podpora monitora 4K
  • Ultra kompaktný dizajn pre všetky modely MacBook Pro 13 "a 15"
  • Gigabit Ethernet pripojenie
  • 2x USB 3.0 s výkonom 1x 1,5 A na nabíjanie iPadu / iPhone
  • Port USB-C pre prenos napájania a dát
  • Dual USB-C pripojenie pre plnú funkčnosť
  • Thunderbolt 3 kompatibilný
  • Vyrobené z hliníka pre najlepší odvod tepla

Dva porty USB 3.0 zaručujú rýchlu výmenu dát (kompatibilné s USB 2.0 / 1.1 smerom nadol), zatiaľ čo jeden z týchto portov má výstupný výkon 1,5A (pri pripojení Power Delivery). Dostatok na nabitie iPadu alebo iPhonu počas práce. Okrem toho port USB-C nielen spracováva priepustné napájanie (napájanie) vášmu hostiteľovi a pripojeným periférnym zariadeniam, ale môže byť použitý aj na prenos dát na skvelých 5 Gb / s.

 

Gigabitový ethernetový port poskytuje rýchly prístup k sieti a webu. Spolu s čítačkou kariet SD a microSD robí Compact Dock všestranným dokom pre akúkoľvek úlohu! Kompaktná dokovacia stanica LMP USB-C je najsilnejšou dokovateľnou dokovacou stanicou USB-C na trhu s funkciami typu Thunderbolt s neprekonateľným pomerom nákladov a hodnôt. Hliníkový dizajn v dvoch farbách dokonale zodpovedá novým MacBook Pro 13 "alebo 15" (2016/2017) a rozptýli vyvíjajúce sa teplo. Gumové nožičky na zadnej strane zabraňujú napätiu USB-C portov. Kompaktný dok je špeciálne vyrobený pre novú generáciu MacBook Pro 13 "a 15" s dvoma / štyrmi portmi Thunderbolt 3.

Technické informácie

Výrobca
LMP
EAN kód
7640113432829
Výpredaj
No
Farba
vesmírne šedá
Kompatibilita
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Kapacita
No