Powerbanka na Apple Watch a iPhone Belkin Valet Charger™ - 6700mAh

SKU
F8J201BTSLV

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Powerbanka na Apple Watch a iPhone Belkin Valet Charger

Inteligentné nabíjanie

Inteligentné čipy vo vnútri externej batérie automaticky zistia, že sú zariadenia pripojené a začnú okamžite nabíjať. Zaisťujú optimálne a bezpečné nabíjanie v čo najkratšom čase.

Rýchle nabitie batérie

The Valet Charger je nabíjaný pomocou kábla micro-USB. V prípade potreby dobitia ho jednoducho pripojte do elektrickej zásuvky alebo iného zdroja napájania pomocou dodaného kábla.

Nabíjajte kdekoľvek

Belkin Valet Charger je viac než len výkonná prenosná batéria s kapacitou 6700 mAh. Vstavaný modul pre magnetické nabíjanie ponúka rýchle nabitie Apple Watch na cestách, zatiaľ čo k portu USB sa môžete pripojiť pomocou Lightning kábla * a súčasne nabíjať váš iPhone. S celkovým výkonom 2 A, táto prenosná batéria 2 v 1 prináša 1 A na optimálne nabíjanie Apple Watch a 1 A na nabíjanie vášho iPhone.

Viaceré nabitia

6700mAh energie znamená dostatok energie na dobitie vašich Apple Watch osemkrát, či iPhone trikrát.

Zdieľaná energia

S jedným portom USB a jedným vstavaným modulom magnetického nabíjania pre Apple Watch môžete zdieľať batériu Valet Charger 6700mAh medzi svojimi zariadeniami a nabíjať ich súčasne.

*Kábel nie je súčasťou balenia

Technické informácie

Výrobca
Belkin
Hmotnosť
0.3000
EAN kód
745883717217
Výpredaj
No
Farba
strieborná
Typ nabíjačky
USB
Kompatibilita
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
Kompatibilita
Apple Watch 38mm, Apple Watch 42mm
Napájanie a batéria
6700 mAh