iMac 21.5" i5 1.6GHz 1TB (vystavený, záruka 1 rok)

SKU
D_MK142SL/A

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Ako získať lacnejšie
Detaily >
Kúpiť na splátky

DETAILY

iMac
Retina. Teraz kolosálna a veľkolepá.
Podstata iMacu zostáva stále rovnaká: postaviť dokonalý stolný počítač. Najlepší displej v zostave s vysoko výkonným procesorom, grafikou a úložiskom v neskutočne tenkej, bezšvíkovej skrini. Úplne nový 21,5 palcový iMac s Retina 4K displejom tento prísľub ďalej rozvíja. Rovnako ako revolučný 27-palcový model podáva tak spektakulárnu kvalitu obrazu, že všetko ostatné bledne. Nastavujú tak latku zážitku, ktorý vás úplne pohltí, a predstavujú ďalší ohromný, nádherný krok vpred.
21,5 palcový iMac s Retina 4K displejom
27 palcový iMac s Retina 5K displejom
Retina displej
Nejde len o displej. Ide o to, ako sa na veci pozeráte.
Presnosť. Jas. Priezračnosť. Nech kvalitu displeja meriate akýmkoľvek metrom, Retina predstavuje triedu sama o sebe. Hustota pixelov je tak vysoká, že na obrazovke iMac nerozoznáte ani jediný. Text je tak ostrý, že pri čítaní e-mailov, webových stránok a dokumentov budete mať pocit, akoby ste sa pozerali na tlačenú stránku. A vďaka novému, širšiemu farebnému gamutu zobrazí Retina displej o 25 percent viac farieb. Každá fotka a video tak na obrazovke vynikne ešte skutočnejšie.
Ku 4K kamere vo vašom vrecku. Nový iPhone 6s natáča parádne 4K videá. Na iMacu s Retina displejom máte v iMovie a Final Cut Pro všetky rozlíšenia aj odozvu, čo potrebujete na strih v 4K. Nič vám nebráni urobiť z vašich záberov fenomenálny divácky zážitkok.
Dizajn
Ostro vyhrotený. Krajne inovatívny.
Dostať Retina displej do iMaca chcelo neskutočnú technickú invenciu. Predstavte si konštrukciu, ktorá má pri okrajoch len 5 mm. A pritom nechá všetko okolo vás ustúpiť do pozadia. Medzi vás a váš obľúbený obsah tak nevstupuje vôbec nič. Bezšvový a nádherný iMac s Retina displejom predstavuje elegantnú dominantu vášho pracoviska. Technologický skvost s vrcholným dizajnom.
Fusion Drive
Rýchly v ukladaní. Aj úsudku.
Úložisko je o priestore. A tiež o rýchlosti a výkone. Fusion Drive vám dá to najlepšie z oboch svetov: Táto nápaditá úložná technológia múdro spája rýchle flashové úložisko s vysokokapacitným pevným diskom. Často používané aplikácie, dokumenty a fotky necháva na rýchlejšom flashovom úložisku, zatiaľ čo menej často používané položky presúva na pevný disk. Akonáhle sa systém naučí, akým spôsobom pracujete, zaznamenáte rýchlejšie spúšťanie aplikácií a svižnejší prístup k súborom. Fusion Drive môže mať kapacitu až 3 TB. 1 A tí, ktorým ide o vrcholný výkon, môžu zvoliť čisto flashové úložisko, ktoré je teraz až 2,5-krát rýchlejšie ako predchádzajúce verzie.
.
.
3TB
Fusion Drive
Výkon
Postavený pre rýchlosť. A všetko ostatné.
Rýchlejšií a ešte výkonnejší 27-palcový iMac je vybavený procesorom Intel Core šiestej generácie a najnovšie vysoko výkonnou grafikou AMD. 21,5 palcový iMac má procesor Intel Core piatej generácie a zdokonalenú grafiku Intel Iris Pro. Obaja podávajú fantastické a maximálne pôsobivé vizuálne efekty - s maximálnou rýchlosťou.
3,7
teraflopsu grafického
výpočetového výkonu
.
.
4GHz
štvorjadrový
procesor i7
Doplnky Apple
Nové. Nabíjacie. Neskutočné.
Každá interakcia s novo navrhnutými doplnkami Magic Keyboard, Magic Mouse 2 a Magic Trackpad 2 je ešte príjemnejšia ako kedykoľvek predtým. Všetky detaily vrátane zabudovanej dobíjacej batérie a nižšieho profilu prispievajú k ešte väčšiemu komfortu a funkčnosti ako prv. Ich súhra s iMacom je doslova čarovná.
Magic Keyboard
Presné písanie na stabilnejšej novo navrhnutej klávesnici s nižším profilom ide ako nič.
Magic Mouse 2
Naša prebudovaná Multi-Touch myš má pevnejšiu konštrukciu a plynulejšie kĺže po povrchu. Jej kvalita je v ruke poznať.
Magic Trackpad 2
Teraz s technológiou Force Touch, ktorá umožňuje pritlačením kdekoľvek na rozľahlejšom povrchu dokázať ďaleko viac.
Konektivita
Rýchle pripojenie pre lepší výkon.
iMac je neskutočne tenký. Pritom nabitý vyspelými technológiami. Všetky modely iMacu majú štandardne dva porty Thunderbolt 2, ktoré umožňujú závratne rýchle prenosy dát medzi počítačom a externými diskami alebo kamerami. K štyrom portom USB 3 pripojíte ľubovoľné periférie vrátane tlačiarne, zariadenia na spracovanie videa a ďalších. A extrémne rýchlym tříproudovým Wi-Fi a bezdrôtovou technológiou Bluetooth 4.0 sa okamžite pripojíte ku všetkému, k čomu potrebujete.
macOS
Preto sa Macu nič nevyrovná.
macOS je operačný systém každého Macu. A macOS Sierra prináša na Mac Siri – spolu s novými možnosťami prácu s fotkami, bezpečnějším nakupováním na internete a ešte hladšiu spoluprácu medzi zariadeniami.
Predvolené aplikácie
Nejlepšie predvolené aplikácie ešte nikdy nevyzerali tak dobre.
V každom novom Macu sú Fotky, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvého okamihu tak môžete tvoriť. Získate tiež skvelé aplikácie na vybavovanie mailov, prezeranie webu, posielanie textoviek, videohovory FaceTime - a dokonca aj aplikáciu na hľadanie nových aplikácií.
iCloud
Všetko, čo vás na iMacu baví. Na   všetkých vašich zariadeniach.
iCloud ukladá váš obsah a umožňuje vám pristupovať k hudbe, fotkám, kalendárom, kontaktom a ďalšiemu obsahu z akéhokoľvek zariadenia, ktoré používate. A na iCloude Drive si môžete bezpečne ukladať všetky prezentácie, tabuľky, PDFka, obrázky a akékoľvek iné dokumenty a pristupovať k nim na iPhone, iPade, iPode touch, Macu alebo PC.2

Technické informácie

Výrobca
Apple
EAN kód
888462477147
Výpredaj
Yes
Procesor
1,6GHz Intel Core i5
Turbo Boost
Turbo Boost až 2,7 GHz
Pamäť
8 GB
Kapacita
1 TB
Displej
21.5"
Grafika
Intel HD Graphics 6000
Grafická pamäť
Integrovaná
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 4.0
Thunderbolt
2 x Thunderbolt 2
USB
4 porty USB 3.0
Zvuk
vstavané stereo reproduktory , duálny mikrofón
SD-Card
No
Touch Bar
No
Operačný systém
OS X El Capitan
Priložený softvér
OS X El Capitan (obsahuje Photos, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Safari, Mail, Messages, FaceTime, Calendar, Notes, App Store, iTunes, iBooks, Maps, Kontakty, Pripomienky a iné)
Čo je v krabici?
bezdrôtová Apple Magic Mouse 2, Apple Magic Keyboard, napájací kábel, Lightning to USB kábel
Farba
No