Netatmo Thermostat, inteligentný termostat:

Netatmo Thermostat, inteligentný termostat

SKU
NTH01-EN-EU
S Netatmo termostatom znížite svoje účty za energie. Ľahko sa ovláda a skvele prepojí s vaším vykurovacím systémom.

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Inteligentný termostat Netatmo Thermostat

Netatmo digitálny inteligentný termostat ovláda vykurovanie domácnosti na diaľku a tak znižuje spotrebu energie. Má štýlový dizajn vhodný do moderných domácností. Kontrola a ovládanie vykurovania domácnosti je možné odkiaľkoľvek a kedykoľvek cez Váš smartphone, tablet alebo notebook.

Termostat sa prispôsobí vášmu životu pozorovaním vašich návykov. Vie, kedy začínate deň, kedy odchádzajú deti do školy, kedy chodíte spať. Sám sa reguluje, aby vytvoril príjemnú teplotu pre Vás a pri tom optimalizuje spotrebu energie. Zabudnite na prebudenie do chladného rána, návrat z dovolenky do studeného bytu a na príchod do chladnej chalupy. Netatmo termostat analyzuje a vyhodnotí zvyky členov domácnosti, sleduje ich návyky, spánky a obdobie ich neprítomnosti doma, a následne nastaví optimálnu teplotu.

Pre tých, ktorí nemajú chytré telefóny, tablet alebo PC, je možné nastaviť termostat aj manuálne. Ovládanie termostatu je cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie. Vďaka bezplatnej aplikácie "Thermostat by Netatmo" môžete nastaviť teplotu na diaľku, odkiaľkoľvek na svete. Použitím WiFi siete a Cloud technológie termostat synchronizuje s aplikáciou a neustále pošle najnovšie namerané hodnoty.

Užívateľské rozhranie je jednoduché, intuitívne a efektívne. Termostat je určený pre každého, kto chce znížiť náklady a spraviť niečo dobré pre životné prostredie. Systém dokáže ušetriť až 25 % z účtov za energiu. Termostat pozná údaje o teplote a histórii spotreby energie.

Netatmo termostat dizajnNetatmo termostat bol navrhnutý Philippom Starckom, má estetický a elegantný dizajn. S 5 vymeniteľnými farebnými fóliami pre zadnú stranu termostatu je možné prispôsobiť okolitému prostrediu. Termostat pôsobí jemne, štýlovo a moderne. E - INK displej s vynikajúcou kvalitou a minimálnou spotrebou energie umožňuje jasné zobrazenie všetkých potrebných informácií. Termostat je kompatibilný s väčšinu káblových a bezdrôtových termostatov na trhu. Môže byť použitý pre kotle na plyn, tuhé palivo a drevo. Inštalácia môže trvať menej ako 10 minút.

Netatmo Thermostat získal na medzinárodnej výstave CES 2014 v Las Vegas "CES Innovations Design and Engineering Award" v kategórii Home Appliances.

Cloud integrácia

Termostat ukladá všetky informácie na Cloud. Táto funkcia Vám umožňuje prístup k informáciám kedykoľvek. Ak máte viac termostatov, všetky máte sprístupnené cez jednu aplikáciu. Nie je limit množstva napojených termostatov. Termostat posiela informácie do Coud každých 5 minút.

  • Napájanie: 3x AAA batérie (výdrž až 1 rok)
  • Rádio protokol: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz)
  • Podporovaná bezpečnosť: Open/WEP/WPA/WPA2-personal (TKIP a AES)
  • Bezdrôtové prepojenie medzi Termostatom a Relé: rádio signál v rozsahu 100 m
  • Merateľný teplotný rozsah: 0 - 50°C (Presnosť ± 0,5 °C)
  • Nastaviteľný teplotný rozsah: 7 - 30°C (Presnosť ± 0,5 °C)
  • Zobrazenie teploty: E-ink display
  • Rozmery (d x š x v): 83mm x 83mm x 22mm
Výrobca
Netatmo
EAN kód
3700730500241
Farba
Multicolor
Pripojenie
Wi-Fi
Kompatibilita s iOS
iOS 8 a novší
Kompatibilita
iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
Kompatibilita
iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad s Retina displejom, iPad (3. gen), iPad 2