iPad mini 2

SKU
conf-ipad-mini-with-retina-cssr

iPad mini má strhujúci 7,9 palcový displej s viac ako 3,1 miliónov pixelov. Zároveň je vybavený čipom A7 so 64 bitovou architektúrou, ultrarýchlym sieťovým pripojením, kamerou iSight a FaceTime HD. Má výkonné aplikácie a batériu, ktorá vydrží 10 hodín1. Pritom sa stále zmestí do jednej ruky.

1 Výdrž batérie sa líši podľa používania a konfigurácie. Dalšie informácie nájdete na stránke www.apple.com/sk/batteries.
2 Celkový počet na celom svete. Niektorý obsah nie je k dispozícii vo všetkých krajinách.

9 541,49 €

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

7,9 palcový Retina displej A7 čip s pohybovým koprocesorom M7 Výdrž batérie až 10 hodín1 5 megapixelový fotoaparát iSight s 1080 pixelovým nahrávaním HD videa FaceTime HD kamera Dostupné aplikácie iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote Viac ako 475 000 aplikácií v App Store2 iOS 8 a iCloud Mobilná dátová tarifa v modeloch s Wi-Fi + sieťové pripojenie (predáva sa osobitne) Dostupné farby: vesmírna šedá alebo strieborná

7,9 palcový Retina displej

Na nádhernom Retina dispeji vynikajú fotky a videá s dokonalými detajlami a text je ostrý ako britva. Displej má viac ako 3,1 miliónov pixelov - o milión viac ako HD televízia.Tenký a ľahký dizajn

iPad mini je ohromne výkonný a schopný všetkého. Pritom je len 7,5 mm tenký a váži len 341 gramov. Aj napriek ľahkosti pôsobí veľmi solídne a odolne a pohodlne sa Vám vojde do jednej ruky.


Čip A7

Výkonný a energeticky úsporný Čip A7 so 64 bitovou architektúrou dá výnimočnú odozvu úplne všetkému a batéria vydrží až 10 hodín.


Ultrarýchle sieťové pripojenie

V sietiach Wi-Fi 802.11n si teraz vďaka technológii MIMO užijete až dva krát rýchlejšie pripojenie. Model s Wi-Fi a Cellular podporuje viac sietí, takže sa s ním pripojíte rýchlo kdekoľvek na svete.


Všetky výkonné aplikácie

Na iPade sú najlepšie aplikácie na vybavovanie e-mailov, prezerania internetu alebo na video rozhovory. Obsahuje tiež aplikácie na úpravy fotiek a videa, vytvárnie dokumentov, príprava prezentácií a mnohé ďalšie. Viac ako 475 000 aplikácií bolo vyvinutých pre iPad.


iOS 8

Operačný systém iOS s novými funkciami, ako Ovládacie centrum, AirDrop a šikovnejší Multitasking sa používa ešte jednoduchšie. A pretože je navrhnutý pre iPad všetko nie len dobre vyzerá, ale aj funguje jednoduchšie.


Obal Smart Cover a Smart Case pre iPad mini

Dokonalá ochrana pre iPad mini. Automaticky iPad uspí a pri otvorení sa Váš iPad okamžite zobudí a preložením z nich môžete urobiť stojan na čítanie, pozeranie a písanie (predávajú sa osobitne).


Konektvita
Wi-Fi + Cellular
Displej
7.9"
Procesor
Apple A7 64-bit + M7
Pripojenie k sieti
aa