iPod shuffle

SKU
conf-ipod-shuffle-eol

Maličký iPod shuffle s výdržou až 15 hodín je skvelý na športy a bežné používanie. Pomocou tlačidla VoiceOver môžete zistiť, aká pieseň hrá, alebo si môžete prepnúť na rýchlejší či pomalší playlist, ktorý Vám pomôže udržať tempo. Skladné Apple slúchadlá s výborným zvukom a nabíjací káblik sa skutočne zmestí do tej malej krabičky, ale pripojiť môžete akékoľvek iné bežné slúchadlá s 3,5 mm audio jack konektorom.

0,00 €

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Veľmi pružný športovec Maličký iPod shuffle s výdržou až 15 hodín je skvelý na športy a bežné používanie. Za 2 hodiny ho nabijete na 80 % a do plnej kapacity zhruba za 4 hodiny. Nabíjať ho môžete kedykoľvek, novú Lithium-iontovú polymerovú batériu môžete nabíjať kedykoľvek sa vám to hodí, bez toho, aby ste museli nechať prebehenúť celý cyklus nabitia a vybitia.

Malý a šikovný Noste si stovky pesničiek zoradených do playlistov podľa rýchlosti na cvičenie alebo podľa štýlov na prechádzky alebo do vlaku, električky či autobusu. Pomocou tlačidla VoiceOver môžete zistiť, aká pieseň hrá, alebo si môžete prepnúť na rýchlejší či pomalejší playlist, ktorý pomôže udržať tempo.

Ľahučký a so sponou Ak náhodou iPod shuffle vykĺzne so svojej spony, stále ešte bude držať na kábli ku slúchadlám, pretože je tak ľahký, že z malého slúchadlového konektoru nezkĺzne a nestratíte ho.

Hudba na celý deň Vďaka dostatočnej kapacite a výdrži 15 hodín na jedno nabitie máte dosť hudby na celý deň. Alebo lekcií angličtiny či španielčiny. Do vlaku, v lietadle, v čakárni a na ďalších miestach. Všade bude užitočný, pretože sa tak dá ušetriť batéria v mobilnom telefóne.

 • Malý a krásne prenosný
 • Dizajn z lešteného, anodizovaného hliníku
 • Vstavaná spona
 • Ľahko ovládateľný panel s tlačidlami na prehrávanie hudby, audiokníh a podcastov
 • Tlačidlo VoiceOver na vypočutie si názvu skladby, ponuky playlistov alebo stavu nabitia batérie
 • Podpora viacerých playlistov a mixov funkcie Genius
 • 2 GB úložného priestoru pre hudbu a hovorené slovo
 • K dispozícii vo vesmírnej šedej, striebornej, fialovej, ružovej, žltej, zelenej a modrej farbe
 • USB kábel pre iPod shuffle
 • Slúchadlá Apple
 • Funguje s počítačmi Mac a PC
Rozmery a hmotnosť
Magasság: 29 mm
Szélesség: 31,6 mm
Mélység: 8,7 mm (a csíptetővel együtt)
Tömeg: 12,5 g
Typ obrazovky
bez displeja
Fotoaparát
nincs
Podporované audio formáty
AAC (8–320 Kb/s), védett AAC (az iTunes Store áruházból), MP3 (8–320 Kb/s), változó bitsebességű MP3, Audible (2-es, 3-as és 4-es formátum, Audible Enhanced Audio, AAX és AAX+), Apple Lossless, AIFF és WAV
Napájanie a batéria
Beépített lítiumionos akkumulátor
Teljesen feltöltött akkumulátor esetén akár 15 óra zenelejátszási idő
Feltöltés hálózati adapterről vagy számítógépről USB-csatlakozással (a kábel külön vásárolható meg)
Gyorstöltés: 2 óra (feltöltés az akkumulátor kapacitásának 80%-áig)
Teljes feltöltés: kb. 3 óra
Systémové požiadavky
Mac számítógép USB 2.0 porttal, OS X 10.6.8 vagy újabb operációs rendszerrel, iTunes 10.7 vagy újabb verziójú alkalmazással
Windows rendszerű számítógép USB 2.0 porttal, Windows 7, Vista, SP3 szervizcsomaggal kiegészített Windows XP Home vagy Professional rendszerrel, valamint iTunes 10.7 vagy újabb alkalmazással
Internetkapcsolat szükséges. Szélessávú kapcsolat ajánlott; a kapcsolat használata díjköteles lehet
Čo je v krabici?
iPod shuffle
Apple fülhallgató
USB-kábel
Rövid útmutató