Nabíjajte
Aj po ceste domov
widget
Vyberte si príslušenstvo
pre svoj iPhone alebo Mac
widget
To najobľúbenejšie príslušenstvo
priamo od nás
Najčastejšie otázky
Ako funguje automatický bezdrôtový držiak do auta?
Vďaka infračerveným senzorom priblíženia sa automaticky otvára a zatvára, akonáhle priblížite svoj telefón. Ak ho chcete vybrať, musíte stlačiť tlačidlo na uvoľnenie vpravo dole.
Mal by som si kúpiť kábel samostatne pre automatický bezdrôtový držiak?
Nie, balenie obsahuje aj požadovaný kábel. Ak však chcete používať k napájaniu cigaretovú zástrčku, musíte si zakúpiť adaptér, ktorý sa predáva zvlášť.
Môžem dobíjať svoj MacBook na cestách?
Áno, môžete to urobiť s nabíjačkou iSTYLE - 45W PD. S výstupným výkonom 45 W a konektorom USB-C môžete dobíjať prenosné zariadenia aj pri cestovaní!
Na čo môžem použiť externú batériu? Čo o tom potrebujem vedieť?
Používate zariadenie často? Musíte cestovať? Alebo z nejakého dôvodu nemôžete nabíjať zo zásuvky v stene, ale určite musíte byť k dispozícii? V takýchto prípadoch môže byť veľmi užitočná externá batéria!
Aké zariadenia môžem používať s bezdrôtovou externou batériou?
iPhone 8 a novšie modely - iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max - majú integrovanú funkciu bezdrôtového nabíjania, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle dobitie z akejkoľvek certifikovanej Qi nabíjačky. Teraz už aj AirPods, ktoré majú taktiež bezdrôtové nabíjacie puzdro.
Na čo slúži USB-C Hub?
S pomocou Hub adaptéra iSTYLE pripojíte k jedinému USB type C portu vášho MacBooku širokú škálu periférií. Či už sa rozhodnete pripojiť USB myš, Ethernet kábel alebo externý monitor, s týmto príslušenstvom už nebudete mať problém všetko spárovať so svojím 12" MacBookom alebo novým MacBookom Pro. Adaptér sa hodí samozrejme tiež na všetky zariadenia, ktoré disponujú týmto moderným vstupom. Hub je okamžite po pripojení pripravený na použitie.