Logitech Spotlight Presentation Remote

SKU
910-004861
 

Dostupnosť

DETAILY

Logitech Spotlight Presentation Remote - Slate

  • Úplne nový štandard v ovládaní prezentácií. Prechádzajte snímky s istotou na vzdialenosť až 30 metrov a využívajte moderné ukazovadlo pre funkcie Zvýrazňovanie, Zväčšovanie alebo označovanie oblastí záujmu pomocou funkcie Digitálne laser.
  • Vyberte si medzi tromi pokročilými režimami ukazovatele. Zvýraznenie na obrazovke vytvorí efekt reflektora, Zväčšenie umožní priblížiť detaily a Digitálne laser zase presne označiť informácie. Efekty sú viditeľné pre účastníkov na mieste aj pripojené prostredníctvom videokonferencie.
  • Ovládač Spotlight možno pripojiť v priebehu okamihu pomocou prijímača USB alebo technológie Bluetooth® Low Energy. Na väčšine platforiem možno využiť pripojenie plug-and-play a kompatibilitu s väčšinou rozšírených prezentačných aplikácií. Ovládač je navyše plne nabíjecí1 a disponuje pôsobivým prevádzkovým dosahom 30 m2.
  • Využite kurzor na obrazovke pre prehrávanie a pozastavenie videí, spúšťanie odkazov a interakciu so širokou škálou obsahu. Ovládač Spotlight je vybavený pohybovým snímačom - spád prezentácia tak nemusíte brzdiť a pohybovať sa v blízkosti myši alebo notebooku.

Balenie Obsahuje:

  • Remote Presentation Spotlight

Technické informácie

Výrobca
Logitech
Hmotnosť
0.2000
EAN kód
5099206070011
Farba
Charcoal Gray
Veľkosť
No
Pripojenie
Bluetooth
HomeKit compatibility
No
Kompatibilita
Mac OS X, Windows 8, Windows 10

Product declaration