Mac mini dual-core i5 2.8GHz mgeq2cs/a:

Mac mini dual-core i5 2.8GHz mgeq2cs/a

SKU
MGEQ2CS/A
Mac mini popri stále rovnakej veľkosti teraz prináša oveľa väčší výkon a dvojnásobnú rýchlosť. So svojimi rozmermy a funkčným dizajnom sa hodí na každý stôl. Nahraďte svoj starý, hlučný počítač za moderné multimediálne zariadenie. Hry, strih videa, či spravovanie fotografií – to sú jeho silné stránky. Slabé nemá.

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Mac mini je cenovo dostupný silák, ktorý koncentruje celý zážitok z Macu do krabičky menšej ako 20 cm. Stačí, ak k nemu pripojíš vlastný displej, vlastnú klávesnicu a vlastnú myš, a ihneď bude pripravený na veľké veci.
Dosť veľký na to, aby mal všetko, čo vyžaduješ od stolného počítača.

S Macom mini sú každodenné úlohy hračkou. Môžu za to procesory Intel Core štvrtej generácie, o 50 percent rýchlejší flashový disk, a až trikrát rýchlejšie Wi‑Fi než v modeli predchádzajúcej generácie. Jeho grafika Intel Iris Graphics alebo Intel HD Graphics 5000 je v porovnaní s predchádzajúcou generáciou až o 90 percent rýchlejšia. A vďaka skvelým možnostiam pripojenia vrátane portu Thunderbolt 2 a podpory HD televízorov je Mac mini dokonalým centrom každej zostavy.
Enormný výkon v kocke.

Mac mini, vyrobený z jedného kusa hliníka a jedinečný svojím vzhľadom, jednoznačne reprezentuje Mac. Pri výške necelých štyroch centimetrov a váhe pod dva kilogramy doslova klame telom, pričom ale nestráca na funkčnosti. A navyše je to stále ten najúspornejší stolný počítač na svete – požiadavky programu ENERGY STAR nielen spĺňa, ale až sedemnásobne prekračuje. S takýmto kompaktným počítačom budeš mať jediný problém – čo s voľným miestom na stole.
OS X Yosemite. Najvyspelejší operačný systém pre stolné počítače na svete.

Jednoducho sa používa, je nádherný na pohľad a dokáže naplno využívať hardvér tvojho Macu. OS X Yosemite je skrátka ten najvyspelejší operačný systém pre stolné počítače na svete. Obsahuje kopec úžasných aplikácií, s ktorými jednoducho zvládneš to, čo robíš každý deň. A prináša skvelé spôsoby spolupráce Macu a iOS zariadení.
Skvelé vstavané aplikácie na prácu aj zábavu.

Každý nový Mac sa dodáva s aplikáciami iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Aby ihneď podporil tvoju kreatívnosť a produktívnosť. Všetky tieto aplikácie boli aktualizované tak, aby dokonale ladili s nádherným dizajnom OS X Yosemite. Máš v ňom aj skvelé aplikácie na mailovanie, surfovanie na webe, posielanie textových správ, FaceTime videohovory – a dokonca aj aplikáciu na hľadanie nových aplikácií.

Výrobca
Apple
EAN kód
888462093484
Procesor
2.8GHz Intel Core i5
Turbo Boost
Turbo Boost až 3,3 GHz
Pamäť
8 GB
Kapacita
1
Displej
nie je
Rozlíšenie
n/a
Grafika
Intel Iris
Grafická pamäť
Integrovaná
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 4.0 LE
Thunderbolt
2 x Thunderbolt 2
SD-Card
SDXC Card
Priložený softvér
OS X Yosemite
iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Maps, iBooks, Safari, Mail, FaceTime, Messages, Calendar, Contacts, Reminders, Time Machine, Photo Booth, iTunes, Game Center, Preview, Notes, Mac App Store
Čo je v krabici?
Mac mini
Napájací kábel