MacBook Pro 15" 2,2 GHz Retina displej mjlq2sl/a:

MacBook Pro 15" 2,2 GHz Retina displej mjlq2sl/a

SKU
MJLQ2SL/A

Excelentný Retina displej s rýchlym SSD diskom robí z MacBooku Pro najlepšiu voľbu pre náročných. Tieto nové modely disponujú rýchlejším flashovým úložiskom, výkonnými procesormi Intel Core štvrtej generácie, vysoko výkonnou grafikou a dlhšou výdržou batérie.

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Úžasný displej Retina.
15-palcový model má viac než päť miliónov pixelov, 13-palcový model viac než štyri milióny. Takže môžeš retušovať svoje fotky a strihať domáce videá v HD pri fantasticky jasnom obraze. Text je tiež maximálne ostrý, takže aj bežné činnosti, ako je napríklad surfovanie na webe či upravovanie dokumentov, sú jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Je to displej hodný najvýkonnejšieho notebooku na svete.

Trackpad Force Touch.
Teraz tu máš úplne novú možnosť interakcie s Macom. Trackpad Force Touch je skonštruovaný tak, aby na klikanie reagoval vždy rovnako a rýchlo bez ohľadu na to, kde ho stlačíš. Senzory tlaku pod povrchom rozpoznávajú silu prítlaku, čím dotykovému ovládaniu dávajú úplne nový rozmer. Keď pri kliknutí trocha pritlačíš, objavíš nové funkcie, ako je napríklad rýchle vyhľadanie definície slova alebo zobrazenie ukážky súboru. Obsah na obrazovke tak budeš nielen vidieť, ale aj cítiť. A okrem týchto pokročilých funkcií na ňom fungujú aj všetky intuitívne gestá Multi-Touch, na ktoré sú používatelia Macu zvyknutí. Mac bude na dotyky reagovať ešte citlivejšie než kedykoľvek predtým. A nemusíš ani zdvihnúť prst.

Vysokovýkonné technológie.
Výkonné dvojjadrové a štvorjadrové procesory Intel, pokročilejšia grafika, rýchlejší flashový disk na zbernici PCIe, superrýchla pamäť a Thunderbolt 2. MacBook Pro s displejom Retina dosahuje presne taký vysoký výkon, aký od notebooku očakávaš. Nech teda surfuješ na webe alebo rovno webstránky navrhuješ, streamuješ alebo upravuješ video, MacBook Pro si s tými najzložitejšími (aj menej zložitými) úlohami poradí s neuveriteľnou ľahkosťou a rýchlosťou.

Tenký. Ľahký. Výkonný. Inovácia v každom nanometri.
V neveľkej konštrukcii MacBooku Pro sa koncentruje neuveriteľne veľká sila. Lebo veríme tomu, že vysoký výkon by sa mal aj ľahko prenášať. A nový 13-palcový a 15-palcový model MacBooku Pro aj napriek svojej kompaktnosti teraz ponúka výdrž batérie až do 10 hodín, resp. 9 hodín, čo je o hodinu viac než v prípade predchádzajúcich modelov.

Výkonné aplikácie vo výbave.
Každý nový Mac sa dodáva s aplikáciami Fotky, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. A tak už od začiatku môžeš s fotkami, videami, hudbou, dokumentmi, tabuľkami a prezentáciami robiť oveľa viac. Máš v ňom aj skvelé aplikácie na mailovanie, surfovanie na webe, posielanie textových správ, uskutočňovanie videohovorov FaceTime – a dokonca aj aplikáciu na hľadanie nových aplikácií.

OS X Yosemite. Najvyspelejší operačný systém na svete.
Jednoducho sa používa, je nádherný na pohľad a dokáže naplno využívať hardvér tvojho Macu. OS X Yosemite je najvyspelejší počítačový operačný systém na svete. Obsahuje kopec úžasných aplikácií, s ktorými jednoducho zvládneš to, čo robíš každý deň. A vďaka nemu tvoj Mac a tvoje iOS zariadenia úžasne spolupracujú.

Parametre

 • 2,2 GHz štvorjadrový procesor Intel Core i7
 • Turbo Boost až 3,4 GHz
 • 16 GB pamäte 1600 MHz DDR3L
 • 256 GB pevný disk
 • Intel Iris Pro Graphics
 • Thunderbolt, USB3, HDMI porty
 • Zabudovaná batéria (9 hodín)
 • Batéria
  Výdrž batérie sa líši podľa užívania a konfigurácie. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.apple.com/batteries. Na základe návrhu špecifikácie IEEE 802.11ac. Výkon vychádza z porovnania s produktami Apple, ktoré podporujú technológiu 802.11n.

  Výrobca
  Apple
  Hmotnosť
  2.0200
  EAN kód
  888462109024
  Výpredaj
  No
  Farba
  No
  Procesor
  2.2GHz quad-core Intel Core i7
  Turbo Boost
  Turbo Boost až 3,4 GHz
  Pamäť
  16 GB
  Kapacita
  256GB
  Displej
  15"
  Displej
  N/A
  Rozlíšenie
  2880 x 1800
  Grafika
  Intel Iris Pro
  Grafická pamäť
  Integrovaná
  Optická mechanika
  No
  Wi-Fi
  802.11ac Wi-Fi
  Bluetooth
  Bluetooth 4.0 LE
  Thunderbolt
  2 x Thunderbolt 2
  Rozmery
  No
  Charging and Expansion
  No
  Camera
  No
  USB
  No
  Video Support
  N/A
  HDMI
  No
  Zvuk
  No
  SD-Card
  SDXC Card
  Ethernet
  No
  Touch Bar
  N/A
  Touch ID
  N/A
  Trackpad
  No
  Napájanie a batéria
  No
  Environmental Requirements
  No
  Operačný systém
  No
  Priložený softvér
  OS X Mavericks
  iLife
  Accessibility
  N/A
  Čo je v krabici?
  No
  Záruka
  No
  Komentár
  No
  Price Tooltip
  N/A
  Keyboards
  N/A
  Farba
  strieborná