Microsoft Office Mac Home and Student 2016 - doživotná verzia

SKU
GZA-00873

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo upozornenie vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Odveďte ten najlepší výkon - kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek. Microsoft Office for Mac vám ponúka nové, moderné verzie aplikácií Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote, ktoré boli nápadito navrhnuté pre Mac.

Word

Vytvárajte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce dokumenty so špičkovými nástrojmi pre úpravu, kontrolu a zdieľanie. Nová karta Návrh poskytuje rýchly prístup k funkciám a funkcia Inteligentné vyhľadávanie zobrazuje relevantné kontextové informácie z webu priamo v programe Word.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi s čerstvým užívateľským rozhraním a so svojimi obľúbenými klávesovými skratkami. Využite funkcie, ako sú Analytické nástroje, Prierezy a Tvorca vzorcov, aby ste ušetrili čas a mohli sa sústrediť na dôležité informácie.

PowerPoint

Vytvárajte, zdieľajte a efektívne prezentujte svoje nápady pomocou nových prechodov snímok a vylepšeného podokna úloh Animácie. Komentáre s vláknami vedľa snímok vám pomáhajú do svojich prezentácií zahrnúť spätnú väzbu. A Zobrazenie prezentujúceho zobrazuje na vašom počítači Mac aktuálnu snímku, ďalšiu snímku a poznámky rečníka a časovač, zatiaľ čo obecenstvu premieta iba prezentáciu na veľkej obrazovke.

OneNote

Je to váš vlastný digitálny poznámkový blok , ktorý vám umožňuje na jednom mieste uchovávať poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonca videá. Či už ste doma, v kancelárii alebo na ceste, môžete si vziať všetko so sebou, prakticky kamkoľvek, a zároveň všetko zdieľať a spolupracovať s ostatnými. Je to skvelé pre školské a pracovné projekty, cestovné plány, plánovanie párty a oveľa viac.

Vaše veci kedykoľvek, kdekoľvek

Či už pracujete na zariadení Mac, iPhone, alebo iPad, máte vďaka cloudovému úložisku OneDrive kedykoľvek a odkiaľkoľvek okamžitý prístup k svojim dokumentom.

Technické informácie

Výrobca
Microsoft
Hmotnosť
0.1000
EAN kód
889842093100
Výpredaj
No