Microsoft Office pre Mac Home Business 1 počítač

SKU
W6F-00952

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo upozornenie vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

DETAILY

Licencia MS Office pre domácnosti a podnikateľov pre Mac
 • Aplikácia Office 2016 zjednodušuje spoluprácu a prekonáva prekážky v dosiahnutí tímového úspechu.
 • Co-authoring je teraz súčasťou desktopových aplikácií Word, PowerPoint a OneNote, vrátane písania v reálnom čase v programe Word, ktorá umožňuje okamžite vidieť zmeny vykonané ostatnými.
 • Integrácia aplikácie Skype, ktorá je priamou súčasťou desktopových aplikácií, umožňuje písať rýchle správy (IM), zdieľať obrazovku, začať hovor či video chat priamo z otvoreného dokumentu.
 • Funkcia Office 365 Groups je teraz priamou súčasťou desktopové aplikácie Office 2016 a je dostupná na vašom obľúbenom mobilnom zariadení prostredníctvom aplikácie Outlook Groups. Office 2016 obsahuje inteligentné nástroje, ktoré vám pomáhajú pracovať rýchlejšie a chytrejšie
 • Outlook 2016 poskytuje ešte viac vylepšenú doručenú poštu s možnosťou bleskového vyhľadávania a automatického filtrovanie e-mailov s nízkou prioritou. Každý v položke "Komu:" má priamy prístup k dokumentom uloženým na vašom cloudovom úložisku.
 • Funkcia Tell Me umožňuje rýchlo vyhľadať tú správnu funkciu či príkaz v Office, a funkcia Smart Lookup vyhľadá automaticky súvisiace výrazy s obsahom vo vašom dokumente na internete.
 • Excel 2016 teraz obsahuje integrované publikovanie do Power BI a nové moderné typy grafov, ktoré umožňujú dostať z vašich dát maximum.
 • Zoznam naposledy používaných dokumentov umožňuje nadviazať tam, kde ste naposledy skončili, a to naprieč všetkými zariadeniami, ktoré využívate. Bez ohľadu na to či pracujete v Office Online, v aplikáciách Office mobilite či v desktopových aplikáciách Office 2016. Táto licencia Office 2016 je vhodná pre malých podnikateľov, alebo tých ktorí potrebujú na svojom počítači používať Outlook. Trvalá licencia je viazaná na Microsoft účet Čo je súčasťou: Najnovšia verzia aplikácií Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 a Outlook 2016
 • Technické informácie

  Výrobca
  Microsoft
  Hmotnosť
  0.1000
  EAN kód
  889842096200
  Výpredaj
  No