Monitor vlhkosti a teploty Elgato Eve Degree

SKU
10EAF9901

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

DETAILY

Monitor vlhkosti a teploty Elgato Eve Degree

Vytvorený z eloxovaného hliníka, Eve Degree sleduje teplotu a vlhkosť s bezkonkurenčnou presnosťou. Pridajte do každej miestnosti dotyk funkčnej elegancie a vďaka odolnosti proti vode IPX3 dokonca aj vašu vonkajším priestorom.

Získajte informácie

Pozorovanie aktuálnych podmienok je výhodné, ale ponoriť sa do historických detailov je poučné. Eve Degree sa pripája priamo k vášmu iPhonu alebo iPadu, takže si môžete zobraziť grafy denné, mesačné alebo ročné.

Zlepšite pohodlie

Vďaka technológii Apple HomeKit spolupracuje Eve Degree bez problémov s ostatnými pripojenými príslušenstvami. Nechajte svoj ventilátor zapnúť automaticky, keď teplota klesne. Alebo nechajte spustiť váš zvlhčovač, ak sa vzduch stane príliš suchým. To je krása pripojeného ekosystému. Existuje, aby vám slúžil. Bez toho, aby ste sa museli spýtať.

Objavte dokonalosť

Eve Degree je síce elegantný a kompaktný, ale pod jeho exteriérom nájdete množstvo sofistikovaných funkcií: špičkové senzory zaručujúce bezkonkurenčnú presnosť. Výkonná technológia Apple HomeKit, ktorá zaručuje jednoduchú inštaláciu spolu s pokročilým zabezpečením. A špičková Bluetooth technológia s nízkou energetickou náročnosťou, ktorá udržuje váš priestor skutočne bezdrôtový a energeticky efektívny. Výdrž vymeniteľnej batérie je rok.

Technické informácie

Výrobca
EVE
Hmotnosť
0.1000
EAN kód
4260195391512
Farba
strieborná
Model
No
Veľkosť
No
Pripojenie
No
Kapacita
No
Rozmery a hmotnosť
54 x 54 x 15 mm / 2.1 x 2.1 x 0.6 in
HomeKit compatibility
No
Kompatibilita
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Kompatibilita
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad (5. gen - 2017)
Kompatibilita
Eve requires an iPhone, iPad, or iPod touch with iOS 10.3 or later. To control this HomeKit-enabled accessory, iOS 10 or later is recommended. Controlling this HomeKit-enabled accessory automatically and away from home requires an Apple TV with tvOS 10 or later or an iPad with iOS 10 or later set up as a home hub.
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth Low Energy
Conditions of Use
Operating Range -18 °C - 55 °C / 0 °F - 130 °F
0% - 100% Humidity
260 - 1260 mbar / 7.7 - 37.2 inHg
IPX3 Certified
Napájanie a batéria
CR2450 Replaceable Battery

Product declaration