Predávame odlišné myslenie

Sme špecializovaným predajcom výrobkov a príslušenstva značky Apple. iSTYLE vznikol v roku 2009 s prvou predajňou v v Bratislave v OC Central. V roku 2017 sme sa rozrástli o predajňu Bory Mall v Bratislave. V celej strednej Európe teraz prevádzkujeme viac ako dvadsať predajní. Ponúkame kvalitné produkty, a preto chceme, aby každá návšteva niektorého z našich obchodov bola pre zákazníka zároveň i zážitkom.

Makač na správnom mieste

Víťa je riaditeľom slovenského a českého iSTYLE, do firmy nastúpil v roku 2006, rok pred vydaním prvého iPhonu, vtedy ešte na pozíciu store managera. Od tej doby sa vypracoval až do vedenia spoločnosti. Jeho úloha je náročná a pre iSTYLE veľmi dôležitá, ale ako sám hovorí, ak sa všetko podarí dobre skoordinovať, je to neuveriteľne naplňujúca činnosť, ktorá ho stále baví. Keď mu to čas len trošku dovolí, veľa športuje. Jazdí na motokárach a lezie po skalách, ale v súčasnosti mu väčšinu voľného času zaberajú jeho deti a rodina.

Bavíme zákazníkov aj zamestancov

Hoci stále rastieme, darí sa nám udržať si nadšenie a atmosféru menšej firmy. Sústredíme sa na to, aby sa u nás našim zákazníkom páčilo, sú pre nás vždy na prvom mieste. Zároveň tiež chceme, aby boli spokojní aj naši zamestnanci, aby ich práca bavila a prenášali tak dobrú náladu aj na zákazníkov, ktorí chodia nakupovať do našich predajní. Sme partia kamarátov, ktorá spolu trávia čas aj mimo pracovnú dobu, dokážeme riešiť osobné aj pracovné veci. V súčasnej dobe máme 6 oddelení, ktoré sa o všetko starajú. Počnúc starostlivosťou o zákazníkov, cez rozvoj spoločnosti, až po samotný chod firmy.

Športom k zdravej firemnej kultúre

Každé štyri mesiace organizujeme najrôznejšie teambuildingy, pretože sa radi a veľa hýbeme. Sú väčšinou športovo zamerané. Náš posledný teambuilding bol na Luční Boude formou lavínového kurzu a pre nás všetkých to bola zaujímavá skúsenosť. Pri športoch sa totiž najlepšie prejavia ľudské charaktery, a navyše sa zámerne snažíme na takých udalostiach zostaviť členov do tímov tak, ako spolu bežne nepracujú. Vďaka tomu spoznáme ľudí aj z ostatných pobočiek z iných miest a krajín, s ktorými by sme sa normálne nestretli.