Apple Watch 38mm Band: Black Modern Buckle - Small

SKU
MJY72ZM/A
 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

Ostatní si tiež pozreli

DETAILY

Užívaj si

Vychutnaj si slobodu a kombinuj klasické i športové alebo prevliekacie remienky na Apple Watch podľa nálady a chuti. Remienky môžeš meniť, skúšať a experimentovať. Jazda plná farieb ťa nakopne.

Remienky na Apple Watch s modernou sponou sú vyrobené z vláčnej granadskej usne v malej francúzskej garbiarni, ktorá produkuje kožu najvyššej kvality od roku 1803. Nemusíš sa teda báť, že by tvoj kožený remienok stratil časom šmrnc.

Pohodlie predovšetkým

Kožené remienky s modernou prackou sú pohodlné na celodenné nosenie vďaka kvalitnému spracovaniu, ktoré sa získava pomalým valcovaním kože. Pracka je v skutočnosti magnetické zapínanie s pevným a ľahko uzatvárateľným spojom.

Vnútorná strana koženého remienka je pokrytá vrstvou z tkaniny Vectran, ktorá pomáha udržať tvar remienka a bráni tak jeho vyťahaniu alebo povoleniu. Jedná sa o materiál, ktorý použila NASA na pristávacie airbagy vesmírnej lode, prevážajúcej sondy na Mars.

Remienok sa tak príjemne ovinie okolo zápästia presne na rozmer, ktorý potrebuješ.

Kompatibilita

Vychutnaj si voľnosť a uži si širokú škálu kombinácií Apple Watch remienkov. Remienky je možné meniť a kombinovať podľa nálady, chuti alebo tvojho oblečenia. S remienkom tak môžeš dať svojmu štýlu šmrnc a podčiarknuť svoj look. Remienky môžeš navyše zladiť aj s obalom na iPad alebo obalmi na iPhone. Vďaka tomu môžeš svoje doplnky dokonale zjednotiť.

Odporúčaná dĺžka tvojho zápästia u malej veľkosti remienka by mala byť medzi 135mm - 150mm. 40mm remienok pasuje aj k 38mm puzdru a naopak. Stačí si len vybrať, vymeniť remienok a môžeš vyraziť.

Rovnakým spôsobom môžeš nosiť 44mm puzdro k 42mm remienku a naopak. Všetko stále dokonale sedí.

Cvakni a vymeň

  • Výmena koženého remienka na Apple Watch je jednoduchá a rýchla.
  • Na vnútornej strane hodiniek stačí stlačiť drobné, podlhovasté tlačidlo, určené k výmene pásku.
  • Po stlačení tohto tlačidla sa remienok na príslušnej strane uvoľní a môžeš meniť starý za nový.
  • Nový remienok okamžite pevne zacvakne a rovnakým spôsobom pomocou stisku tlačidla sa následne opäť uvoľní, až ho budeš chcieť vymeniť.

Obsah balenia

  • Apple Watch remienok 38mm s modernou prackou čierny malý

Technické informácie

Výrobca
Apple
Hmotnosť
0.1800
EAN kód
888462180580
Model
38mm
Veľkosť
S
Kapacita
38mm
Výpredaj
Yes
Farba
čierna
Farba
čierna
Materiál
Koža
Apple Watch compatibility
Apple Watch 38mm
Typ nabíjačky
No
Pripojenie
No

Product declaration