Apple Watch remienok 42mm športový zahmlene šedý:

Apple Watch remienok 42mm športový zahmlene šedý

SKU
MLJU2ZM/A
Originálny zahmlene šedý remienok na Apple Watch 42mm môžeš meniť podľa nálady i oblečenia. Hlavnou výhodou tohto športového remienka je to, že je pevný a vysoko odolný, takže zvládne prakticky akékoľvek aktivity aj náročnejšieho charakteru. Vďaka jednoduchému, minimalistickému dizajnu môžeš remienok nosiť prakticky ku všetkému.

Ostatní si tiež pozreli

Užívaj si

Vychutnaj si slobodu a kombinuj remienky na Apple Watch podľa nálady a chuti. Remienky môžeš meniť, skúšať, experimentovať podľa chuti. Jazda plná farieb ti oživí deň.

Remienky na Apple Watch sú vyrobené z vysoko kvalitného fluóroelastoméru, ktorý je antibakteriálny, drží tvar, pevnosť, a hlavne je preslávený vďaka svojej stálofarebnosti. Nemusíš sa teda báť, že by tvoje remienky stratili šmrnc.

Pohodlie predovšetkým

Športové remienky na Apple Watch sú pohodlné vďaka kvalitnému materiálu a pružnosti.

Remienok sa príjemne ovinie okolo zápästia presne na rozmer, ktorý potrebuješ.

S inovatívnym kolíčkom nepotrebuješ žiadne zložité zapínanie. Všetko do seba presne zapadne tam, kam má. Spoj je pevný a môžeš sa na neho skutočne spoľahnúť.

Kompatibilita

Vychutnaj si voľnosť a uži si širokú škálu kombinovateľnosti Apple Watch remienkov. Vyberať môžeš z nových i starších verzií. Vysokou výhodou u športových remienkov je ich variabilita. Balenie obsahuje dve veľkosti S / M a M / L. Môžeš si teda vybrať, ktorá dĺžka remienku tí lepšie padne na zápästie.

Odporúčaná dĺžka tvojho zápästia by mala byť medzi 145mm - 220mm. 42mm remienok pasuje aj k 44mm puzdru Apple Watch a naopak. Stačí si jednoducho vybrať, vymeniť remienok a ideš.

Rovnakým spôsobom môžeš nosiť 38mm puzdro k 42mm remienku a naopak. Všetko vždy perfektne sedí a pohodlne sa používa.

Cvakni a vymeň

  • Výmena remienka na Apple Watch je jednoduchá.
  • Na vnútornej strane hodiniek stačí stlačiť drobné, podlhovasté tlačidlo, určené k výmene pásku.
  • Po stlačení tohto tlačidla sa pásik na príslušnej strane uvoľní a ty môžeš meniť starý za nový.
  • Nový pásik okamžite pevne zaklapne a rovnakým spôsobom pomocou stlačenia tlačidla sa následne opäť uvoľní, až ho budeš chcieť vymeniť.

Obsah balenia

  • Apple Watch remienok 42mm S/M a M/L v zahmlene šedej variante

Výrobca
Apple
EAN kód
888462677585
Kapacita
42mm
Výpredaj
Yes
Farba
Fog
Farba
šedá
Materiál
Fluoroelastomer
Apple Watch compatibility
Apple Watch 42mm, Apple Watch Edition 42mm, Apple Watch Nike+ 42 mm, Apple Watch Series 1 42 mm, Apple Watch Sport 42mm, Apple Watch 44mm
Pripojenie
No
Čo je v krabici?
Sport Band