Beats by Dr. Dre - Solo² Luxe Edition - modré:

Beats by Dr. Dre - Solo² Luxe Edition - modré

SKU
ML9F2ZM/A
Najväčšie hity unplugged! S bezdrôtovými slúchadlami Solo² Wireless sa zbytočne nezamotáte do káblov a vychutnáte si čistý a vyvážený zvuk úplne slobodne.

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Voľnosť bez drôtov


Odpojte slúchadlá Beats Solo² Wireless, spárujte ich s iPhonom, iPadom alebo iPodom a voľne sa pri bezdrôtovom počúvaní pohybujte v okruhu až 9 metrov. Vybavujte hovory zabudovaným mikrofónom bez držania telefónu a ovládacími prvkami na ušiach si dolaďujte počúvanie, bez toho aby ste siahali na iPhone. Počúvajte bez kábla celý deň vďaka dobíjacej batérii na 12 hodín. Podľa LED ukazovateľov nabitia Fuel Gauge na slúchadle spoznáte, kedy je čas slúchadlá dobiť.

Precízne vyladená akustika


Ponorte sa do emotívneho zvukového zážitku. Slúchadlá Solo² Wireless majú široký dynamický rozsah zvuku s prirodzenou zrozumiteľnosťou. Polstrovanie náušníkov tlmí okolitý hluk, a tak vás približuje predstavám autora. Nech počúvate akýkoľvek hudobný žáner, v slúchadlách Solo² Wireless budete cítiť čistý, vyvážený zvuk.

Vytvorené pre život v pohybe


Vďaka odolnej konštrukcii a kompaktnému skladaciemu prevedeniu predstavujú slúchadlá Solo² Wireless dokonalý doplnok na cesty. Nech ste v metre, tancujete v obývačke alebo počúvate pri stole, žiadne káble vám nebudú prekážať. A keď sa vám slúchadlá vybijú, pripojte ich a počúvajte, ako dlho chcete.

Maximálne pohodlie


Uprostred pružného náhlavnému mostu začína jedinečné zakrivenie rámu slúchadiel Solo² Wireless, vďaka ktorému vám padnú ako na mieru. Ergonomický dizajn s plynulými krivkami, bez viditeľných skrutiek a s otočnými náušníkmi zaručuje pohodlie a optimálny prenos zvuku.

Hlavné vlastnosti:


- Spárujte a počúvajte bezdrôtovo z iPhonu, iPadu alebo iPodu.
- Dosah Bluetooth až 9 metrov.
- Precízne vyladená akustika pre priezračný, pestrý a vyvážený zvuk.
- 12-hodinové dobíjacie batérie s ukazovateľom nabitia Fuel Gauge.
- Vstavaný mikrofón a ovládanie na ušiach na pohodlné telefonovanie a ovládanie počúvania.
- Odolná a kompaktná skladacia konštrukcia pre ľahké prenášanie.
Výrobca
Beats by Dr. Dre
EAN kód
888462603768
Typ slúchadiel
On-Ear
Kompatibilita
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPhone
Kompatibilita
iPad Pro 12.9", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad s Retina displejom, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
Kompatibilita iPod
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Farba
slabo modrá
Materiál
Plast
Pripojenie
3.5mm stereo mini jack
Čo je v krabici?
Slúchadlá Beats by Dr. Dre Solo2
Pevné puzdro
Príručka používateľa