Withings Sleep Sensor - podložka pre monitoring spánku

SKU
WSM02-ALL-EUUK

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Spoznajte svoju noc, ovládnite svoj deň!

Withings Sleep ponúka analýzu spánkových cyklov (hlboké, ľahké a REM), sledovanie srdcovej frekvencie a detekciu chrápania. Jednoduché jednorazové nastavenie a automatická synchronizácia s aplikáciou Health Mate cez Wi-Fi. Obsahuje tiež integráciu s IFTTT pre scenáre, ako sú stmievajúce svetla pri spánku, alebo pri spustení termostatu.

Withings Sleep

Funkcia Withings Sleep poskytuje hĺbkový pohľad na vaše noci sledovaním spánkových cyklov, sledovaním srdcovej frekvencie a detekciou chrápania.

Withings Heath Mate

Každý deň sa preberiete na skóre spánku v aplikácii Withings Heath Mate. V aplikácii môžete tiež využiť programu Sleep Smarter, aby ste mohli zlepšiť svoje noci v priebehu času.

Automatizačné scenáre

Vytvorte domáce automatizačné scenáre s IFTTT tým, že sa zdvihnete z postele. Pozrite sa, ako môže funkcia Withings Sleep fungovať ako prepínač na kontrolné svetlá, teplotu a ďalšie.

Automatická synchronizácia

Jednoduché jednorazové nastavenie pod matracom umožňuje, aby Withings Sleep bez problémov vstúpila do vášho života. Navyše s automatickou synchronizáciou cez Wi-Fi, netreba robiť nič než spať a potom sa prebudiť, aby ste našli všetky dáta v aplikácii.

Technické informácie

Výrobca
Withings
Hmotnosť
0.3000
EAN kód
3700546703553
Výpredaj
No
Farba
šedá
Farba
šedá
HomeKit compatibility
No
Pripojenie
Wi-Fi
Kompatibilita s iOS
iOS 10 and higher
Kompatibilita
iPhone 5s or later
Kompatibilita
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Kompatibilita iPod
iPod touch (6th gen.)