Výkup

Recykluj s našim BYEbackom a kúp si nový Apple produkt lacnejšie

Prines k nám staré zariadenie a zarob na ňom pomocou spätného výkupu v iSTYLE.

Máš staré zariadenie, ktoré nepoužívaš a rád by si ho zhodnotil?

Chceš si kúpiť nový Apple produkt lacnejšie na protiúčet?

Alebo chceš len recyklovať nepotrebné zariadenie bez starostí?

Okamžitý výkup. Okamžitá zľava na nový Apple.

Je to tak jednoduché! Pozbieraj doma všetky funkčné zariadenia a prines ich k nám.

Výkup

Prines všetko k nám

Prines alebo zašli ich k nám na predajňu. Starý funkčný telefón, tablet alebo počítač akejkoľvek značky. Vykupujeme bez rozdielu.

Výkup

Nechaj si to naceniť

Zariadenie tí odborne naceníme a ponúkneme maximálnu výkupnú cenu. Počet produktov nie je obmedzený, čím viac prinesieš, tým viac ušetríš!

Výkup

Čerpaj prostriedky

Sám si rozhodni, ako peniaze použiješ. Ako zľavu na Apple produkt alebo či si vyberieš príslušenstvo.

Výkup

Užívaj si

Vyber si nový produkt lacnejšie, uži si zľavu a dobrý pocit z recyklácie starých zariadení, ktoré môžu niekomu inému dobre poslúžiť.

Zaujíma ťa, koľko môžeš približne zarobiť na zariadení?

Zisti si to v našom rýchlom prehľade. Nezabudni, že presné nacenenie následne získaš pri návšteve predajne.

Model / konfigurácia

Získajte

Prečo s nami?

Prečo sme tým najlepším miestom na spätný výkup a recykláciu zariadení?

Priniesť môžeš čokoľvek funkčného aj viac zariadení naraz od rôznych značiek, vykupujeme všetky telefóny, počítače aj tablety

Dostaneš reálnu cenu, žiadne lákanie na sumu, ktorú nakoniec nezískaš.

U nás sú tvoje dáta v bezpečí. Ak budeš mať záujem, môžeme ti tvoje dáta bezpečne preniesť zo starého zariadenia na nové.

Zariadenie recyklujeme tým, že ho vraciame do obehu - postaráme sa o to, aby sa dostalo k niekomu, kto o neho bude mať záujem a ešte mu urobí super službu.

Výkup

Buď IN

Buď in s novým produktom Apple. Nové zariadenie je rýchle, má kvalitný procesor a dokonalý foťák aj dizajn. Vychutnaj si novú jazdu a vymeň staré za nové. Ak nechceš nové zariadenie, pokojne si za utŕžené peniaze vyber čokoľvek iné.

Ekológia je jedným z nejomieľanejších tém posledných rokov a elektronika zaťažuje našu planétu podobne, ako plasty. Preto by sme mali byť ohľaduplnejší a začať s produktmi, ktoré sú ešte funkčné pracovať inak. Recykláciou pomáhaš udržať prírodné zemské zdroje pod kontrolou, pretože funkčná elektronika môže urobiť svoju službu ešte kdekoľvek inde na planéte. Vyhodené elektronické zariadenie sa rozkladá v prírode dlhšiu dobu než obyčajný plast. Vnútorné súčiastky, spoje a batérie prírodu veľmi zaťažujú a správne majú byť podľa zákona zbierané v červených odpadových košoch a následne demontované. Čo ale, ak je zariadenie funkčné? Takéto zariadenie patrí k nám do iSTYLE, kde sa o neho odborne postaráme a všetko zariadime za teba tak, aby mohlo byť ešte niekým na planéte používané.

Na našich predajniach iSTYLE na teba čakajú Apple experti, ktorí ti ochotne poradia s výberom nového zariadenia vrátane príslušenstva. Spätné odkúpenie presne nacenia a kompletne zariadi všetku administratívu, zatiaľ čo ty si môžeš pohodlne vyberať nový produkt na našej predajni.

Daj najavo svoj postoj a dones k nám nepotrebné zariadenia. Doma si urobíš miesto, navyše budeš vedieť, že si urobil niečo dobré. Pridaj sa k nám a recykluj! Povedz svojmu zariadeniu bye bye s naším Byebackom.

Časté dotazy

+Aké typy zariadení vykupujete?
+Aké značky vykupujete?
Všetky známe značky a ich modely, ktoré dohľadáte v boxe s výkupom zariadení, môžete bez problémov priniesť. Stačí napísať prvé tri písmená a systém automaticky začne vyhľadávať v zozname produktov.
+Je cena, ktorá sa mi zobrazila vo výkupe finálna?
Cena uvedená na webe je iba informatívneho charakteru. Pri výkupe sa cena upravuje podľa rozsahu a veľkosti povrchových poškodení, ktoré môžu cenu upraviť smerom nahor alebo nadol podľa rozsahu poškodenia bežným používaním.
+Potrebujem nejaký doklad totožnosti?
Áno, v iSTYLE dbáme na to, aby sme poskytli kvalitné a bezpečné služby. Výkup teda vykonávame s dokladom totožnosti, aby sme ochránili majiteľa zariadenia a zaistili tak obojstranne bezproblémový obchod win=win.
+V akom stave môžem zariadenie doniesť?
Zariadenie musí byť funkčné. Môže javiť bežné známky opotrebenia (škrabance, či mierne praskliny). Stav zariadenia následne určuje finálnu cenu, ktorú sa presne dozviete len na predajni.
+Môžem uplatniť spätný výkup aj na internetové objednávky?
Áno, celý postup nájdeš na tejto stránke