Tu nájdeš káble, adaptéry, nabíjačky, powerbanky, redukcie a auto príslušenstvo pre tvoj iPhone

Vyber si z našej širokej ponuky vysoko kvalitných a overených produktov. Viac 

Tu nájdeš káble, adaptéry a nabíjačky pre iPhone pre tvoj iPhone

Vyber si z našej širokej ponuky vysoko kvalitných a overených produktov.

Nájdeš tu najrôznejšie typy káblov, adaptérov a nabíjačiek, ktoré pre tvoj iPhone zaistia rýchle a stabilné nabíjanie. Pokiaľ hľadáš spoľahlivý zdroj energie na cesty, v našej ponuke nájdeš powerbanky a batérie, z ktorých si zaručene vyberieš. Naša ponuka káblov je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú rýchle a stabilné prenosy dát a energie. Tiež tu nájdeš najrôznejšie redukcie pre prepojenie konektorov a všemožných zariadení, ktoré ti umožnia ľahko a efektívne prepojiť, na čo si len spomenieš. S bezdrôtovými nabíjačkami nemusíš strácať čas s hľadaním a zapájaním káblov. Stačí položiť iPhone, Apple Watch alebo AirPods na nabíjaciu podložku a nabíjanie môže začať. Ponúkame aj auto príslušenstvo, ktoré ti uľahčí používanie elektroniky na cestách.

Mohlo by sa hodiť:

Porovnaj modely iPhone >
Rozbalené produkty skladom za super ceny >


Sme iSTYLE. Popredný dodávateľ Apple produktov v Slovenskej republike.

Ponúkame ti ten najširší sortiment iPhonov, iPadov, Macov a Apple Watch, ale aj rovnako tak bohatú ponuku príslušenstva, z ktorej si zaručene vyberieš.

Poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže sa na nás môžeš spoľahnúť kedykoľvek a s čímkoľvek.

Ponúkame aj niekoľko úžasných služieb. Napríklad výkup starších zariadení, či už online alebo priamo v našich predajniach. Jednoducho tak môžeš mať stále tie najnovšie produkty za výhodnú cenu. Ponúkame aj vernostný program, ktorý ti za každý nákup vráti 1% na tvoj iSTYLE účet. Tieto body môžeš pohodlne využiť ako zľavu na ďalšie nákupy.

Tiež sa u nás sa môžeš tešiť na výhodné splátkové programy šité na mieru presne pre teba. Či už potrebuješ nový iPad pre prácu, Mac pre kreatívne projekty alebo iPhone pre každodennú komunikáciu, z našej ponuky financovania si vyberie každý.

S nami máš istotu rýchleho doručenia a skvelého zákazníckeho servisu. Sme tu pre teba, aby sme ti pomohli nájsť perfektné produkty a služby, ktoré zodpovedajú presne tvojim prianiam. Navyše naše služby nekončia predajom. Ponúkame poistenie a predĺženú záruku až na 2 roky, takže môžeš v kľude fungovať tak, ako máš vo zvyku.

 

Prechádzať kategórie