Online výkup

Vyměň, čo máš,
za to, čo chceš.

Nechaj sa presvedčiť, že upgrade sa oplatí.
Napríklad nový iPhone 15 s našim výkupným bonusom 100 € si zaobstaráš už od 370 €.

Výkupný bonus 50 € získaš na modely iPhone 14 a iPhone 14 Plus.
Výkupný bonus 100 € získaš na modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus.

Nechaj sa presvedčiť, že upgrade sa oplatí.

Výkup iPhonu
Výkup MacBooku

Ako mám postupovať?

Výkup vieme vybaviť ako na predajni, tak aj online. Je to jednoduché.

Nechám si poslať
Vyzdvihnem osobne

Výber nového produktu

Objednaj si nový produkt a vyber platobnú metódu dobierka alebo prevod na účet. Nezabudni pri vypĺňaní objednávky napísať do poznámky "VÝKUP".

Predtým ako dorazí

Po vytvorení objednávky sa s tebou spojíme a dohodneme spôsob dopravy pre tvoje staré zariadenie priamo k nám (Výmenný balík DPD).

Nacenenie produktu

Hneď ako dorazí zariadenie k nám, skontrolujeme ho a naceníme. Ponuku ti pošleme na e-mail a v prípade jej schválenia zasielame nový produkt spolu s výkupnou zmluvou a poníženou cenou na tvoju adresu.

Príklad

Spočítať výkup Spočítat výkup

Výhody výkupu

Cena

Vďaka výkupu starého zariadenia môžeš radikálne znížiť cenu nového produktu.

Pohodlie

Nemusíš sa starať o predaj. Stačí zariadenie vymeniť a to je všetko.

Bezpečnosť

K tvojim dátam sa nikto nedostane. Sám si staré zariadenie zmažeš.

Ochrana prírody

Nič nevyhadzujeme. Aj staré produkty môžu ešte dobre poslúžiť.

Potrebuješ poradiť?

Naši špecialisti ti s výkupom pomôžu.
Sme k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo na čísle 905 204 150

Ešte máš otázky?

Do kedy platí bonus na iPhone 14 a iPhone 14 Plus?
Akcia je platná od 4. 11. do 30. 12. a vzťahuje sa na modely iPhone 14 a iPhone 14 Plus. Bonus nie je možné uplatniť na rozbalené produkty. Výška bonusu je 50 €.
Do kedy platí bonus na iPhone 15 a iPhone 15 Plus?
Akcia je platná od 4. 11. do 30. 12. a vzťahuje sa na modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus. Bonus nie je možné uplatniť na rozbalené produkty. Výška bonusu je 100 €.
Aká je podmienka získania bonusu na iPhone?
Bonus na iPhone získaš iba v prípade výkupu iPhonu a to konkrétne modelov iPhone 6S/6S Plus a novších. Bonus k výkupu je možné použiť iba pri obstaraní nového iPhonu za štandardnú cenníkovú cenu. Tzn. že bonus 100 € nie je kombinovateľný s akčnou cenou alebo iným zvýhodnením.
Môžem zariadenie vykúpiť na predajni?
Áno, samozrejme. Stačí objednať online a zvoliť platbu na predajni. Na mieste s tebou produkt naceníme a prípadne ponížime nákup nového zariadenia.
Ako zaplatiť objednávku, keď chcem zariadenie vykúpiť na predajni?
Aby sme ti mohli ponížiť cenu nového zariadenia o výkup toho starého, je potrebné aby si zvolil platbu na predajni. Cenu upresníme až na mieste a objednávku upravíme. Na predajni je možné platiť kartou alebo v hotovosti.
Ako prebieha výkup online?

Podrobný postup pre nákup a výkup online:

  1. Skontroluj si orientačnú sumu za tvoje zariadenie na tejto stránke
  2. Vytvor objednávku na nový produkt, zvoľ platbu prevodom alebo dobierkou a nezabudni do poznámky napísať: "VÝKUP". Vyber dopravu DPD.
  3. Po obdržaní tvojej objednávky ťa budeme telefonicky kontaktovať a objednávame kuriéra, ktorý staré zariadenie vyzdvihne a dopraví k nám na adresu.
  4. Hneď ako dorazí zariadenie k nám, skontrolujeme a naceníme. Ponuku ti pošleme na e-mail a v prípade jej schválenia zasielame nový produkt so zníženou cenou.
Možno vykúpiť zariadenia na firmu?
Áno, ponúkame výkup aj pre právnické osoby a firmy.
Ako zariadenie pripraviť k odoslaniu
Zariadenie je potrebné poriadne zabaliť aby nedošlo k poškodeniu v rámci prepravvy. To je ideálne pôvodná krabička zariadenia zabalená v prepravnej krabici s výplňou. Pred odoslaním prosím vypni službu Find My iPhone, inak nie je možné výkup dokončiť. Pokiaľ bude zariadenie prihlásené k službe Find My iPhone, obratom zariadenie posielame späť na adresu za prepravné náklady 3 €.
Všeobecné podmienky výkupu
Výkup je možné sprostredkovať len ako protiúčet. Vykupujeme samozrejme zariadenia ako iPhone, iPad, Apple Watch a MacBook. Taktiež vykupuje aj zariadenia od iných značiek. Informáciu o tom či daný produkt vykupujeme, ti poskytnú naši špecialisti priamo na predajni. Finálna cena je odsúhlasená až po skontrolovaní stavu našim predajcom. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy je možné vrátit len hodnotu nového zariadenia z ktorej bola výkupná suma už odrátaná.

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.