Online výkup

Vymeň iPhone, ktorý máš,
za iPhone, ktorý chceš.

Vymeň Mac, ktorý máš,
za Mac, ktorý chceš.

Nechaj sa presvedčiť, že upgrade sa oplatí.
Napríklad nový iPhone 15 s naším výkupným bonusom 100 € si zaobstaráš už od 340 €.

Nechaj sa presvedčiť, že upgrade sa oplatí.
Napríklad nový MacBook Air 15" s naším výkupným bonusom 100 € si zaobstaráš už od 1 112 €.

Výkupný bonus 50 € získaš na modely iPhone 14, iPhone 14 Plus a iPhone 13.
Výkupný bonus 100 € získaš na modely iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro a  iPhone 15 Pro  Max.

Výkupný bonus 100 € získaš na všetky modely počítačov
Mac s čipmi M1, M2 a M3.

Chcem iPhone
Chcem MacBook

Ako mám postupovať?

Výkup vieme vybaviť ako na predajni, tak aj online. Je to jednoduché.

Nechám si poslať
Vyzdvihnem osobne

Výber nového produktu

Objednaj si nový produkt a vyber platobnú metódu dobierka alebo prevod na účet. Nezabudni pri vypĺňaní objednávky napísať do poznámky "VÝKUP".

Predtým ako dorazí

Po vytvorení objednávky sa s tebou spojíme a dohodneme spôsob dopravy pre tvoje staré zariadenie priamo k nám (Výmenný balík DPD).

Nacenenie produktu

Hneď ako dorazí zariadenie k nám, skontrolujeme ho a naceníme. Ponuku ti pošleme na e-mail a v prípade jej schválenia zasielame nový produkt spolu s výkupnou zmluvou a poníženou cenou na tvoju adresu.

Príklad

 

Viac príkladov

Spočítať výkup Spočítať výkup

Výhody výkupu

Cena

Vďaka výkupu starého zariadenia môžeš radikálne znížiť cenu nového produktu.

Pohodlie

Nemusíš sa starať o predaj. Stačí zariadenie vymeniť a to je všetko.

Bezpečnosť

K tvojim dátam sa nikto nedostane. Sám si staré zariadenie zmažeš.

Ochrana prírody

Nič nevyhadzujeme. Aj staré produkty môžu ešte dobre poslúžiť.

Potrebuješ poradiť?

Naši špecialisti ti s výkupom pomôžu.
Sme k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo na čísle 905 204 150

Ešte máš otázky?

Dokedy platí bonus na iPhone 14, iPhone 14 Plus a iPhone 13?
Akcia je platná od 2. 1. 2024 do odvolania a vzťahuje sa na modely iPhone 14, iPhone 14 Plus a iPhone 13. Bonus nie je možné uplatniť na rozbalené produkty. Výška bonusu je 50 €.
Dokedy platí bonus na iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max?
Akcia je platná od 2. 1. 2024 do odvolania a vzťahuje sa na modely iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max.
Aká je podmienka získania bonusu na iPhone?
Bonus na iPhone získaš iba v prípade výkupu iPhonu a to konkrétne modelov iPhone 7 a novších. Minimálna hodnota výkupu musí byť viac ako 50 €.

Jeden výkupný bonus je možné uplatniť pre iba jeden samostatný nákup jedného zariadenia. Príklad: Ak prinesiete dva iPhony na výkup, tak je možné získať dva bonusy, ale je nutné si kúpiť dva nové iPhony. V prípade že máte dva iPhony na výkup a chcete si zakúpiť iba jeden nový iPhone, je to možné, ale získate iba jeden bonus.
Aká je podmienka získania bonusu na Mac?
Akcia je platná od 2. 1. 2024 do odvolania a vzťahuje sa na všetky počítače Mac s čipmi M1, M2 a M3. Ako prenosné, tak aj stolové. Bonus získáš pri výkupe akéhokoľvek zariadenia v minimálnej hodnote 50 €. Bonus nie je možné uplatniť na rozbalené produkty. Výška bonusu je 100 €.

Jeden výkupný bonus je možné uplatniť pre iba jeden samostatný nákup jedného zariadenia. Príklad: Ak prinesiete dva MacBooky na výkup, tak je možné získať dva bonusy, ale je nutné si kúpiť dva nové MacBooky. V prípade že máte dva MacBooky na výkup a chcete si zakúpiť iba jeden nový MacBook, je to možné, ale získate iba jeden bonus.
Môžem výkup zrealizovať aj v predajni?
Áno, samozrejme. Stačí objednať online a zvoliť platbu v predajni. Na mieste s tebou produkt naceníme a prípadne ponížime nákup nového zariadenia.
Ako zaplatiť objednávku, keď chcem výkup zrealizovať v predajni?
Aby sme ti mohli ponížiť cenu nového zariadenia o výkup toho starého, je potrebné zvoliť platbu v predajni. Cenu upresníme až na mieste a objednávku upravíme. V predajni je možné platiť kartou alebo v hotovosti.
Ako prebieha výkup online?

Podrobný postup pre nákup a výkup online:

  1. Skontroluj si orientačnú sumu za tvoje zariadenie na tejto stránke.
  2. Vytvor objednávku na nový produkt, zvoľ platbu prevodom alebo dobierkou a nezabudni do poznámky napísať: "VÝKUP". Vyber dopravu DPD.
  3. Po obdržaní tvojej objednávky ťa budeme telefonicky kontaktovať a objednáme kuriéra, ktorý staré zariadenie vyzdvihne a dopraví k nám.
  4. Hneď, ako zariadenie dorazí k nám, ho skontrolujeme a naceníme. Ponuku ti pošleme na e-mail a v prípade jej schválenia zasielame nový produkt so zníženou cenou.
Je možné výkup využiť aj pri firemnom nákupe?
Áno, výkup ponúkame aj pre právnické osoby a firmy.
Ako zariadenie pripraviť k odoslaniu?
Zariadenie je potrebné poriadne zabaliť tak, aby nedošlo k poškodeniu v rámci prepravy. To je ideálne pôvodná krabička zariadenia zabalená v prepravnej krabici s výplňou. Pred odoslaním vypni službu Find My iPhone, inak nie je možné výkup dokončiť. Pokiaľ bude zariadenie prihlásené k službe Find My iPhone, obratom zariadenie posielame späť na adresu za prepravné náklady 3 €.
Všeobecné podmienky výkupu
Výkup je možné sprostredkovať len ako protiúčet. Vykupujeme zariadenia ako iPhone, iPad, Apple Watch a MacBook. Taktiež vykupujeme aj zariadenia od iných značiek. Informáciu o tom, či daný produkt vykupujeme, ti poskytnú naši špecialisti priamo v predajni. Finálna cena je odsúhlasená až po skontrolovaní stavu naším predajcom. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy je možné vrátiť len hodnotu nového zariadenia, z ktorej bola výkupná suma už odrátaná.
Všeobecné podmienky kampane
Spoločnosť iSTYLE si vyhradzuje právo akciu kedykoľvek (aj počas trvania akcie) modifikovať alebo prípadne tiež zrušiť. Ceny produktov a ceny výkupu v príkladoch sú platné ku 8. 1. 2024. Kalkulácie výkupov zodpovedajú Kategorií B — běžnému opotrebeniu, plne funkčnému zariadeniu so známkami štandardného používania. Výkupná cena zariadenia sa môže časom zmeniť aj bez predchádzajúceho upozornenia.
Vzorový výpočet splátok Home Credit
Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona: Pri úverovom rámci 1 200 € je ročná úroková sadzba 26,28 %, RPMN 33,1 %, celková suma splatná spotrebiteľom 1 389 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 127,77 €, 125,58 €, 123,39 €, 121,20 €, 119,01 €, 116,82 €, 114,63 €, 112,44 €, 110,25 €, 108,06 €, 105,87 €, 103,68 €.

Splátky a celková čiastka, ktorú zaplatíte, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a. s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.