Blog

Vylepšená správa sťahovania v Safari

So systémom iPadOS 13 prináša Apple funkcie, ktoré má Safari na stolových počítačoch, aj do zariadení s iOS a iPadOS. Jednou z nich je aj vylepšená správa sťahovania, ktorá umožňuje prehľadnejšie sledovanie stavu sťahovaných súborov a ich umiestnenia.

Zistite viac

Apple spustil nový projekt Catalyst

Pri príležitosti vydania nového systému macOS Catalina sa hovorilo najmä o funkciách a službách ako Sidecar alebo Apple Arcade a technológia s názvom Catalyst zostala v úzadí, aj keď je to veľmi dôležitá novinka.

Zistite viac

Ako nastaviť Rodinné zdieľanie

Natívna možnosť Rodinného zdieľania je súčasťou ekosystému Applu už od iOS 8. Umožňuje vám zdieľať s priateľmi a rodinou zakúpenú hudbu, knihy, filmy a aplikácie.

Zistite viac

Ovládnite umenie novej swipe klávesnice

Nová klávesnica Apple QuickType bola predstavená s iOS a iPadOS 13 pre iPhone a iPad. Tento typ klávesnice umožňuje písanie gestami, pri ktorom sa posúvate od jedného písmena k druhému súvislým pohybom.

Zistite viac

Ako na Macu zabrániť automatickému spúšťaniu aplikácií po štarte

Je niekoľko aplikácií, ktoré asi chcete otvoriť, len čo zapnete Mac alebo sa doň prihlásite. Ak ho používate na prácu, môžete napríklad chcieť, aby sa hneď spustil Slack a vy ste mohli komunikovať s kolegami. Ak sa vám však otvárajú aplikácie, ktoré nepotrebujete, je niekoľko spôsobov, ako to zmeniť.

Zistite viac

Nová aplikácia Aktivita: Objavte Trendy Aktivity

Systém iOS 13 je skvelou správou pre každého nadšenca zdravého životného štýlu vďaka úplne prepracovanej aplikácii Zdravie. Aplikácia Aktivita ruka v ruke so Zdravím zbiera veľmi zaujímavé údaje a teraz ich prezentuje ešte sofistikovanejším a praktickejším spôsobom, aby vám pomohla dostať sa do formy. Na čom vývojári Applu pracovali?

Zistite viac

Items 1 to 12 of 95 total

Page