Blog

Klávesové skratky pre aplikáciu TV

V aplikácii TV na Macu máte možnosť sledovať skvelé seriály a filmy bez toho, aby ste museli zapínať televízor. Môžete si ich pozrieť bez reklám vtedy, keď budete mať na ne čas, a prehrávanie môžete hocikedy pozastaviť, aby ste si priniesli popcorn.

Zistite viac

Ako vytvoriť dynamické albumy vo Fotkách na Macu

Na Macu nájdete niekoľko „dynamických“ nástrojov, ako sú napríklad dynamické priečinky vo Finderi alebo dynamické skupiny v aplikácii Kontakty. Prečo teda nevyužiť aj dynamické albumy v aplikácii Fotky? Je to skvelý spôsob, ako roztriediť fotky do albumov, pretože to nemusíte robiť ručne. Fotky, ktoré spĺňajú kritéria, sa v dynamickom albume objavia automaticky.

Zistite viac

Ako zabrániť tomu, aby displej iPhonu automaticky menil jas

Niektorým ľuďom vyhovuje, že jas displeja iPhonu sa mení na základe okolitých svetelných podmienok, niektorým nie. Automatický nastavený jas síce môžete upraviť ručne, túto funkciu ale môžete aj vypnúť a nemusíte sa už automatickými zmenami vôbec zaoberať.

Zistite viac

Tipy, ako naplno využívať Launchpad na Macu

Launchpad na Macu vám môže pripomínať plochu na iPhone alebo iPade. Je to príjemná úhľadná mriežka pozostávajúca z aplikácií. Keď si stiahnite aplikácie z App Storu, zobrazia sa hneď v Launchpade a tam s nimi môžete pracovať ďalej.

Zistite viac

Items 1 to 12 of 180 total

Page