Na Apple Watch prichádza watchOS 10.1 aj gesto poklepania

Na Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2 dorazilo spoločne s watchOS 10.1 aj nové gesto poklepania, ktoré ponúka úžasný nový spôsob, ako ich ovládať.

Najzaujímavejšie novinky v macOS Sonoma a ako na ne

Najnovší macOS Sonoma ponúka neskutočne rozsiahle množstvo detailného nastavenia, ktorému sa budeme v niekoľkých nasledujúcich článkoch podrobne venovať. Nastav si Mac presne podľa seba s nami.

Ako to vyzerá s ďalšou generáciou CarPlay?

Už dlhší čas sa nemôžeme dočkať nového Apple CarPlay. Čo teda vieme?

S iPhonom 15 Pro už teraz zaobstaráš priestorové video

S príchodom iOS 17.2 môžeš teraz natáčať priestorové videá. Ukážeme ti ako na to.

Nový MacOS Sonoma je už k dispozícii

Je to tu! So systémom macOS Sonoma bude nová práca na Mace zase o niečo lepšia ako predtým. Nové možnosti prispôsobenia widgetov, ohromnej aktualizácie Safari alebo videokonferencií až po nové herné tituly.

iOS 17 je vonku

iOS 17 je teraz k dispozícii vo forme bezplatnej softvérovej aktualizácie a vylepšuje komunikáciu o plagáty kontaktov, nové nálepky, živý prepis odkazov na záznamníku a mnoho ďalšieho.

Oplatí sa prejsť na iPhone 15?

Prišiel nový iPhone, ktorý sa v mnohých dôležitých oblastiach zlepšil, a tak sa ponúka otázka, kto by mal uvažovať o inovácii svojho staršieho modelu.

11 najkrajších Apple Stores

Apple stores sú po estetickej stránke jednoducho dokonalé. Poďme sa pozrieť na vydarené Apple store budovy. Nevedeli sme, ktorý vybrať najskôr. Celkom ich je vo svete okolo 400, ale my ich vyberáme 11 naj.

Spájame sily💪🏻

iSTYLE sa spája s m:zone. Svoju pôsobnosť tak rozširuje na šesť predajní na Slovensku a 61 v strednej a východnej Európe

Apple predstavil nové iPhony a Apple Watch

Poď sa pozrieť na prehľad najnovších produktov.

Ekosystém Apple

Ekosystém Apple – jeden z najlepších dôvodov, prečo práve Apple. Žiadna iná firma sa nemôže pochváliť tak geniálnym prepojením zariadenia.

História iPhone II. časť

V prvej časti sme sa bavili o modeloch iPhonov od roku 2007 až do roku 2016. Sľúbili sme si pokračovanie, tak tu je.

Items 1 to 12 of 224 total

Page