Predstavujeme rádio Apple Music

Apple Music 1 a dve ďalšie nové stanice, Apple Music Hits a Apple Music Country, ktoré prinášajú exkluzivne a originálne programy najlepších svetových moderátorov a umelcov.

Apple Music oslavuje, preto je na 4 mesiace zdarma!

S Apple Music môžeš počúvať až 60 miliónov skladieb bez reklám, a to v hocijakom smart zariadení. Vďaka iSTYLE môžeš teraz ako nový používateľ získať až 4 mesiace počúvania zdarma.

Ako zobraziť heslá k Wi-Fi sieťam, ku ktorým ste sa pripojili na iPhone alebo iPade

Ach, heslá… Pre každú drobnosť máme heslá, niekedy je ich až priveľa. Mnoho ľudí používa špeciálnu aplikáciu pre správu hesiel, iní sú verní Kľúčenke iCloud. Bez ohľadu na to, čo používate na správu a ukladanie hesiel, pri Wi-Fi sieťach treba vedieť, kde uložené heslá nájsť.

Klávesové skratky pre aplikáciu TV

V aplikácii TV na Macu máte možnosť sledovať skvelé seriály a filmy bez toho, aby ste museli zapínať televízor. Môžete si ich pozrieť bez reklám vtedy, keď budete mať na ne čas, a prehrávanie môžete hocikedy pozastaviť, aby ste si priniesli popcorn.

Desať naozaj užitočných tipov pre iPhone pre rok 2020

Máme pre vás desať rýchlych tipov, ako používať iPhone rýchlejšie a ľahšie.

Ako vytvoriť dynamické albumy vo Fotkách na Macu

Na Macu nájdete niekoľko „dynamických“ nástrojov, ako sú napríklad dynamické priečinky vo Finderi alebo dynamické skupiny v aplikácii Kontakty. Prečo teda nevyužiť aj dynamické albumy v aplikácii Fotky? Je to skvelý spôsob, ako roztriediť fotky do albumov, pretože to nemusíte robiť ručne. Fotky, ktoré spĺňajú kritéria, sa v dynamickom albume objavia automaticky.

Ako zväčšiť text v Správach na iPhone, iPade a Macu

Zdá sa vám pri posielaní správ z Macu alebo iOS zariadenia text v aplikácii Správy príliš malý? Nie je dôvod namáhať si oči. Text si môžete zväčšiť, aby sa dal ľahšie čítať.

Ako pri zdieľaní svojej vizitky odoslať len vybrané údaje

Jeden zo spôsobov, ako s niekým zdieľať svoje kontaktné údaje je poslať im svoju vizitku. Tá obsahuje vaše celé meno, telefónne číslo alebo čísla, e-mailovú adresu, adresu bydliska a ďalšie podrobnosti, ktoré ste pridali.

Ako používať nástroje pre úpravu farieb a veľkosti v Preview na Macu

Preview na Macu je úžasná aplikácia na prehliadanie fotiek i podpisovanie PDF dokumentov. Zvládne však oveľa viac. Je tu napríklad niekoľko nástrojov ako lupa alebo maska, ktoré nechajú skutočne vyniknúť vybrané časti obrázkov.

Najlepšie bezplatné aplikácie pre Mac, ktoré vám pomôžu sústrediť sa pri práci z domu

Keď pracujete z domu, máte okolo seba plno vecí, ktoré môžu rozptyľovať vašu pozornosť. V kancelári alebo na pracovisku sú tiež rušivé prvky, tie domáce sú len trochu iné. Ak teda nie ste zvyknutí pracovať z domu každý deň, potrebujete sa rozptyľovanie pripraviť.

Posledný dotyk – Na čo je dnes dobrý iPhone 8?

Na všetko…, ale neprenáhlime sa.

Ako zabrániť tomu, aby displej iPhonu automaticky menil jas

Niektorým ľuďom vyhovuje, že jas displeja iPhonu sa mení na základe okolitých svetelných podmienok, niektorým nie. Automatický nastavený jas síce môžete upraviť ručne, túto funkciu ale môžete aj vypnúť a nemusíte sa už automatickými zmenami vôbec zaoberať.

Items 1 to 12 of 182 total

Page