Apple 10.9-palcový iPad Air Wi-Fi + Cellular 64GB - Space Grey (Otvorený)

SKU
O_MM6R3FD/A
 

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 969,00 €

Dostupnosť

DETAILY

Apple 10.9-palcový iPad Air Wi-Fi + Cellular 64GB - Space Grey (Otvorený)

Zariadenie je použité a môže obsahovať drobné kozmetické vady. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo, ktoré môže byť použité.

Produktové fotografie sú len ilustračné. V prípade otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Zariadenie je plne funkčné a pred predajom bolo odskúšané. Obmedzená záruka a zodpovednosť z vád.


Vysvetlivky

  • Demo (Vystavený produkt) je označenie pre produkty, ktoré boli vystavené na predajni alebo slúžili na predvádzacie účely. Tieto produkty môžu niesť známky používania, či iné kozmetické vady. V balení týchto produktov môže chýbať niektoré príslušenstvo.
  • Otvorené produkty sú produkty, ktoré nám iný zákazník vrátil v zákonnej lehote na odstúpenie od kúpnej zmluvy. Keďže bolo zariadenie už otvorené, môže niesť drobné kozmetické vady. Pokiaľ nie je uvedené inak, je súčasťou zariadenia aj kompletné príslušenstvo.
  • Servisované produkty sú produkty, u ktorých bolo príslušenstvo, či zariadenie samotné vymenené alebo opravené autorizovaným servisom Apple. Povaha opravy je vždy uvedená v popise produktu. Pokiaľ je povahou opravy výmena displeja alebo batérie, zostáva prípadná odolnosť proti prachu a vode zachovaná. Pokiaľ nie je uvedené inak, je súčasťou zariadenia aj kompletné príslušenstvo.
  • Bezchybný kus je definovaný ako kus, ktorý je rovnako výkonný a spoľahlivý ako kus nový a je bez vád. Takýto kus je zabalený vo výrobnej fólii a patrí mu výrobné číslo, ktoré nebolo predtým použité.
  • Obmedzená záruka je poskytovaná na všetky otvorené, servisované a vystavené (demo) produkty. Záruka a zodpovednosť z chýb je 12 mesiacov u iSTYLE.

Technické informácie

Výrobca
Apple
EAN kód
194252806104
Farba
vesmírne šedá
Model
64 GB
Veľkosť
iPad Air
Kapacita
64 GB
Pripojenie
Wi-Fi + Cellular

Product declaration