Apple Watch Ultra 2. Najodolnejšie a najschopnejšie Apple Watch. Navrhnuté pre outdoorové dobrodružstvá a nadupané tréningy, s ľahkým titánovým puzdrom, obzvlášť dlhou výdržou batérie a vôbec najjasnejším displejom. Podporujú poklepanie, kúzelný spôsob interakcie s Apple Watch. Viac 
Navrhnuté pre outdoorové dobrodružstvá a nadupané tréningy, s ľahkým titánovým puzdrom, obzvlášť dlhou výdržou batérie a vôbec najjasnejším displejom. Podporujú poklepanie, kúzelný spôsob interakcie s Apple Watch. Namakané hodinky na tréning. S mimoriadne odolným titánovým puzdrom, vôbec najjasnejším displejom a obzvlášť dlhou výdržou batérie. Aplikácia Cvičenie je nabitá šikovnými bežeckými a cyklistickými funkciami. Kompas ti teraz pomocou ukazovateľa nadmorskej výšky a bodov cesty pomáha pri výpravách do divočiny a aplikácia Hĺbka posiela do aplikácie Kondície nové prehľady ponorov, takže máš lepšiu predstavu o svojich aktivitách pod vodou.

  • 49mm titánové puzdro odolné proti korózii
  • Úplne nový čip SiP S9
  • Retina displej dokáže rozžiariť jasom až 3 000 nitov
  • Až 36 hodín normálneho používania
Mohlo by sa hodiť:

Porovnaj modely Apple Watch >
Rozbalené produkty skladom za super ceny >

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.

 

Prechádzať kategórie