Payment logo

Možnosti platieb

Tvoju objednávku môžeš zaplatiť hneď niekoľkými spôsobmi.
Vyber si tú, ktorá ti bude najviac vyhovovať.

+Na predajni

Chceš zapaltiť až na predajni? Nie je problém. Pri dokončovaní objednávky stačí zvoliť platbu na predajni a je hotovo. Pri vyzdvihovaní objednávky môžeš zaplatiť na predajni kartou, v hotovosti alebo využiť svoje našetrené body.

Cena služby: ZADARMO

+Kuriérovi - dobierka

Pokiaľ si svoju objednávku nechávate poslať na adresu , môžete objednávku uhradiť až pri doručovaní kuriérovi DPD. Zaplatiť môžete na mieste ako v hotovosti, tak aj platobnou kartou. Platba na dobierku je možná pri všetkých objednávkach do 2 000 €.

Cena služby: ZADARMO

+Kartou online

V priebehu dokončovania objednávky ťa pri zvolení platobnej metódy “Platba online” stránka automaticky presmeruje do platobnej brány Global Payments. Po vyplnení a zaplatení čiastky ťa stránka opäť presmeruje späť na naše stránky s potvrdením objednávky.
Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými aj zahraničnými kartami asociáciou Mastercard, Visa, Diners Club a American Express.

Cena služby: ZADARMO

+Bankový prevod

Po prijatí objednávky obdržíš e-mail, v ktorom nájdeš všetky potrebné informácie na úhradu objednávky. Pokiaľ by bola potrebná zálohová faktúra, napíš nám na e-mail: iobchod@istyle.sk. Tovar bude odoslaný alebo pripravený na vyzdvihnutie na jednej z predajní po prijatí platby.

Cena služby: ZADARMO

+Nákup na splátky

Chceš si svoj nákup rozdeliť do niekoľkých mesačných splátok? Vyber si pre seba optimálny splátkový program od Home Credit alebo Quatro priamo na predajni. Jednotlivé programy nájdeš na produktových kartách. Pri dokončovaní objednávky stačí zvoliť úverovú spoločnosť a vyplniť potrebné osobné údaje na schválenie úveru. Akonáhle budeš mať všetko hotové, presmerujeme späť na naše stránky s potvrdením objednávky. Po spracovaní úveru je tovar pripravený na predajni alebo odoslaný z predajne na tvoju zvolenú adresu v objednávke.

Nakupuješ na firmu? Využi našu službu Grenke, vďaka ktorej si nákup rozdelíš na splátky aj pre svoju firmu.

Pre doplňujúce otázky nás kontaktujte na čísle 0905 204 150 alebo na iobchod@istyle.sk.