Kariéra v iSTYLE

Kariéra v iSTYLE


Kto sme:
iSTYLE je nadnárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje v celej strednej Európe viac ako 20 predajní. Na slovenskom trhu sme od roku 2006. Špecializujeme sa výhradne na predaj produktov značky Apple, ku ktorej najznámejším patria iPhone, iPad, počítače MacBook, iMac a v neposlednej rade hudobné prehliadače iPod. K týmto produktom zároveň ponúkame širokú škálu príslušenstva od svetoznámych značiek ako Bowers & Wilkins, Bose, Monster, Sennheiser, Bang & Olufsen, Sony a mnoho dalších.

Vďaka rozsiahlej sieti našich predajní, vysokému štandardu služieb pre zákazníkov a ďalším splneným podmienkam stanovených spoločnosťou Apple, majú všetky naše predajne označenie Apple Premium Reseller. Tento status zákazníkom zaručuje vysokú kvalitu poskytovaných služieb, ktorá je pre našu spoločnosť najdôležitejšia a je pravidelne kontrolovaná spoločnosťou Apple.

 

Aktuálne voľné miesta:

Store Manager v iSTYLE Bratislava

Predajca v iSTYLE Bratislava

E-mail pre zasielanie Vašich materiálov:
Svoj štrukturovaný životopis s fotkou a motivačný list zasielajte na adresu: job@istyle.cz

Odoslaním svojho životopisu potvrdzujete, že súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov:

Uchádzač dobrovoľne udeľuje spoločnosti iStyle s.r.o., so sídlom Apollo Business Center II, Prievozská 4B, Bratislava 821 09, IČO: 36 732 753 (ďalej len iSTYLE), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti iSTYLE dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami iSTYLE za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú 3 roky, po ktorých budú údaje vymazané, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované.