Tašky a obaly

Štýlová ochrana tvojho zariadenia

iSTYLE obal na MacBook

Více

Prémiová ochrana

Chráň svoj počítač s iSTYLE puzdrom pre MacBook. Vonkajšia polyesterová vrstva je pevná a vysoko odolná, zato vnútorná bublinková vrstva zaisťuje dokonalú ochranu tvojho notebooku. Stačí vybrať správnu veľkosť:

MacBook Air/Pro 13"

MacBook Pro 15"/16"

Více

iSTYLE taška na MacBook

Více

Ochrana aj praktickosť

Pokiaľ potrebuješ viac miesta pre príslušenstvo, vyber si našu tenkú tašku na MacBook. Vonkajšia vystužená a vnútorná mäkká vrstva poskytuje vynikajúcu ochranu pre tvoje zariadenie. vďaka designu dvojitého vrecka sa do obalu pohodlne vojde ako tvoj MacBook tak aj všetko jeho príslušenstvo. Stačí vybrať správnu veľkosť:

MacBook Air/Pro 13"

MacBook Pro 15"/16"

Více

Ochrana displeja

Ochrana displeja prichádza s rôznymi funkciami a úrovňami samotnej ochrany, takže si môžeš vybrať presne tú, ktorá vyhovuje tvojim nárokom a potrebám. Či už ide o iPad, iPhone alebo Apple Watch, máme pre tebe všetko.


Preskúmaj našu ponuku:

iSTYLE Hero glass

Více

iSTYLE Hero glass

Špičková ochrana navrhnutá pre najnovší iPhone.

Matný silikónový okraj s hrúbkou 0,30 mm zvyšuje odolnosť skla a chráni telefón pred poškriabaním, pokiaľ je položený hore nohami. . Celoživotná antibakteriálna ochrana skla je zaistená implantáciou iontov medi a striebra do povrchu skla do hĺbky 6 µm.

Tvrdosť: 9H
Hrúbkaa: 0.35mm

Více

iSTYLE 3D+ glass

Více

iSTYLE 3D+ glass

Maximálna ochrana displeja tvojho iPhonu

Sklo iSTYLE 3D+ Glass je vyrobené z extra silného dvojitého tvrdeného skla, ktoré poskytuje úplné pokrytie od okraja k okraju a maximálnu odolnosť proti poškriabaniu pri zachovaniu čírosti, zlepšeniu ostrosti a farby obrazovky.

Tvrdosť: 9H
Hrúbka: 0.35mm

Více

iSTYLE Flexiglass

Více

iSTYLE Flexiglass

Ultratenký design, maximálna ochrana proti poškriabaniu.

iSTYLE FlexiGlass je vyrobené z ultratenkého štvorvrstvého skla, ktoré poskytuje maximálnu ochranu proti poškriabaniu, zatiaľ čo obrazovka ostáva čistá a citlivá na dotyk. Vďaka špeciálnej technológií je FlexiGlass odolné proti zlomeniu, ale stále úplne flexibilné.

Tvrdosť: 9H
Hrúbka: 0.20mm

Více

Napájanie a káble

Či už svoje zariadenie nabíjaš doma alebo na cestách, na príslušenstvo iSTYLE sa môžeš vždy spoľahnúť.


Objav našu radu Powerbánk:

iSTYLE P10 Powerbank

Více

iSTYLE P10 Powerbank

Vďaka dostatočnej kapacite 10 000 mAh môžeš svoj smartphone dobiť až trikrát a vďaka podpoee Power Delivery & Fast Charge bude nabíjanie vášho iPhone z 0% na 50% trvať menej než 30 minút.

Kapacita: 10 000 mAh
USB-A výstup: 5V / 2A (10W)
USB-A fast charge výstup: 5V / 2.1A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (18W max)
USB-C PD výstup: 5V/3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (18W)

Zistiť viac

Více

iSTYLE Wireless PD Powerbank

Více

iSTYLE Wireless PD Powerbank

Vďaka dostatočnej kapacite 10 000 mAh môžeš svoj smartphone dobiť až trikrát a pomocou vstavanej nabíjacej podložke Qi môžeš jednoducho umiestniť smartphone na batériu a začať nabíjať.

Kapacita: 10 000 mAh
Bezdrátový výstup: 5V / 1.5A (7.5W)
USB-A výstup: 5V / 2A (10W)
USB-C PD výstup: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (18W max.)

Zistiť viac

Více

Tipy pre bezdrôtové nabíjanie

Tvoj iPhone 8 alebo novší je vybavený integrovaným bezdrôtovým nabíjaním, ktoré umožňuje jednoduché a intuitivne nabíjanie.

Bezdrôtové nabíjanie využíva na nabíjanie tvojho iPhone magnetickú indukciu. Nedávaj nič medzi iPhone a nabíjačku. Magnetické úchyty, magnetické púzdra alebo iné predmety medzi iPhone a nabíjačkou môžu znížiť výkon alebo poškodiť magnetické pásky alebo čipy RFID, ako sú tie, ktoré nájdete na niektorých kreditných kartách, bezpečnostných štítkoch, pasoch a kľúčenkách.

Tvoj iPhone 8 alebo novší je vybavený integrovaným bezdrôtovým nabíjaním, ktoré umožňuje jednoduché a intuitivne nabíjanie.

iPhone tiež podporuje bezdrôtové rýchle nabíjanie, ale použitie nesprávneho príslušenstva vás môže spomaliť. Aby rýchle nabíjanie fungovalo správne, musí byť adaptér aj kábel schopný absorbovať požadovaný výkon. Ak pripojíte 10W nabíjaciu podložku iba k 5W adaptéru, iPhone bude nabíjať len 5W, takže rýchle nabíjanie nemôžete využiť.

Objavte možnosti bezdrôtového nabíjania

Více

Menej času na nabitie,
viac času pre teba.

Nabíjaj až o 16 hodín menej týždenne s 20W USB-C adaptérom iSTYLE, ktorý ti poskytne viac času na to, čo ťa baví. S našim adaptérom ti aj rýchle 30minútové nabíjanie umožní nabitie až na 50%.

Adaptéry a káble

Nájdi najkratšiu cestu medzi dvomi portami.

Stručný sprievodca našimi adaptérmi

USB-C je štandard USB, ktorý podporuje napájanie, prenos dát a video výstup súčasne.

Pokiaľ máte Mac s portami USB-C, môžete pomocou káblu USB-C na Lightning a redukcie USB-C pripojiť Mac k ďalším zariadeniam a displejom. iSTYLE ponúka následujúce adaptéry USB-C:


Multimediálny adaptér iSTYLE USB-C pre pripojenie k displeju HDMI, dvom štandardným zariadeniam USB, Ethernetu a napájaciemu adaptéru USB-C a k čítaniu kariet SD a microSD. Viac

Adaptér iSTYLE USB-C pre pripojenie k displeju HDMI, dvom štandardným zariadeniam USB a napájaciemu adaptéru USB-C. Viac

Adaptér iSTYLE USB-C Pro pre pripojenie k displeju HDMI alebo Thunderbolt 3, dvom štandardným zariadením USB, zásuvke Ethernet a napájaciemu adaptéru USB-C a k čítaniu kariet SD a microSD. Viac

Více
Tip
iSTYLE USB Type-C HUB 4K
Hliníkový USB-C adaptér Type-H HUB 4K kombinuje niekoľko rozširujúcich portov do jedného elegantného kompaktného zariadenia. Vďaka malému, ale všestrannému adaptéru môžeš do svojho MacBooku pridať port USB-C PD, port 4K HDMI a 2 porty USB-A 3.0.
Viac
alt desc alt desc

Nájsť podľa produktov

Stačí vybrať tvoj produkt a my ti ukážeme príslušenstvo k nemu.

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.