Tu nájdeš obaly, puzdrá a kryty pre tvoj iPhone

Vyber si z našej širokej ponuky vysoko kvalitných a štýlových obalov, puzdier a krytov, ktoré sme pre teba starostlivo vybrali tak, aby ti poskytli dokonalú ochranu a zároveň dodali tvojmu iPhonu jedinečný vzhľad. Viac 

Tu nájdeš obaly, puzdrá a kryty pre tvoj iPhone

Vyber si z našej širokej ponuky vysoko kvalitných a štýlových obalov, puzdier a krytov, ktoré sme pre teba starostlivo vybrali tak, aby ti poskytli dokonalú ochranu a zároveň dodali tvojmu iPhonu jedinečný vzhľad.

Všetky obaly, puzdrá a kryty sú vybrané tak, aby perfektne padli na tvar a veľkosť tvojho iPhonu, s dôrazom na ľahký prístup ku všetkým portom a ovládacím prvkom. S našimi produktami získaš nielen vynikajúcu ochranu, ale tiež pridáš svojmu telefónu osobitý štýl.

Aký typ krytu si vybrať?

Ako úplne prvé sa pozri do ľavého stĺpca na filter, kde si vyberieš iPhone, pre ktorý kryt vyberáš. Okrem výberu farby alebo výrobcu máš aj na výber druh krytu. Vybrať si môžeš z originálnych Apple produktov, outdoorových, ktoré by mali vydržať aj tie najextrémnejšie podmienky, fashion, ktoré skvele poslúžia aj ako módny doplnok, priehľadné, ak chceš čo najviac zachovať pôvodnú podobu tvojho iPhonu, športové, ktoré sa ti skvele hodia pri pohybe alebo aj ostatné, ktoré predstavujú všemožné ďalšie produkty, ktoré stoja za zhliadnutie. Tiež si môžeš z filtra ľahko vybrať, či v kategórii hľadáš klasický kryt len na zadnú stranu iPhonu alebo kompletnú ochranu, ktorá iPhone chráni z oboch strán. Na výber máš z niekoľkých rôznych možností.

Čo je MagSafe?

Hľadáš MagSafe kompatibilný produkt? Stačí do vyhľadávacieho poľa napísať "magsafe", a vyjdú ti všetky kryty a príslušenstvo, ktoré MagSafe technológiou disponujú. A o čo sa jedná? MagSafe je integrovaný magnetický systém v zadnej konštrukcii iPhonu, ktorý umožňuje bezdrôtové nabíjanie a zároveň pevné uchytenie telefónu k vybranému príslušenstvu. Môžeš ho ale nájsť napríklad aj pri kryte alebo napríklad pri držiaku do auta. MagSafe sa nachádza pri modelovom rade iPhone 12 a novších.

Aký materiál?

Najpoužívanejším materiálom je takzvané TPU, čiže termoplastický polyuretán, ktorý je veľmi obľúbený pre svoje univerzálne vlastnosti. Je ľahký, ohybný a zároveň skvele ochráni iPhone pred poškriabaním v prípade pádu. Ide o ohybný a na dotyk príjemný plastový materiál. Ďalšími najrozšírenejšími sú potom silikón, polykarbonát alebo koža. Nájdeš v našej ponuke ale aj extrémne pevné aramidové vlákno alebo napríklad kryt z niklu. Všetko je len na tvojej predstave o perfektnom príslušenstve. Tak sa mrkni a s výberom sa neponáhľaj.

Mohlo by sa hodiť:

Porovnaj modely iPhone >
Rozbalené produkty skladom za super ceny >


Sme iSTYLE. Popredný dodávateľ Apple produktov v Slovenskej republike.

Ponúkame ti ten najširší sortiment iPhonov, iPadov, Macov a Apple Watch, ale aj rovnako tak bohatú ponuku príslušenstva, z ktorej si zaručene vyberieš.

Poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže sa na nás môžeš spoľahnúť kedykoľvek a s čímkoľvek.

Ponúkame aj niekoľko úžasných služieb. Napríklad výkup starších zariadení, či už online alebo priamo v našich predajniach. Jednoducho tak môžeš mať stále tie najnovšie produkty za výhodnú cenu. Ponúkame aj vernostný program, ktorý ti za každý nákup vráti 1% na tvoj iSTYLE účet. Tieto body môžeš pohodlne využiť ako zľavu na ďalšie nákupy.

Tiež sa u nás sa môžeš tešiť na výhodné splátkové programy šité na mieru presne pre teba. Či už potrebuješ nový iPad pre prácu, Mac pre kreatívne projekty alebo iPhone pre každodennú komunikáciu, z našej ponuky financovania si vyberie každý.

S nami máš istotu rýchleho doručenia a skvelého zákazníckeho servisu. Sme tu pre teba, aby sme ti pomohli nájsť perfektné produkty a služby, ktoré zodpovedajú presne tvojim prianiam. Navyše naše služby nekončia predajom. Ponúkame poistenie a predĺženú záruku až na 2 roky, takže môžeš v kľude fungovať tak, ako máš vo zvyku.

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.

 

Prechádzať kategórie