Rozbalené produkty

Ako nové. Len dostupnejšie.

Prečo zakúpiť rozbalený produkt?

Spoľahlivosť na prvom mieste

Než produkt zaradíme do sekcie "rozbalené produkty" musí prejsť rukami našich vyškolených technikov. Tí vykonajú komplexné diagnostické testy, aby sme mali istotu, že je produkt plne funkčný a rovnako spoľahlivý ako nový kus.

Každý detail je dôležitý

Kupovať mačku vo vreci sa nepatrí. Preto okrem samotnej funkčnosti a spoľahlivosti kontrolujeme aj vizuálnu stránku každého produktu. Vďaka tomu sme schopní vytvoriť jeho detailný popis a to vrátane prípadných nedostatkov.

Úľava pre peňaženku aj prírodu

Rozbalený produkt ti môže poslúžiť rovnako dobre ako ten nový. Zakúpením rozbaleného produktu predĺžiš jeho životný cyklus a navyše prejavíš svoju ohľaduplnosť k prírode. Všetky rozbalené produkty navyše zaobstaráš za priaznivú cenu.

Všetko podstatné. Prehľadne a na jednom mieste.

Otvorený produkt
Renovovaný produkt

Čo znamená "otvorený produkt"?

Tieto produkty boli rozbalené a vyskúšané, či istý čas používané a potom vrátené iným zákazníkom. Tieto produkty sú spravidla v perfektnom stave so žiadnymi alebo len minimálnymi známkami používania. Viac o stave zariadenia zistíš v popise konkrétneho produktu. V tejto sekcii sú spravidla zaradené produkty, ktoré:

🔹🔸🔹

Boli vrátené v zákonnej lehote 14 dní na odstúpenie od kúpnej zmluvy alebo v rozšírenej lehote 30 dní (viď. "30 dňová doba na vrátenie").

🔸🔹🔸

Boli otvorené vinou nesprávnej manipulácie alebo ktorých balenie bolo poškodené pri preprave a nie je ich tak možné považovať za nové / neotvorené.

🔹🔸🔹

Boli už predané ako otvorené a vrátené v zákonnej lehote na odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Stav produktu
Možnosti vrátenia
Záruka a zodpovednosť

Aký je stav produktu a čo znamenajú jednotlivé kategórie?

Pre jednoduchšie vyberanie sme rozbalené produkty prehľadne rozdelili do jednotlivých kategórií a to podľa ich stavu.

Kategória A

Zariadenia aj príslušenstvo sú v perfektnom stave. Ide spravidla o vyskúšaný prístroj so žiadnymi alebo len minimálnymi známkami používania.

Kategória B

Zariadenie aj príslušenstvo vykazuje známky obvyklého opotrebovania. Ide o bežne používaný prístroj so známkami používania.

Kategória C

Zariadenie aj príslušenstvo vykazuje známky výrazného opotrebovania. Ide o používaný prístroj s početnými a výraznými známkami používania.