Beats Solo Pro Wireless Noise Cancelling Headphones - Šedé

SKU
MRJ82EE/A

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

DETAILY

Bezdrôtové slúchadlá s potlačovaním hluku na každý deň

Inšpirované zvukom

Nechaj sa inšpirovať hudbou z bezdrôtových slúchadiel Solo Pro. Na výber máš z dvoch režimov posluchu: aktivne potláčanie hluku (ANC) a¬Priepustnosť. Technológia Beats Pure ANC ti vytvorí priestor ponoriť sa do tvorivej práce, zatiaľ čo s¬Priepustnosťou nestratíš kontakt s okolím. Každý detail slúchadiel Solo Pro je ppoctivo premyslený. Vrátane intuitívneho zapínania a vypínania slúchadiel rozložením a zložením. Ich design spája eleganciu s ergonómiou pre výnimočné pohodlie aj pri dlhšom nosení. A batéria vydrží až 22 hodín, takže nech se behom dňa dostaneš kamkoľvek, bez hudby určite neostaneš.

Ovládni zvuk

Slúchadlá Solo Pro majú vyspelú akustickú platformu so silným, presvedčivým zvukom a vyváženým tónovým podáním. Vychádzajú z oceňovaného zvuku slúchadiel Solo3 Wireless, ktorých zvukový profil jsme upravili a vylepšili, aby bol zážitok z posluchu ešte lepší. Dva rôzne posluchové režimy ti umožnia zvoliť či chceš okolitý svet vnímať, alebo pustiť z hlavy. Technológie Beats Pure ANC aktívne blokuje okolitý hluk a v reálnom čase kalibruje zvukové podanie, aby zachovali zvukovú čitateľnosť, dynamický rozsah a emotívny náboj muziky. Vytvoria ti tak priestor na tvorivú prácu. Priebežne vyhľadáva okolité zvuky, ktoré je potrebné potlačiť. Pritom automaticky reaguje na to, ako slúchadlá sedia na hlave. Podľa toho potom optimalizuje zvukový výstup, aby bol posluchový zážitok výnimočný.

Slúchadlá Solo Pro sú vytvorené pre pohodlné nosenie kdekoľvek, kam ťa život zavedie. Nie každá situácia si ale vyžaduje potláčanieí hluku. S istotou vieme len to, že bez hudby nedáš ani krok. Priepustnosť necháva do slúchadiel prirodzene prenikať viac zvuku z okoliabez toho, aby znižovali výnimočnosť posluchového prežitku. Medzi oboma režimami ľahko prepneš obyčajným stisknutím tlačítka, takže v každej situácií máš vždycky ten správny zvuk.

Štýl aj pohodlie

Protože sa ich design zameral na ergonómiu, sú slúchadlá pohodlné aj pri dlhšom používaní. Nastaviteľné bočnice z brúseného kovu majú dlhšiu životnosť a ovládacie prvky sú elegantne integrované do náušníkov, takže dotvárajú čistý design slúchadiel a ľahko sa ovládajú. Výsledok – robustná, pritom elegantná konštrukcia a komfort pri nosení a používaní.

Nabité na inšpiráciu

Kvôli intuitívnemu ovládaniu sme vytvorili naše prvé slúchadlá, ktoré sa automaticky zapínajú a vypínajú jednoducho tak, že ich rozložíš alebo zložíš. Solo Pro majú pri běžnom používaní so zapnutým ANC alebo zapnutou Priepustnosťou energiu na 22 hodín posluchu. To je veľa inšpirácie. Keď oba režimy vypneš, v režime predĺženej výdrže ti budú slúchadlá na batériu hrať až 40 hodín. A keď už je batéria skoro vybitá, za 10 minút ich v režime Fast Fuel nabiješ na dalšie 3 hodiny počúvania.

Buď v spojení. Neprestávaj tvoriť.

Tieto bezdrôtové slúchadlá používajú technológiu Bluetooth® triedy 1, ktorá zaručuje väčší dosah a minimum výpadkov. V rôznych situáciách behom dňa sa tak môžeš spoľahnúť na nerušené počúvanie. Hlasový akcelerometer a dva mikrofóny s funkciou formovania lúča dokážu zamerať tvoj hlas a odfiltrovať okolný hluk, čo zaručuje výnimočný zvuk pri telefonátoch. Pomocou hladko integrovaných ovládacích prvkov na slúchadle môžeš vybavovať hovory, preskakovať skladby a ovládať hlasitosť priamo z náušníku. Naviac sa okamžite nastavia – stačí slúchadlá rozložiť, a automaticky sa zapnú a pripoja k Apple Watch, iPadu alebo Macu.

Hlavné vlastnosti

  • Aktivne potláčanie hluku (ANC) účinne blokuje okolitý hluk
  • S priepustnosťou si pri počúvaní udržíš kontakt s okolitým svetom
  • Vyspelé akustické riešenie pre verný, dynamický zvuk s vyváženou tonalitou
  • Až 22 hodín posluchu (až 40 hodín pri vypnutom ANC a¬vypnutej Priepustnosti)
  • Intuitívne zapnutie a vypnutie slúchadiel rozložením a zložením

Technické informácie

Výrobca
Beats by Dr. Dre
EAN kód
190199246591
Farba
Clay
Pripojenie
Bluetooth
Typ slúchadiel
On-Ear
Kompatibilita
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
Kompatibilita
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration