Beats Studio Buds - True Wireless Noise Cancelling Earphones - Black

SKU
MJ4X3EE/A
 

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 134,92 €

Dostupnosť

Ostatní si tiež pozreli

Beats Studio Buds + - True Wireless Noise Cancelling Earbuds - Transparent
Beats Studio Buds + - True Wireless Noise Cancelling Earbuds - Transparent
Special Price 169,00 €
Regular Price 199,00 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 149,00 €

Skladom

Bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (2) - biele
Bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (2) - biele
149,00 €

Skladom

Beats Studio Buds + - True Wireless Noise Cancelling Earbuds - Ivory
Beats Studio Buds + - True Wireless Noise Cancelling Earbuds - Ivory
Special Price 169,00 €
Regular Price 199,00 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 149,00 €

Skladom

DETAILY

Špičkový zvuk

Značka Beats vznikla preto, aby ľudia mohli počúvať hudbu presne tak, ako si jej autor predstavoval. Beats Studio Buds používajú jedinečnú akustickú platformu a sú konštruované ako kompaktné slúchadlá s dynamickým, vyváženým zvukom. Proprietárny budič s dvojčlennou membránou v dvojkomorovom puzdre dosahuje čistý zvuk s vynikajúcou separáciou sterea. Vyspelý digitálny procesor optimalizuje zvukové podanie pre hlasitosť a čitateľnosť a zároveň zaisťuje priezračné potlačovanie hluku. Výsledkom je presvedčivý zvuk, ktorý vystihuje pôvodný hudobný náboj zo štúdia a vydrží inšpirovať celý deň.

Hluk pod kontrolou

S dvoma rôznymi režimami počúvania máš zvuk dokonale pod kontrolou. Aktívne potláčanie hluku (ANC) nepretržite blokuje nežiaduci okolitý hluk jemne vyladeným filtrom, ktorý sa dynamicky prispôsobuje tvojmu okoliu. A keď potrebuješ vnímať svet okolo seba, stlačením tlačidla prepneš do režimu priepustnosti. Mikrofóny namierené von primiešavajú zvuky z okolia k hudbe, ktorú počúvaš. Počúvanie je tak úplne prirodzené a pôsobí otvoreným dojmom.

Enerigia na celý deň

Špuntové slúchadlá vydržia hrať až 8 hodín, vreckové nabíjacie puzdro má kapacitu na dve ďalšie nabitia. To znamená, že celková výdrž slúchadiel Beats Studio Buds je až 24 hodín prehrávania. So zapnutým ANC alebo režimom priepustnosti získaš až 5 hodín počúvania, v spojení s puzdrom až 15 hodín. A keď je batéria skoro vybitá, 5 minútovým dobitím Fast Fuel získaš ďalšiu 1 hodinu počúvania. Takto znie bezdrôtová voľnosť.

Vyber si čo ti sedí

Z troch veľkostí mäkkých silikónových špuntov (malých, stredných a veľkých) si vyber tie, ktoré ti presne sedia a výborne akusticky tesnia, aby ťa posluchový zážitok dokonale pohltil. Výberom správnej veľkosti špuntov zaistíš, že tí slúchadlá budú celý čas pohodlne a stabilne sedieť. Elegantné, kompaktné slúchadlá Beats Studio Buds do uší krásne zapadnú do tvojho životného štýlu. Ich zaoblené, tenké nabíjacie puzdro v zladenej farbe sa ti bezchybne zmestí do vrecka alebo kabelky. A samotné kôstky sú odolné proti potu a vode podľa špecifikácie IPX4.

Buď vo spojení

Vďaka Bluetooth® triedy majú Beats Studio Buds dlhší bezdrôtový dosah s minimom výpadkov. Dvojica mikrofónov s technológiou formovania lúča dokáže zamerať tvoj hlas a odfiltrovať šum vetra aj okolitý hluk pre kvalitnejšie a zrozumiteľnejšie snímanie hlasu pri hovoroch. Pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách môžeš vybavovať hovory a ovládať prehrávanie hudby. Okrem toho si môžeš prispôsobiť gesto podržania a zapínať ním buď aktívne potlačovanie hluku, alebo hlasového asistenta.

Kompatibilné s Apple aj Androidom

Beats Studio Buds sa jedným kliknutím jednoducho spárujú so zariadeniami Apple6 aj s Androidom7 a ľahko sa pripájajú cez Bluetooth. Cez aplikáciu Beats pre Android máš prístup k zabudovaným ovládacím prvkom, informáciám o stave zariadenia (napríklad úrovni nabitia batérie) a aktualizáciám firmvéru. V zariadení Apple nepotrebuješ žiadnu extra aplikáciu, pretože všetky potrebné funkcie sú už v iOS zabudované. Navyše môžeš aktivovať Siri hlasom pomocou „Hey Siri“.8 Nabíjací konektor USB-C navyše funguje ako univerzálne riešenie nabíjania v spojení s platformami Apple aj Android.


Hlavné vlastnosti

  • Aktívne potláčanie hluku (ANC) blokuje okolitý hluk
  • Jednoduché spárovanie jedným kliknutím so zariadeniami Apple aj Android
  • Dvojica mikrofónov so zameriavaním metódou formovania lúča na vysoko kvalitné snímanie hlasu pri telefonovaní a interakcii s hlasovým asistentom
  • Bezdrôtové slúchadlá odolné proti potu a vode podľa špecifikácie IPX4
  • Mäkké štuple v troch veľkostiach pre pohodlie
  • Až 8 hodín počúvania
  • Najkvalitnejšie pripojenie cez Bluetooth® triedy 1 zaručuje väčší dosah s minimom výpadkov
  • Univerzálne nabíjanie cez USB-C

Technické informácie

Výrobca
Beats
EAN kód
194252388280
Farba
čierna
Typ slúchadiel
In-ear
MagSafe compatibility
No
Kompatibilita
iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. - 3 gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Kompatibilita
iPad Pro 12,9" (6. gen), iPad Pro 12,9" (4. - 5. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (4. gen), iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 5, iPad Air 4, iPad Air 3, iPad Air 2, iPad mini 6, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (10th gen), iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018)
Kompatibilita iPod
iPod touch (5th gen.)

Product declaration