LaCie Porsche Design Mobile Drive USB-C - 2TB externý disk, zlatý

SKU
STFD2000403
 

Dostupnosť

DETAILY

Externý disk LaCie Porsche Design USB-C - 2TB


Špičkové spojenie dizajnu a výkonu

LaCie Porsche Design Mobile Drive je viac než len miesto pre uloženie vašich súborov. Je výsledkom spolupráce medzi jednou z najznámejších dizajnových firiem sveta a LaCie. V LaCie Mobile Drive spojili rýchlosť, dizajn a technológiu a vytvorili nový druh úložného zariadenia.

Forma od Porsche Design, funkcie od LaCie

LaCie prvýkrát spolupracovala s Porsche Design v roku 2003 na vývoji ikonického a stále populárneho externého disku. Od tej doby tieto dve spoločnosti úzko spolupracovali na vytvorení produktov, ktoré spájajú bezchybnú funkčnosť s čistým dizajnom. Luxusná značka a vedúca technologická spoločnosť sa vzájomne dopĺňajú, technický vplyv LaCie a exkluzívny a nadčasový tvar od Porsche Design.

Zrýchlite zálohovanie pomocou USB 3.0

S rozhraním USB 3.0 vám LaCie Mobile Drive umožní presúvať súbory rýchlejšie ako kedykoľvek predtým - 700 MB videosúbor počas menej ako 7 sekúnd **! Môžete zálohovať svoje fotografie, vymieňať audio alebo video súbory s vašimi priateľmi alebo sa uistiť, že sú vaše dôležité dáta zabezpečené. S rýchlosťou USB 3.0 sú možnosti nekonečné. Vďaka kapacite až 4 TB máte k dispozícii úložný priestor pre všetky vaše súbory.

Bezpečný, silný a hliníkový

Porsche Design je celosvetovo známy svojou sofistikovanou a nadčasovou tvorbou a LaCie Mobile Drive nie je výnimkou. S 3 mm silným hliníkovým obalom sa môžete spoľahnúť, že sú vaše dáta pevne chránené. LaCie a Porsche Design spolupracovali na spojení formy a funkcie. Výsledkom je mobilný disk, ktorý vyzerá skvele (a pracuje skvele), kamkoľvek ho vezmete.

Vrátane užívateľsky prívetivého softvérového vybavenia

Automatická záloha

Jednoduché nastavenie a automatická záloha pre PC aj pre Mac®.

Ochrana heslom

LaCie Private-Public softvér zabezpečí, že sú vaše súbory úplne dôverné.

40% úspora energie

Automatický Eco režimu zníži spotrebu energie až o 40%, pokiaľ nie je zariadenie používané, čím zvyšuje výdrž batérie vášho notebooku alebo laptopu.

Technické informácie

Výrobca
LaCie
Hmotnosť
0.9000
EAN kód
763649078846
Výpredaj
No
Farba
zlatá
Pamäť
No
Kapacita
2 TB
Materiál
Hliník
HDD trays
No
Kompatibilita
iMac, Mac mini, Mac Pro, MacBook, MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Kompatibilita
OS X v10.5 or later, Windows 7 or later
Rozhranie
USB 3.0, USB-C