LaCie Porsche Design Mobile Drive USB-C - 2TB externý disk, zlatý

SKU
STFD2000403

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Externý disk LaCie Porsche Design USB-C - 2TB


Špičkové spojenie dizajnu a výkonu

LaCie Porsche Design Mobile Drive je viac než len miesto pre uloženie vašich súborov. Je výsledkom spolupráce medzi jednou z najznámejších dizajnových firiem sveta a LaCie. V LaCie Mobile Drive spojili rýchlosť, dizajn a technológiu a vytvorili nový druh úložného zariadenia.

Forma od Porsche Design, funkcie od LaCie

LaCie prvýkrát spolupracovala s Porsche Design v roku 2003 na vývoji ikonického a stále populárneho externého disku. Od tej doby tieto dve spoločnosti úzko spolupracovali na vytvorení produktov, ktoré spájajú bezchybnú funkčnosť s čistým dizajnom. Luxusná značka a vedúca technologická spoločnosť sa vzájomne dopĺňajú, technický vplyv LaCie a exkluzívny a nadčasový tvar od Porsche Design.

Zrýchlite zálohovanie pomocou USB 3.0

S rozhraním USB 3.0 vám LaCie Mobile Drive umožní presúvať súbory rýchlejšie ako kedykoľvek predtým - 700 MB videosúbor počas menej ako 7 sekúnd **! Môžete zálohovať svoje fotografie, vymieňať audio alebo video súbory s vašimi priateľmi alebo sa uistiť, že sú vaše dôležité dáta zabezpečené. S rýchlosťou USB 3.0 sú možnosti nekonečné. Vďaka kapacite až 4 TB máte k dispozícii úložný priestor pre všetky vaše súbory.

Bezpečný, silný a hliníkový

Porsche Design je celosvetovo známy svojou sofistikovanou a nadčasovou tvorbou a LaCie Mobile Drive nie je výnimkou. S 3 mm silným hliníkovým obalom sa môžete spoľahnúť, že sú vaše dáta pevne chránené. LaCie a Porsche Design spolupracovali na spojení formy a funkcie. Výsledkom je mobilný disk, ktorý vyzerá skvele (a pracuje skvele), kamkoľvek ho vezmete.

Vrátane užívateľsky prívetivého softvérového vybavenia

Automatická záloha

Jednoduché nastavenie a automatická záloha pre PC aj pre Mac®.

Ochrana heslom

LaCie Private-Public softvér zabezpečí, že sú vaše súbory úplne dôverné.

40% úspora energie

Automatický Eco režimu zníži spotrebu energie až o 40%, pokiaľ nie je zariadenie používané, čím zvyšuje výdrž batérie vášho notebooku alebo laptopu.

Technické informácie

Výrobca
LaCie
Hmotnosť
0.9000
EAN kód
763649078846
Výpredaj
No
Farba
zlatá
Pamäť
No
Kapacita
2 TB
Materiál
Hliník
HDD trays
No
Kompatibilita
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook 12", MacBook, MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13", MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15", MacBook Pro 17"
Kompatibilita
OS X v10.5 or later, Windows 7 or later
Rozhranie
USB 3.0, USB-C