JBL Flip 6 Pink

SKU
JBL FLIP6 PINK
 

Dostupnosť

Ostatní si tiež pozreli

JBL Flip 6 Squad
JBL Flip 6 Squad
139,99 €

Skladom

DETAILY

JBL Flip 6 Pink

JBL Flip 6 Pink

JBL Flip 6 Pink je vynikajúci prenosný reproduktor, ktorý prináša výnimočný zvuk a moderný štýlový dizajn v elegantnej ružovej farbe.

Tento reproduktor je vybavený výkonom 40 W, čo zaisťuje výrazný zvukový zážitok s čistými výškami, silnými basmi a presným stredovým rozsahom.

S technológiou Bluetooth a PartyBoost je možné bezdrôtovo pripojiť Váš smartfón, tablet alebo iné zariadenia a streamovať hudbu s vysokou kvalitou zvuku. Navyše, funkcia PartyBoost umožňuje pripojiť viacero JBL reproduktorov pre ešte väčší zvukový zážitok.

JBL Flip 6 Pink je odolný voči vode s certifikáciou IPX7, čo znamená, že ho môžete bez obáv používať pri bazéne, na pláži alebo pri outdoorových aktivitách. Jeho robustná konštrukcia zaručuje odolnosť voči nárazom a poškriabaniu.

Reproduktor je vybavený výkonnou batériou, ktorá poskytuje až 12 hodín nepretržitého prehrávania. Okrem toho je možné ho používať aj ako powerbanku pre nabíjanie Vašich mobilných zariadení.

JBL Flip 6 Pink je dokonalým spoločníkom pre hudobných nadšencov, ktorí vyžadujú vynikajúci zvuk, spoľahlivosť a pohodlnú prenosnosť v štýlovom balení. Bez ohľadu na miesto alebo príležitosť, tento reproduktor Vám poskytne skvelý zvukový zážitok.

Technické informácie

Výrobca
JBL
Farba
ružová

Product declaration