JCPal iClara Glass Screen Protector pre iPad Pro 12.9

SKU
K-JCP5229
 

Dostupnosť

DETAILY

JCPal iClara Glass Screen Protector/iPad Pro 12.9-inch_0.3_

JCPal iClara Glass Screen Protector/iPad Pro 12.9-inch_0.3_

JCPal iClara Glass Screen Protector je vynikajúce ochranné sklo pre Váš iPad Pro 12.9-inch_0.3_, ktoré ponúka vyšší stupeň ochrany a krištáľovo čistý vzhľad.

Toto ochranné sklíčko je vyrobené z vysokokvalitného skla, ktoré je odolné voči škrabancom a prasknutiu. Poskytuje spoľahlivú ochranu pred nežiaducimi poškodeniami a špinou, zachovávajúc zároveň jas a ostrosť displeja.

JCPal iClara Glass Screen Protector je presne navrhnutý pre iPad Pro 12.9-inch_0.3_, čo znamená, že perfektne pristane na obrazovku a zachováva plnú funkčnosť dotykového displeja. Jeho tenký profil zaisťuje, že si zachováte pôvodný pocit citlivosti a presnosti ovládania.

Okrem toho, toto ochranné sklíčko je jednoduché na inštaláciu s vysoko kvalitnou samolepiacou vrstvou, ktorá zaisťuje pevné priľnutie k obrazovke bez vzniku vzduchových bublín.

JCPal iClara Glass Screen Protector/iPad Pro 12.9-inch_0.3_ je ideálnou voľbou pre majiteľov iPadov, ktorí chcú chrániť svoju obrazovku s vynikajúcim sklom, ktoré ponúka jasný obraz a spoľahlivú ochranu. Je to skvelé riešenie pre zachovanie bezchybného vzhľadu a výkonu Vášho iPadu po dlhú dobu.

Technické informácie

Výrobca
JCPal
EAN kód
6954661854370
Farba
priehľadná
Kompatibilita
iPad Pro 12,9" (6. gen), iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (4. - 5. gen)

Product declaration