MS Office 365 Personal 1rok ML

SKU
QQ2-00791
 
Tento produkt nie je na sklade. Vyberte si iný produkt!

DETAILY

Microsoft Office 365 pre jednotlivcov - predplatné na 1 rok

Office 365 pre jednotlivcov vám prináša najnovšie verzie aplikácií, ktoré poznáte a máte radi, a navyše cloudové služby, vďaka ktorým môžete Office používať kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Stačí sa prihlásiť a budete mať prístup k svojim Office súborom, aplikáciám a nastaveniam prakticky odkiaľkoľvek. Získate najnovšie verzie všetkých populárnych Office aplikácií a cloudové služby vrátane voľných minút na Skype volania a viac priestoru na OneDrive pre 1 počítač alebo Mac a 1 tablet s Windows alebo iPad. K dispozícii je vám taktiež aplikácia Office Mobile na rôzne smartphony vrátane iPhonu a telefónov s Androidom (Office Mobile je už predinštalovaný na telefónoch s Windows Phone).

Čo je súčasťou:

  • Office pre 1 PC alebo Mac a 1 tablet s Windows, iPad
  • Jednoduchá inštalácia Office mobile na rôzne smartphony vrátane iPhonu, telefónov s Androidom a samozrejme s Windows Phone
  • Najnovšia verzia aplikácií: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher a Access (* Publisher a Access pre Windows)
  • 1 TB online priestoru navyše na online úložisku OneDrive
  • 60 voľných Skype minút mesačne pre volania vo viac ako 60 krajinách
  • Súčasťou predplatného je nárok na automatické upgrady po dobu jeho trvania . Takže máte vždy prístup k najnovším funkciám a službám

Technické informácie

Výrobca
Microsoft
EAN kód
889842330373
Model
No
Veľkosť
No
Výpredaj
No

Product declaration

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.