Nomad Active кожена футрола за iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max

SKU
conf-nomad-active-case-11-pro-and-pro-max
Veľkosť
Farba
 

Dostupnosť

DETAILY

Заштитете го вашиот нов iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max со футролата Nomad Rugged Active, обвиткана со кожа, оваа футрола ќе развие уникатен изглед со тек на време од самата употреба. Со рамка од поликарбонат и гумен TPU бампер го штити вашиот iPhone од пад и удари.

Technické informácie

Výpredaj
No
Výrobca
Nomad
Farba
tmavo hnedá
Veľkosť
iPhone 11 Pro
Kompatibilita
iPhone 11 Pro

Product declaration