Buďte počuteľní

Nothing Ear (1) využíva technológiu Clear Voice a tri mikrofóny s vysokým rozlíšením, aby vás ostatní počuli rovnako dobre ako vy. Počas hovoru využívajú pokročilé algoritmy, milióny zvukových kombinácií na izoláciu a zosilnenie vášho hlasu s pozoruhodnou presnosťou (dokonca aj pri vetre s rýchlosťou až 40 km/h).

Hlas ticha

Ak chcete pokoj a ticho, stačí zapnúť aktívne potlačenie hluku, aby ste odstránili nežiaduci hluk na pozadí. Môžete ho použiť kedykoľvek, či už v lietadle alebo v kancelárii.

Bezdrôtové napájanie bez káblov

5 hodín počúvania hudby bez zastavenia alebo až 34 hodín s použitím púzdra s nabíjačkou. Kompaktné a elegantne navrhnuté púzdro je možné nabíjať bezdrôtovo.

Neuveriteľne ľahké

Vážia len 4,7 gramu, ventilačné otvory na uvoľnenie tlaku, ergonomický dizajn a silikónová hlava s tromi veľkosťami vám umožňujú prispôsobiť si svoje slúchadlá, takže na ne ľahko zabudnete. .

Ľahko prispôsobiteľné

Ekvalizér, vlastné gestá, Find My Earbud a ďalšie aplikácie Nothing Ear (1) na stiahnutie pre iOS a Android. Váš headset je možné okamžite spárovať so zariadeniami kompatibilnými s Google Fast Pair.

Bezstarostný spolupracovník

Vďaka dizajnu z kompozitnej sieťoviny a vodeodolnosti IPX4 dobre odolávajú potu. Ak chcete pozastaviť hudbu, jednoducho zložte slúchadlo z ucha. Keď ste pripravení pokračovať, znova ho nasaďte a hudba môže začať.

Perfektne vyladené

11,6 mm dynamický pohon a priestranná vzduchová komora poskytujú pokročilé basy, stredy a výšky. Toto všetko vyladili naši audiofilskí inžinieri s tínedžerskými skúsenosťami.

Uhlík a neutralita

Po posúdení vplyvu na životné prostredie so spoločnosťou SGS so sídlom v Ženeve a spoločnosť Nothing vo svojom výrobnom procese prijala a aplikovala certifikáty obnoviteľnej energie, aby minimalizovala svoju uhlíkovú stopu.

Akú farbu chcete?

Čierna

99 €

Biela

99 €